Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Laba diena Norėčiau pasikonsultuoti mirė mano buvęs sugyventinis turėjome bendrą vaiką niekada nemokėjo elementų vaikui paskui apsiženiję su kita moterimi ,ir dabar mirė užrašė viską jei ar mano sūnus nepilnametis turi prašyti kokios dalies turto dar turi iš pirmos santuokos 2dukras bet jos pilnametės ačiū

  Sveiki, taip, jūsų sūnus gali pretenduoti į palikimo dalį, jeigu turtas buvo paliktas testamentu. Turite kreiptis į teismą dėl testamento užginčinimo.

 • Labas vakaras.vyras isvaziavo i uzsieni ir nepaliko transporto dokumenti.ar zmona gali vairuoti ja ir kokiu dokumentu reikia

  Labad diena, šiuo klausimu kreipkitės kelių policijos pareigūnus konsultacijos.

 • Sveiki, Jau senai nesutariu su savo mergina, tačiau ji niekaip nesupranta kad jos aš nemyliu, nuolat terorizuoja, kaltina, ir grasina nusižudyt, bent po dabartinės žinutės taip supratau, net nežinau ką daryt... jos paskutinė žinutė į FB

  Laba diena, mergina bando jumis manipuliuoti, verčia jaustis kaltu, kad nutraukiate santykius. Šiuo atveju rekomenduojame visiškai nepalaikyti ryšio, blokuoti soc. tinkluose. Tai pat jeigu manote, kad ji tikrai gali pakelti prieš save ranką informuokite pagalbos tarnybas 112.

 • laba diena su vyru prabuvome beveik 5 metus santuokoje buvo visko taciau visus tuos metus beveik jis praieskojo kitu moteru joms rase siunte savo nuotraukas turiu labai daug zinuciu yrodanciu tai. ar butu galima is jo prisiteisti moralines kompencacijos atlyginima nes ir smurtas tie fizinis tiek psichologinis buvo naudojamas zeminimai nevertinimas

  Laba diena, taip, jeigu turite įrodymus gali kreiptis į teismą su prašymu nutraukti santuoką dėl sutuoktinio kaltės ir prašyti priteisti moralinę žalą.

 • Labas vakaras. Gražiuoju skiriamės su vyru, turim mažą vaikutį. Bendro santuokoje turto įsigiję nesam. Ar man kas nors teisiškai priklauso? Ar lieku be nieko? Bute esu registruota.

  Laba diena, Įstatymai numato galimybę santuokos nutraukimo atveju teismo sprendimu nustatyti uzufruktą į svetimą daiktą, t. y. jeigu gyvenamoji patalpa yra vieno sutuoktinio nuosavybė, teismas savo sprendimu gali nustatyti uzufruktą ir palikti joje gyventi kitą sutuoktinį, jeigu su juo po santuokos nutraukimo lieka gyventi nepilnamečiai vaikai. Uzufruktas, tai asmens gyvenimo trukmei ar apibrėžtam terminui, kuris negali būti ilgesnis už asmens gyvenimo trukmę, nustatyta teisė (uzufruktoriaus teisė) naudoti svetimą daiktą ir gauti iš jo vaisius, produkciją ir pajamas. Uzufruktas gali būti nustatomas įstatymais, teismų sprendimais, kai tai numato įstatymai, bei sandoriais Pažymėtina, kad LR Civilinio kodekso normose, reglamentuojančiose sutuoktinių nepilnamečių vaikų ir vieno sutuoktinio teisių į gyvenamąją patalpą garantijas nutraukus santuoką, nurodyta teismo teisė, bet ne pareiga nustatyti uzufruktą ir sutuoktiniui, su kuriuo gyventi lieka nepilnamečiai vaikai, palikti teisę naudotis gyvenamąja patalpa, kuri nuosavybės teise priklauso kitam sutuoktiniui. Uzufrukto nustatymas susijęs su sutuoktinio, kuris yra gyvenamosios patalpos savininkas, nuosavybės teisės ribojimu. Todėl spręsdamas uzufrukto nustatymo klausimą, teismas privalo išsiaiškinti, ar uzufrukto nustatymas visiškai atitinka nepilnamečio vaiko (vaikų) interesus, ar vaiko (vaikų) interesai nebūtų geriau apsaugoti kitais būdais (pvz., priteisiant išlaikymą), ar sutuoktinis, su kuriuo gyventi lieka vaikas (vaikai), neturi kitos gyvenamosios patalpos arba pakankamai finansinių išteklių ar materialinių galimybių tokiai patalpai įsigyti. Aptariamos garantijos, t. y. teisės naudotis gyvenamąja patalpa uzufrukto teise, taikymas aktualus tais atvejais, kai nepilnamečiai vaikai gyvena būste, kuris priklauso nuosavybės teise vienam iš sutuoktinių, tačiau ne tam, su kuriuo po santuokos nutraukimo lieka gyventi vaikai. Jeigu konkrečiu atveju kyla grėsmė, kad, nutraukus santuoką, sutuoktinis, kuris nėra gyvenamosios patalpos savininkas, tačiau su kuriuo nustatyta nepilnamečių vaikų gyvenamoji vieta, ir vaikai gali atsidurti gatvėje, teismas turi teisę nustatyti uzufruktą.

