Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Sveiki, jau dvejus metus negaliu išsiskirti su vyru alkoholiku. Jau antrą kartą teismas atmeta ieškinį, nes vyras nereaguoja į mediatorių siunčiamus laiškus. Gaunu pažymą, kad jis nereaguoja į tai, bet teismas nepriima ieškinio, nes nėra įrodymų, kad jis tą laišką matė. Dabar tokioj situacijoj, kad nežinau kaip išsiskirti. Paskola ant manęs, jei išeisiu, jis liks gyvent, o visi mokėjimai lieka ant manęs, o paskola nemaža.

  Sveiki, susisiekite telefonu.

 • Sveiki, man labai reikia patarimų, ką daryti? Aš laukiuosi antro vaikelio ir vyras nuolat rėkia ant manęs ir pirmo vaiko.. Nieko nepadeda ir net nesirūpina. Aš pavargau nuo visko. Sakant aš sau gyvenu. AČIŪ

  Sveiki, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • laba diena . As su savo suzadwtiniu nusprendeme nusipurkti nama lietuvoje . Jis yra anglijos pilietis .Jis moka uz nama savo pinigais bet puse namo ant pirkimo sutarties yra ant mano vardo nes pas norara namas perkamas ant dvieju savininku tai vienas savininkas jis o kitas as . Du atskiri dokumentu paketai .Mes gryztame y lietuva gyventi visam laikui . O vedybas planuojeme kita rugpjuti . Noreciau suzinoti jei kada atsitiktu kad skirtumemes tai ar puse namo kur uzrasyta pries vedybas kaipantrai namo piekejei /savininkei perkant pries vedybas legalei priklausytu man ?

  Laba diena, namo dalis priklausytų jums, tačiau jis turi teise teisme įrodinėti, kad jo lėšomis buvo pirktas visas namas. Teismas visus atvejus vertina individualiai, todėl negalime atsakyti.

 • Turiu globoje savo anuke, ira teismo sprendimas jai 15 metu.Ar galiu jai padovanuoti veninteli busta, priklaisanti man ir vyrui, mums 71 ir 73m.Norim dovanuoti be jokiu salygu be uzufrukto.

  Laba diena, rekomenduojame abiems su vyru parašyti testamentą.

 • Laba diena kur kreiptis kai kaimynai neprižiūri senyvo amžiaus tetos nemaitina neprausia neleidžia išeiti į lauką laiko uždarytą vieną paromis nors žmogus yra ligotas reikalinga med.pagalba

  Laba diena, dėl asmens nepriežiūros kreipkitės į socialinių paslaugų centrą, jeigu žmogui dėl nepriežiūros yra kilusi grėsmė sveikatai ar gyvybei skambinkite 112 ir informuokite apie situaciją.

 • Sveiki. Mano giminaitis 70 metų žmogus nuolat patiria neblaivios žmonos nepagrįstus kaltinimus. Visai neseniai grįžusi ėmė triukšmauti, tuomet jos vyras išvietė policiją. Atvykę pareigūnai užuot tramdę triukšmautoją išklausė jos melagingus parodymus ir paėmė pareiškimą. Anot jos vyras ją mušęs...Tada įvykus ikiteisminiam tyrimui buvo priteista giminaičiui pagyventi atskirai. Kai suėjo terminas grįžti namo ir jam sugrįžus namo spyna buvo pakeista ir jis negalėjo patekti vidun. Vyras paskambino žmonai ir pasakė, kad duotų raktą . Pažadėjusi grįžti po valandos moteris iškvietė policiją ir vėl prigalvojo nebūtų kaltinimų , ir vėl žmogus turės gyventi atskirai 15 dienų...Kaip giminaičiui grįžti į savo namus, kuriuos jis statė ir yra jo tėvų žemė? Ar teisingai elgėsi policija?

  Sveiki, jūsų giminaitis turi teisę apskųsti sprendimus dėl laikino iškeldinimo iš namų. Mes negalime vertinti policijos veiksmų.

 • Sveiki turiu tokia situacija is kurios nerandu iseities.Visa givenima givenu su seima tevu name mokam mokescius investuojam i juos, taciau mirus mamai kai po mirties reikia nuvaziuoti pas notare pet tris menesius nieko blogo negalvodama nevazevau taciau per tuos tris menesius nuvazevo mano brolis su tevuku(tevukas lb gailisi db.).Po kuriu brolis pareikalava savo turto dalies kuris pasirodidavo kaip jaunas menulis ir gyrtas nu tada as ka kreipiausi i teisma kad jam sutrukdyciau (beje turiu dar viena broli ir sese kurie per teisma geranoriskai atsisake savo dalies ir perleido man)ir teismas laimejau teismo nuosprendis uzgivenau mamos turta.Bet klausimas yra toks brolis deklaruotas pas tevuka gere prie nieko nedasideda gasdina mano vaikus(vaiku 4 ir visi nepilnameciai) isvariau ji is namu tai jis pasistate palapine kieme ir vistiek terorizuoja.Gauna pinigus pragere policijai skambit bijau, nes kai bandziau pradejo kabintis vaiku teises nzn ka daryt kaip mums juo atsikratyti kad jis dinktu is tu namu is musu givenimo ir duotu mano seimai ramybes .???

  Laba diena, policijos pagalba turite naudotis, kai jūsų teises pažeidinėja. Vaikų teisių apsaugos tarnyba nesikabina, o vykdo savo funkcijas, jeigu vaikais yra tinkamai pasirūpinta jokių problemų nekyla.

 • Laba diena,norėjau paklausti ar galima prisiteisti elementus vaikui dar nenutraukus santuokos?

  Laba diena, taip, galima.

 • Laba diena, norėjau pakkausti tokio klausymo.Santuokoje gyvenu 17m.Ruošiuosi skirtis,turime vaiką nepilnametį.Turime turto santuokoje užgyvento,tačiau vyras mane gazdina, kad man čia niekas nepriklauso, jis daugiau uždirbo ir čia jo viskas.Kaip dalina turtą užgyventa santuokoje.

  Laba diena, santuokoje įgytas turtas ir finansiniai įsipareigojimai yra bendri, todėl dalijami pusiau, o iki santuokos įgytas turtas - asmeninė nuosavybė.

 • Sveiki, stoviu darbo biržoje,negaunu jokiu ismoku,noriu skirtis su vyru,ar galėciau gauti nemokama advokata skyryboms,vaiku nėra,bendro turto nėra.

  Laba diena, dėl nemokamo advokato skyrimo kreipkitės į https://www.kaunas.lt/teisine-pagalba/.

 • Sveiki, situacija tokia- turiu teva, kuris daug geria, kai reikia pinigu is visur skolinasi, turi savo buta, taciau mokescius moku as, nesenai suzinojau, kad jis turi skola uz paimta issimoketinai telefona pries du metus, dabar jau anstolis isiesko ta suma, esme ta kad jeigi as sumokesiu ta skola, jis vel gali pasiimti ka nors, ir vel as turesiu moketi, tai klausimas ar tiesiog paleisti viska ir tegul atima viska is jo , ar yra kokiu budu, uzkirsti kelia buto praradimui. Kad ir kaip nebutu per metus is savo seimos pinigu atiduodu jam, kad turetu kur gyventi, gaila ir pinigu, gaila ir jo jei neteks namu

  Laba diena, vienintelis būdas užkirsti kelią būsto perrašymas( dovanojimas) jums.

 • Sveiki. Esu tokioje situacijoje... Mano vyras man neištikimas,su mano drauge( dabar jau buvusią). Ir ne tik, kad neištikimas, bet jie dar ir šaiposi atvirai iš manes. Būna,kad sukaupiu jėgų ir nebendrauju su juo kokią savaitę ar dvi. Ir štai jis paskambina,pasiūlo susitikti(kartu nebegyvenam) ir aš bėgu stačia galvą. Pabūna viskas gerai kokią savaitėlę ir jis dingsta vėl pas ją. Kaip jis sako tai yra princas,myli visas ir nori turėti visas. Aš tikriausiai jo nebemyliu,bet yra likes pripratimas, tas saugulo jausmas,nes štai jis mane pažista, su juo galiu būti savimi. Ir dar tai,kad šiuo metu neturiu darbo. Auginu jo dukrą, alimentus jis moka tik tada kai nori, kadangi mes oficialiai neišsiskyre negaliu už tai jo antstoliam paduot. Visa ši situacija mane taip išvargino,kad jaučiuos visiškoi kriškelei. Noriu užbaigti tuos toksiškus santykius, užmiršti jį ir gyvent toliau,bet vis pritrūksta valios. Gal kas turi ką patart??? Ačiū