 • Įvyko skyrybos tarp dviejų žmonių yra nuosavas namas teismas nusprendė per pusę pasidalinti.kartu gyvena kuriai 14m.Viena puse ignoruoja pardavimą namo nesutinka parduoti.Kaip elgtis kitaip pusei ir kas privalo namą fiziškai padalinti??

  Sveiki, kreipkitės į teismą dėl būsto pardavimo arba naudojimo tvarkos nustatymo.

 • Sveiki yra tokia situacija kad as siulau zmonai pasidalinti vaikus per puse savaite as savaite ji bet jai taip netinka nes tada alimentu negales prisiteisti bet as nžriu kad vaikai butu dalinami lygiai nes man netinka juos matyti tik savaitgali ir svenciu dienomis

  Sveiki, kreipkitės į mediatorių, jeigu nepavyksta susitarti. Svarbiausia yra atsižvelgti į vaikų poreikius, kad jie nenukentėtų nesutariant dėl bendravimo tvarkos.

 • Sveiki. Nežinau ar galiu čia kreiptis, bet daugiau nebežinau kur. Sužinojau, kad vyras man neištikimas. Blogiausia, kad greičiausiai ir kažką pasigavo lakstydamas pas neaiškias moteris. Vadinasi yra tikimybė, kad galiu sirgti ir aš. Turim 3 vaikus, aš kol kas dar metai vpa. Mano psichologine ir finansine padėtis labai prasta. Už psichologą, advokatą, sveikatos tyrimus negaliu atiduoti paskutinių finansų ir palikti vaikus be nieko, santaupų neturiu. Ar yra pas jus kas man galėtų bent kažkaip padėti… nebežinau ką daryti…

  Laba diena, mūsų centras teikia psichologo, teisininko nemokamas konsultacijas. Dėl sveikatos patikrinimo kreipkitės į savo gydymo įstaigą, šios paslaugos tai bus nemokamos, jūs galite nuvykti pasitikrinti ir profilaktiškai dėl LPL.

 • Sveiki,Norėčiau persirasyti vaiko pinigus Vaikas gyvena pas mane ir deklaruotas , su mama negyvena O mama naudojasi vaiko pinigais Kaip persirasyti vaiko pinigus Pakeist gavėja Ar čia tik teismo keliu

  Sveiki, būtina nusistatyti vaiko gyvenamąją vietą su vienu iš tėvų, tokiu atveju galėsite kreiptis dėl vaiko pinigų perrašymo. Susisiekite telefonu dėl detalesnės informacijos.

 • Laba diena. Aš 4-5 metus moku vaikų pinigus reguliariai, pagal teismo sprendimo datas (esame išsiskyrę). Buvusi jau daug metų nedirba. Šiais metais jau antrą kartą palieka vaikus man nes planuoja vėl atostogas užsienyje (be vaikų). Ar kažkaip reglamentuojamas vaikų pinigų naudojimas kai nedirbi? Pagal sprendimą aš moku 500 eu ir tiek turi prisidėti vaikų mama. Kai nefirba 500 neprisideda ir dar keliauti gali?