  Laba diena, kreipkitės į https://www.kaunas.lt/teisine-pagalba/, dėl nemokamos mediacijos skyrimo, dėl skyrybų( alimentų vaiko gyv. vietos, bendravimo tvarkos nustatymo).

 • Sveiki skiremes su sugyventiniu turime 3m vaika vaikas neturi tevo pavardes ir niekaip nekonfiguruoja niekur. Kadangi jis smurtavo seimoje noriu pasiimti mergaite ir palikti sali jis jos vistiek neziuri ir nesirupina.grasina man kat paskambins i vaiku teises ir neleis vaiko isivest ar jis turi tokia teise? Dekui

  Sveiki, jeigu tėvas nėra pripažinęs tėvystės, tai ir jokių pretenzijų negali reikšti. Susisiekite telefonu dėl detalesnės konsultacijos.

 • Labas visoms. Turiu klausimų gal čia yra tokių mamų ir mane supras ką noriu pasakyti :) kadangi šiuo metu gyvenu pas vyro tėvus. Šiuo metu situacija tragiška neturiu kur išeit su dukromis kitur gyventi auginu viena 2dukras pajamos mažos nuomotis butą labai brangu Neina su dukromis susikalbėti. Leidžia joms viską daryt ką nori. Namuose yra rūkoma geriama. Buvau pasakius dėl šito dalyko. Mane uošviene užsipuolė pareiške čia mano namai ir neaiškinsi kur man rūkyti. pasakė jos taip vaikai užaugo. Sutuacija yra nevaldoma. Daro su vaikais ką nori jeigu ką nors pasakau uošvienei pradeda man akis draskyti išvadina visokias. Žodžiais. Tad noriu pasiklausti kaip dėl to socialinio būsto kam duoda. Pirmenybe socialini būstą? Nes nebegaliu šitaip gyventi. Uošvienei nieko švento nėra net anūkes. Dukra pasakė kad man smirda dūmai o uošviene pasakė nesmirda. Nežinau net kur prašyti pagalbos

  Laba diena, dėl socialinio būsto skyrimo turite parašyti prašymą . Visą informaciją rasite čia: https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/asmenu-ir-seimu-irasymas-i-asmenu-ir-seimu-turinciu-teise-i-parama-bustui-issinuomoti-sarasa/ Tai pat rekomenduojame kreiptis į Šeimos krizių centrą: DĖL PASLAUGŲ ŠEIMOS KRIZIŲ CENTRE GALITE KREIPTIS TELEFONU VISĄ PARĄ: +370 (613) 62240

 • Sveiki, su žmona turim 2 mažamečius 3 ir 5 metai. Norim skirtis, turim pskolą už namą 140 kvadratų, namo parduoti žmona nesutinka, ji nedirba. Ar gali teismas įpareigoti parduoti namą ir gražinti paskolą. Kitos gyvenamosios vietos abu neturim, bet šalia gyvena abiejų tėvai. Ji sako, kad man priteis ir paskolą ir už vaikus, o ji ten liks gyventi ar čia realu?

  Sveiki, kiekvienas atvejis yra individualus ir teismas priima sprendimus. Prieš prašant teismo parduoti būstą turite nurodyti kitą vaikų gyvenamąją vietą, tai pat šiuose sprendimuose, namo pardavimo, dalyvauja ir kreditorius. Įsipareigojimus teismas dalina proporcingai abiems sutuoktiniams.

 • Mano vyras prieš mane vartoja psichologinį smurtą, vadina atsilikusia, nenormalia ir t. t. sakau, jei nepatinka kas visada galima skirtis, bet jis nenori. Prie vaikų kelia konfliktines situacijas, reikalauja sekso, jo negaudamas, išvadina visaip ir lygina su kitom, kad aš nenormali. Aš jau pavargau. Vieną vakarą vėl užspuolė dėl dėl sekso negavimo, išvadino visaip, išėjo, paskui aš jo neįsileidau į nuomuojamą butą, kad nebegąsdintų vaiko. Grįžęs kirą rytą pareiškė, kad neturiu teisės neįleisti jo, ar tikrai neturiu teisės tokios, jei jis kelia konfliktus prie vaiko?

  Sveiki, susisiekite telfonu dėl konsultacijos.

 • Ka daryti, kai žmogu paguldo i ligonine ir nuosprendis laikys iki mirties, nes vėžys agresyvus, ar sunus gali pasiimti pensija del gulincio ligonineje buto mokesciu?

  Sveiki, konsultuokitės su notaru dėl įgaliojimų.

 • Labas vakaras,norėjau paklausti .Yra tokia situacija esu išsiskyrusi su vyru oficialiai. Teismas namą priteisė vienodomis dalimis..Pusę jo Pusę mano..Namas dar yra banko,nes mokame paskola..Teismas priteisės paskola mokėti per pusė..Aš negyvenu jame 7metai,bet grįštu atostogų metu,tai 20 dienų per metus..Yra dukra kuri gyvena su tėvu, jei 13metu mūsų name..Žinau,kad jo draugė dabartinė nori ateiti gyventi su savo sūnumi gyventi į namą kuris ir man priklauso ..yra taip namo gyvenimo patalpos neišskitytos kam kuri namo dalis priklauso..Ką aš galėčiau tokiu atveju daryti,nes dar nepaminėjau,kad moku patarnavimus nors teismas nepriteises..Ką aš galėčiau padaryti,kad ji ten negyventu?Ar aš galiu sau skirti viena kambarį ir kad aš galėčiau grįžusi turėti savo ramybės kampelį?Ar turiu vėl kreiptis į teismą? Nes apie namo pardavimą nėra net kalbos iš buvusio sutuoktinio..

  Sveiki, kiekvienas būsto savininkas sprendžia ką jis įsileidžia į savo namus gyventi, todėl su jūsų buvusio vyro sutikimu jo draugė gali ten gyventi. Kiekvienas bendraturtis turi teisę reikalauti atidalyti jo dalį iš bendrosios dalinės nuosavybės, nesant galimybės atidalinti bendro turto, galimas turto naudojimosi tvarkos nustatymas.

 • Laba diena, Su vyru pragyvenau 4 metus. Gimė vaikas. Vyras turi sunku narcisictini asmenybes sutrikimą. 4 metus jis mane žemino, naudojo psichologinį ir vėliau fizinį smurtą, yra ne kartą išmetęs su vaiku ant rankų iš namų. Privertė mane išnuomoti savo butą, tad kai gyvenom pas jį, kiekviena kartą išmesta turėdavau ieškoti kur gyventi. Tada vis suokdavo kaip myli ir negali be manęs gyventi. Tūkstantį kartu patikėjau, o prieš tris menesius jis mane vėl išmetė iš namų ir aš jau nebegrįžtu. Supratęs kad aš apsisprendžiau prasidėjo teroras. Vėliau vėl meile ir vėl gavęs neigiama atsakyma kad negrįšiu vėl dar aršesnis elgesys. Vis sako kad aš dėl visko kalta, kad jis stengiasi taikytis, o aš viską griaunu (manipuliacija). Šiandien nuvažiavo į mano mamos namus ir ja aprėkė, įžeidinėjo. Jai sako kad jos dukra(aš) esu ligonis ir man reikia pagalbos. Žinoma mano mama žino visą istoriją ir žino kas jis per vienas. Man nuo įtampos prasidėjo panikos atakos. Vaikas vis mato mūsų muštynes ir riksmus kai tenka pasimatyti. Pagrasinau kad kreipsiuos į policija, kad neleistu jam artintis prie manęs ir mano tėvų. Išsigando. Parašė mano mamai žinute kaip mane mylėjo ir kad norėjo mane išgydyti(nežinau nuo ko) bet jam neleidau. Atsiprašė jos. Bet mama tiesiog ji ignoravo. Ką man daryti? Kaip elgtis kad nuo jo atsiriboti. Yra vaikas. Noriu kad vaikas turėtų abu tėvus. Kaip išlaviruoti situacijoje?? Kad vaikas turėtų tėvą, bet ir aš galėčiau ramiai gyventi? Ar teikiant pareiškimą policijai dėl draudimo jam artintis prie manęs reikia kažkokiu įrodymų? Turiu milijoną jo rašytų žinučių…