  Laba diena, tėvų pareiga išlaikyti savo vaikus abiem tėvams yra vienoda, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų turi teikti vienodo dydžio išlaikymą. Įstatyme įtvirtintas tėvų valdžios lygybės principas reiškia tai, kad tėvų teisės ir pareigos vaikams yra lygios, tačiau konkrečios teisės ir pareigos bei jų apimtis gali skirtis, priklausomai nuo daugelio faktinių aplinkybių, tokių kaip nepilnamečio vaiko gyvenamoji vieta ir kita.

 • Sveiki, pragyvenome kartu su vyru 35 metus, dabar jis turi meilužę, kurią slepia, nekalba su manim jau 3 metai namuose, praeina lyg aš neegzistuočiau namuose. Namo dokumentai, kur gyvename, visi jo vardu, nes seno pusė namo priklausė jam iki vedybų. Namo antra pusė buvo dapirkta santuokoje ir padarytas kapitalinis remontas. Dabar jis daro savarankišką naują savo remontą už didelę kainą savo pinigais, manęs net neatsiklausęs, nes jam priklauso namas. Namuose dirba statybininkai, kurie klauso tik jo. Man tai nepatinka, ką galiu padaryti, kokios mano teisės, kaip man kovoti su tuo remontu ir nebendravimu su manimi?

  Sveiki, turtas įgytas santuokoje yra bendra sutuoktinių nuosavybė. Jūsų atveju jums turėtų priklausyti 1/4 namo ir tai pat name darytų pagerinimų 50 proc. Dėl detalesnės konsultacijos susisiekite telefonu.

 • su vaiko tevu esame issiskyre, nustatyta bendravimo tvarka, vaiko gyv. vieta nustatyta su manim, t.y. mama. nuo 2metuku planavau po truputi pratinti vaika vesti i darzeli, taciau vaiko tevas pareiske, kad nesutinka vaiko i darzeli leisti nuo 2metuku. Bendravimo tvarkoje nustatyta, kad nuo 2metu tevas du kartus per savaite pasiema sunu is ugdymo istaigos ir grazina i gyv. vieta, kitu punktu apie darzeli nenumatyta. ar tevas gali nesutikti del darzelio lankymo?

  Laba diena, kadangi vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su jumis, jūs priimate šį sprendimą, o tėvas turi dalyvauti šiame procese taip kaip ir numatyta teismo sprendime, t.y. du kartus per savaitę pasiima vaiką iš ugdymo įstaigos ir grąžina į gyv. vietą.

 • Paveldėjimo su broliu po 1/2 butą,ar turii brolis prisidėti prie buto išlaikymo pvz. atliktos renovaacijjos kalba eina apie daugiabučio renovaciją) ,Jis teigia,kad aš negyvenu tai man ir nepriklauso.Ar jis teisus?

  Laba diena, broliui priklauso ir 1/2 būsto renovacijos kaštų, nes ir jo turto dalis buvo pagerinta.

 • Sveiki. Brolis buvo susituokęs su moterim kuri turėjo jau dukrytė ir sutiko ,kad ji įrašytų kaip tėtį ,nes tikrasis tėtis nepripažino ir nesutiko. Bet susiklostė ir isiskire ,o jau metu terminas praėjo kaip įrašytas ir nebegalėjo ,kad pašalintų ji ,bet jam tai nesvarbu ,bet ji dar ir elementus iš jo teisėsi ar jai jis kreiptųsi su DNR padarytų ,kad jis nėra tėtis ar iš jo vistiek galės reikalauti elementų nors tik jis įrašytas kaip tėtis bet nera .?

  Sveiki, taip, jūsų brolis turi kreiptis į teismą dėl tėvystės nustatymo ( DNR), tuomet jau teismas priims sprendimą.