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki, man tevas paliko buta po mirties, kuriame uzuftrukto teise gali gyventi jo sugyventine iki mirties.. Sakykit jei butas mano, ar galiu sugyventin is jo iskelti jei sugalvojau parduoti buta? Ar galima nutraukti uzuftruko galiojima?? Labai reikia pinigu man ir vaikeliui, nebezinau ka daryti..

  Sveiki, uzufruktas – asmens gyvenimo trukmei ar apibrėžtam terminui, kuris negali būti ilgesnis už asmens gyvenimo trukmę, nustatyta teisė naudoti svetimą daiktą, nustatant teisę gyventi nurodytame bute iki gyvenimo pabaigos. Uzufruktas baigiasi panaikinus uzufruktą teismo sprendimu, turint tam objektyvių priežasčių.

 • Laba diena. Nusprendžiau skirtis su vyru dėl jo alkoholizmo ir psichologinio smurto. Išgėręs vyras man grasina, kad užmuš, nesirūpina vaikais. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose (mano vienam iš mūsų vaikų 2,5 metų, kitam - 10 mėn), todėl mano pajamos labai mažos. Dėl vyro konfliktiško elgesio nesu kvietusi policijos, tad nė nežinau, ar galėčiau teikdama skyrybų prašymą nurodyti, kad skiriamasi dėl vyro kaltės? Ką tokiu atveju pavyktų įrodyti, jei visi įrodymai - mūsų pačių žodžiai? Iš pažiūros gyvename kaip normali šeima, bet namuose, deja, nėra ramybės, nebent vyrui išvykus. Dar vienas klausimas - dėl turto. Turime 6 automobilius (registruoti vyro vardu) ir baldų, be to, vyras santuokos metu paveldėjo butą Vilniuje. Vyras grasina, kad jei pateiksiu prašymą skirtis, tuoj pat išvyks į užsienį ir alimentų nemokės. Kaip užsitikrinti alimentus? Beje, vyras užsiima individualia veikla, įmokas moka kartą per metus. Ačiū.

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki , Norėčiau pasiteirauti dėl alimentų ir buto . Gaunu 588e algos vyras 1300e ant popieriaus. Nuomojames butą oficialiai už 250e. Turim dukrą 4metukų. Skyrybų atveju kokie būtų alimentai ir ar vyras turi prisidėti prie buto nuomos bent jau laikinai ar jam priklauso tik alimentai ,būreliai ir viskas. ?

  Sveiki, minimalus ir maksimalus išlaikymo dydis teisės aktuose nėra nustatytas, jį kiekvienu atveju nustato teismas, atsižvelgdamas į kiekvieną individualią situaciją. Šiuo metu vyrauja tokia teismų praktika, kad minimalus alimentų dydis neturėtų būti mažesnis kaip pusė minimalios mėnesinės algos. Paprastai priimant sprendimą dėl alimentų dydžio remiamasi Lietuvos Aukščiausiojo teismo pateikta rekomendacija, kad minimalus alimentų dydis vienam vaikui, gaunamas iš abiejų tėvų, turėtų prilygti minimaliai mėnesinei algai (MMA). 2023 m. MMA „į rankas“ – apie 633 Eur, taigi už kiekvieną vaiką kiekvienas iš tėvų turi mokėti po ~317 Eur.