 • Laba diena,Noriu Jūsų paklausti kur kreiptis ir nuo ko pradėti elementų išieškojimą. Situacija tokia, 15 m gyvenau su vyru, kuris nebuvo išsiskyręs, turime du bendrus vaikus (14 ir 8 m). Po 15 m bendro gyvenimo metų vyras, vaikų tėtis, išėjo iš namų ir jau 4 mėn kaip nebegyvename kartu. Susitarti dėl vaikų išlaikymo nesigauna, kategoriškai atsisako geranoriškai bent kažkiek prisidėti prie vaikų išlaikymo, argumentuodamas tuo, kad dirbdamas parduotuvės apsauginiu mažai uždirba ir neturi pinigų, jam pačiam reikia gyventi bei, kad kuo puikiausiai gyvendama su juo tvarkiausi, nors jis finansiškai mažai kuo prisidėjo. Nors neturi pinigų, kaip jis pats teigia, bet žinau, kad iš paveldėtų pinigų nusipirko automobilį ir statosi sau gyvenamą namą ir bent šiek tiek prisidėti prie vaikų auginimo tikrai galėtų.Klausimas:1) kur reiktų kreiptis dėl elementų išieškojimo procedūrų?2) kokius dokumentus turėčiau pateikti?3) ką ir kaip turėčiau daryti tokioje situacijoje?

  Sveiki, dėl alimentų priteisimo, kreipkitės į nemokamą teisinę pagalbą pagal gyvenamąją vietą( Kauno mieste tel. 8 614 80 380 ) parašysite prašymą dėl mediatoriaus skyrimo. Mediacija – nemokama. Kai mediatorių iš Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašo parenka ir skiria Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba (VGTPT) Mediacijos įstatymo 14 straipsnyje nustatyta tvarka, teisminės mediacijos paslaugas apmoka VGTPT iš valstybės biudžeto lėšų. Šiuo atveju mediacija gali būti vykdoma iki keturių valandų. Jeigu pasibaigus šiam laikui galutinis susitarimas dėl taikaus ginčo sprendimo dar nepasiektas, ginčo šalys gali toliau savanoriškai tęsti mediaciją ginčo šalių lėšomis arba teikti ieškinį teismui.

 • Sveiki, norėjau paklausti, jei mane paliko vyras ir dabar neturiu kur eiti ar būtų galima pas jus porai mėnesių pabuti kol susirasiu gyvenimo būstą?

  Laba diena, mes neteikiame apgyvendinimo paslaugų. Kreipkitės į Kauno miesto socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyrių (Partizanų g. 5, Kaunas).

 • Sveiki,netikėtai pastojau,pasakiusi vaikinui savo jis nebuvo labai patenkitas,suprantu siuo metu mes neturim nei gyvenamosios vietos normalios ,nes atvykom dirbti į uzsieni, atrodo pakalbam pasako jog viskas gerai,bandysim kaip nors yra kaip yra,bet ateina kita diena atrodo kazkas pasikeicia,buna daznai irzlus,nepatenkitas tai ka as darau,su maistu,tvarkymais namu,t.t. galu gale jau net sexso nedarom,gal pergyvenu,nes dar viskas svieze,bet man paciai yra labai sunku, kai is jo puses gaunu neigiama energija,nors tikrai mes lbai graziai bendraujam ir pasikalbam,paklausiu jo faktas kaip jis, ka galvoja,ar galbut gal kas nors atsitiko,bet paburbe po nosim arba sako viskas gerai,bet toks jausmas jog nenori jis to vaiko.. ar tiesiog gal pas ko viduje kazkas susijauke,nes kai paklausiau kodel nedarom ar atsitiko kas nors pasake jog dingo toks potraukis,netikiu jog isdavineja jis mane,aisku mes jauni o ypac as man 22 o jam 26 ,nezinau ka galvot atsibodo ir kalbetis, nes ir jam atrodo pyktis kyla, bet nezinau,nezinau,ar pergyvent nereiktu baisiai ir leisti jam suvokti sr ka daryti, bet man tai pat yra labai sunku matyti visa tai o dar ypac kai esu siuo metu labai jautri,perdaug puolu i asaras, jauciuosi silpna..

  Sveiki, kreipkitės į Pagalbos moterims liniją, galite paskambinti nemokamu telefonu +370 800 66366, visą parą.