 • Sveiki , su buvusiu vyru esame issikyre jau trys metai . Yra tokia problema Kai vaikas pas ji pabuna grizta visada sergantis. Ausu uzdegimai, pulses, inskstu, ir visokie kitoki . Kai jis vaikas serga vistiek privalau jam ja duoti ir nesvarbu kad jam auksta temperatura ar panasiai? Arba Kai baige gerti vaistus sakau ,kad vaikas nera sustiprejas jis kele konfliktus ir gazdina teismais. Kodel as privalau duoti vaika jam jei jis serga arba zinau,kad nepriziures ir vel gris sergantis ? Kencia ir vaikas ir mokykla ir net as. Ka man daryti ?

  Sveiki, šiuo atveju būtų tikslinga kreiptis į teismą ir patikslinti bendravimo tvarką, jeigu kyla ginčas. Tai pat šiuo klausimu galite pasikonsultuoti su Vaikų teisių apsaugos skyriaus darbuotojais, susisiekite su jais dėl konsultacijos telefonu.

 • Skiriuosi su vyru taikiai. Man reikia parašyti sąlygas ko noriu iš jo vaikams ir dėl jų globos. Man tai neyprasta nežinau ko man prašyti ir ką galiu reikalauti. Gal kas patars?

  Sveiki, tėvai turi aptarti alimentų sumą. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas jau kuris laikas formuoja praktiką, kad iš abiejų tėvų teikiamo, vieno mėnesio išlaikymo dydis negali būti mažesnis už vieną minimalią mėnesio algą. Nuo 2023 m. sausio 1 d. minimali mėnesio alga – 840 Eur (bruto) ir 633 Eur (neto). Taigi, nuo šių metų kyla rekomenduojamas minimalaus išlaikymo dydis ir per abu tėvus dabar jis sudaro 633 Eur. Materialinį išlaikymą savo nepilnamečiams vaikams privalo teikti abu tėvai proporcingai savo turtinei padėčiai. Jei yra laikoma, kad tėvų turtinė padėtis panaši ir jie vaiką išlaiko lygiomis dalimis, tuomet minėtą 633 Eur sumą daliname perpus ir vieno iš tėvų skiriamo išlaikymo dydis nepilnamečiam vaikui būtų 317 Eur. Tai pat aptarti tėvo ir vaikų bendravimo tvarką, sutartyje aptariama, koks bus tėvo bendravimas su vaikais po skyrybų, kaip, kada vaikai bus paimami, kada grąžinami į namus, kaip bus leidžiamos atostogos, prieš kiek laiko šiuo atveju tėvas praneš vaikų motinai apie ketinimą vaikus paimti ir t. t. Vieni tėvai nedetalizuoja bendravimo su vaikais tvarkos( paliekama bendru sutarimu), kiti – bendravimo su vaikais tvarką aptaria labai detaliai. Svarbu sutarti, kad tuo metu pas ką yra vaikai, tas ir yra už juos pilnai atsakingas( veža į būrelius pas gydytoją ir pan.) Tai pat abu tėvai po skyrybų privalo rūpintis vaikų ugdymu, sveikata, turi teisę gauti tą pačia informaciją iį įstaigų.

 • Po skyrybų gyvenu bute uzufrukto teise. Pastojau nuo kito vyro, ar gali buvęs sutuoktinis mane ir mano draugą išvaryti iš buto?

  Sveiki, pasikeitus jūsų turtinei ir šeimos situacijai, buvęs sutuoktinis turi teisę kreiptis į teismą dėl uzufrukto panaikinimo/pakeitimo.