 • Sveiki, jau dvejus metus negaliu išsiskirti su vyru alkoholiku. Jau antrą kartą teismas atmeta ieškinį, nes vyras nereaguoja į mediatorių siunčiamus laiškus. Gaunu pažymą, kad jis nereaguoja į tai, bet teismas nepriima ieškinio, nes nėra įrodymų, kad jis tą laišką matė. Dabar tokioj situacijoj, kad nežinau kaip išsiskirti. Paskola ant manęs, jei išeisiu, jis liks gyvent, o visi mokėjimai lieka ant manęs, o paskola nemaža.

  Sveiki, susisiekite telefonu.

 • Sveiki, man labai reikia patarimų, ką daryti? Aš laukiuosi antro vaikelio ir vyras nuolat rėkia ant manęs ir pirmo vaiko.. Nieko nepadeda ir net nesirūpina. Aš pavargau nuo visko. Sakant aš sau gyvenu. AČIŪ

  Sveiki, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • laba diena . As su savo suzadwtiniu nusprendeme nusipurkti nama lietuvoje . Jis yra anglijos pilietis .Jis moka uz nama savo pinigais bet puse namo ant pirkimo sutarties yra ant mano vardo nes pas norara namas perkamas ant dvieju savininku tai vienas savininkas jis o kitas as . Du atskiri dokumentu paketai .Mes gryztame y lietuva gyventi visam laikui . O vedybas planuojeme kita rugpjuti . Noreciau suzinoti jei kada atsitiktu kad skirtumemes tai ar puse namo kur uzrasyta pries vedybas kaipantrai namo piekejei /savininkei perkant pries vedybas legalei priklausytu man ?

  Laba diena, namo dalis priklausytų jums, tačiau jis turi teise teisme įrodinėti, kad jo lėšomis buvo pirktas visas namas. Teismas visus atvejus vertina individualiai, todėl negalime atsakyti.

 • Turiu globoje savo anuke, ira teismo sprendimas jai 15 metu.Ar galiu jai padovanuoti veninteli busta, priklaisanti man ir vyrui, mums 71 ir 73m.Norim dovanuoti be jokiu salygu be uzufrukto.

  Laba diena, rekomenduojame abiems su vyru parašyti testamentą.

 • Laba diena kur kreiptis kai kaimynai neprižiūri senyvo amžiaus tetos nemaitina neprausia neleidžia išeiti į lauką laiko uždarytą vieną paromis nors žmogus yra ligotas reikalinga med.pagalba

  Laba diena, dėl asmens nepriežiūros kreipkitės į socialinių paslaugų centrą, jeigu žmogui dėl nepriežiūros yra kilusi grėsmė sveikatai ar gyvybei skambinkite 112 ir informuokite apie situaciją.

 • Sveiki. Mano giminaitis 70 metų žmogus nuolat patiria neblaivios žmonos nepagrįstus kaltinimus. Visai neseniai grįžusi ėmė triukšmauti, tuomet jos vyras išvietė policiją. Atvykę pareigūnai užuot tramdę triukšmautoją išklausė jos melagingus parodymus ir paėmė pareiškimą. Anot jos vyras ją mušęs...Tada įvykus ikiteisminiam tyrimui buvo priteista giminaičiui pagyventi atskirai. Kai suėjo terminas grįžti namo ir jam sugrįžus namo spyna buvo pakeista ir jis negalėjo patekti vidun. Vyras paskambino žmonai ir pasakė, kad duotų raktą . Pažadėjusi grįžti po valandos moteris iškvietė policiją ir vėl prigalvojo nebūtų kaltinimų , ir vėl žmogus turės gyventi atskirai 15 dienų...Kaip giminaičiui grįžti į savo namus, kuriuos jis statė ir yra jo tėvų žemė? Ar teisingai elgėsi policija?

  Sveiki, jūsų giminaitis turi teisę apskųsti sprendimus dėl laikino iškeldinimo iš namų. Mes negalime vertinti policijos veiksmų.