 • Sveiki. Gyvenimom su draugu, jis pradėjo daug išgerineti. Auginami mažametį vaiką, todėl liepiau jam išsikraustyti. Gyvenu tėvų bute, kuriame deklaruota tik aš ir dukra. Išėjo jis gyventi pas mamą. Vistiek kasdien geria ir neduoda ramybės. Skambineja naktim, dienom po 30kartu ir daugiau. O paskambinęs vis sako kad atvažiuos pas mus. Aš jo įsileisti nenoriu ir Žadu kviesti pareigūnus. Jis nuolat kartoja, kad turi teisę pasimatyti su vaiku,bet jis nėra blaivus. Tai kaip suprantu galiu neįsileisti jo į namus, nors ten yra jo dukra jei jis neblaivus. Labai bijau jo tų grasinimų, kad atvažiuos ir teks kviestis pareigūnus. Labai bijau vaikų teisių įsikišimo. Turim savo namus, su dukra gyvenam gerai, vaikas turi savo kambarį, tad visai nenorėčiau būti kažkur išvežta į saugią aplinką. Nes geria ir kenkia jis, o mes su vaiku gerai jaučiamės savo namuose. Ką daryti su tokiu psichologinių smurtautoju, kuris neduoda ramybės, bet taip kad nenukentetume ir mes su dukra? Vaikų teisių taip pat nenorėčiau,vaikų pasirūpinu, nieko netrūksta, vaikas prižiūrėtas, mylimas, saugus su manim. Viena kartą po policijos kvietimo, buvo apsilankę vaikų teisių specialistė ir jokių grėsmių nenustatele, aplinką namai viskas tinkamą vaikui. Tai antro karto nenorėčiau, nes tai kelia stresą ir man ir vaikui, nors mes nieko blogo nepadarem, o kenčiame nuo priklausomybę turinčio asmens. Kaip toliau man elgtis, kad jis negalėtų manęs šantažuoti, naudotis vaikų kaip įrankių ir žino kad bijau kviesti policiją( nes nenoriu būti įtraukta į sistemą kaip asociali šeima) tai dar labiau mane gąsdina mane.

  Sveiki, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • Sveiki, pirkom su draugu namus, namas jo vieno vardu. Aš ėmiau paskolą pradiniam įnašui, pinigai dalis pervesti, dalis grynais. Dar pasiskolinau iš savo tėvo 13000€ grynais. Draigas pradėjo stipriai gerti ir visada vyti iš namų, pinigų atiduoti nenori, be visa to jis bandė nusižudyti gydytojai vos atgaivino. Norėčiau persirašyti namus savo vardu, bet jis nesutinka, o paskolų mokėti taip pat nenori. Ar yra koks būdas šį reikalą sutvarkyti.Ačiū už atsakymą.Pagarbiai Vaida.

  Sveiki, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • Sveiki,su vyru jau pragyventi virš 30 metų, išgėręs jis nuolat mane užgaulioja, žemina,nuolat praranda darbą savo pinigų dažnai neturi,tada prašineja manęs neduodu pinigų jam pragerinejimui,tada ignoruoja mane psichologiškai,tiesiog pavargau jaučiuosi psichologiškai palaužta ar galima policijai parašyti pareiškimą dėl psichologinio spaudimo ar kažkur kitur galiu kreiptis?

  Sveiki, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • Labas vakaras. Norėjau pasiteirauti ar reikėtų tokį įvykį užfiksuoti. Laukiuosi 4vaikelio ir vyras pavargęs ir nemiegojęs(dėl to ginasi), bet pasakė, kad norisi kartais man trenkti. Taip pat rėkia ant vaikų ir ant manęs. Aš bijau dėl savęs ir dėl vaikų. Iš šono jis geras, bet nežinau kas jam užeis, bijau, kad sužalos mane besilaukiančią.

  Sveiki, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Laba diena pasakoti turiu labai daug, bet trumpai gyvenu su prasigerusia dukra, nesulaukiu is niekur jokiu pagalbu,dirbu uzsienyje, vazineju, dar anksciau galedavau palikti ja namie, odabar jau negaliu geria, triuksmauja, kaimynai nori ,kad mes net issikraustytume ir kad jos cia nebutu,as jos Mama, vaikelis atimtas jos yra globoje.Ka man daryti,prasau padekite

  Sveiki, kreipkitės dėl konsultacijos: PRIKLAUSOMYBĖS LIGŲ SPECIALISTŲ ASOCIACIJA LT- 45390 Kaunas, Vaidoto g. 115-207; plsasociacija@gmail.com; Tel.: +370 675 33606