 • Sveiki turiu tokia situacija is kurios nerandu iseities.Visa givenima givenu su seima tevu name mokam mokescius investuojam i juos, taciau mirus mamai kai po mirties reikia nuvaziuoti pas notare pet tris menesius nieko blogo negalvodama nevazevau taciau per tuos tris menesius nuvazevo mano brolis su tevuku(tevukas lb gailisi db.).Po kuriu brolis pareikalava savo turto dalies kuris pasirodidavo kaip jaunas menulis ir gyrtas nu tada as ka kreipiausi i teisma kad jam sutrukdyciau (beje turiu dar viena broli ir sese kurie per teisma geranoriskai atsisake savo dalies ir perleido man)ir teismas laimejau teismo nuosprendis uzgivenau mamos turta.Bet klausimas yra toks brolis deklaruotas pas tevuka gere prie nieko nedasideda gasdina mano vaikus(vaiku 4 ir visi nepilnameciai) isvariau ji is namu tai jis pasistate palapine kieme ir vistiek terorizuoja.Gauna pinigus pragere policijai skambit bijau, nes kai bandziau pradejo kabintis vaiku teises nzn ka daryt kaip mums juo atsikratyti kad jis dinktu is tu namu is musu givenimo ir duotu mano seimai ramybes .???

  Laba diena, policijos pagalba turite naudotis, kai jūsų teises pažeidinėja. Vaikų teisių apsaugos tarnyba nesikabina, o vykdo savo funkcijas, jeigu vaikais yra tinkamai pasirūpinta jokių problemų nekyla.

 • Laba diena,norėjau paklausti ar galima prisiteisti elementus vaikui dar nenutraukus santuokos?

  Laba diena, taip, galima.

 • Laba diena, norėjau pakkausti tokio klausymo.Santuokoje gyvenu 17m.Ruošiuosi skirtis,turime vaiką nepilnametį.Turime turto santuokoje užgyvento,tačiau vyras mane gazdina, kad man čia niekas nepriklauso, jis daugiau uždirbo ir čia jo viskas.Kaip dalina turtą užgyventa santuokoje.

  Laba diena, santuokoje įgytas turtas ir finansiniai įsipareigojimai yra bendri, todėl dalijami pusiau, o iki santuokos įgytas turtas - asmeninė nuosavybė.

 • Sveiki, stoviu darbo biržoje,negaunu jokiu ismoku,noriu skirtis su vyru,ar galėciau gauti nemokama advokata skyryboms,vaiku nėra,bendro turto nėra.

  Laba diena, dėl nemokamo advokato skyrimo kreipkitės į https://www.kaunas.lt/teisine-pagalba/.

 • Sveiki, situacija tokia- turiu teva, kuris daug geria, kai reikia pinigu is visur skolinasi, turi savo buta, taciau mokescius moku as, nesenai suzinojau, kad jis turi skola uz paimta issimoketinai telefona pries du metus, dabar jau anstolis isiesko ta suma, esme ta kad jeigi as sumokesiu ta skola, jis vel gali pasiimti ka nors, ir vel as turesiu moketi, tai klausimas ar tiesiog paleisti viska ir tegul atima viska is jo , ar yra kokiu budu, uzkirsti kelia buto praradimui. Kad ir kaip nebutu per metus is savo seimos pinigu atiduodu jam, kad turetu kur gyventi, gaila ir pinigu, gaila ir jo jei neteks namu

  Laba diena, vienintelis būdas užkirsti kelią būsto perrašymas( dovanojimas) jums.

 • Sveiki. Esu tokioje situacijoje... Mano vyras man neištikimas,su mano drauge( dabar jau buvusią). Ir ne tik, kad neištikimas, bet jie dar ir šaiposi atvirai iš manes. Būna,kad sukaupiu jėgų ir nebendrauju su juo kokią savaitę ar dvi. Ir štai jis paskambina,pasiūlo susitikti(kartu nebegyvenam) ir aš bėgu stačia galvą. Pabūna viskas gerai kokią savaitėlę ir jis dingsta vėl pas ją. Kaip jis sako tai yra princas,myli visas ir nori turėti visas. Aš tikriausiai jo nebemyliu,bet yra likes pripratimas, tas saugulo jausmas,nes štai jis mane pažista, su juo galiu būti savimi. Ir dar tai,kad šiuo metu neturiu darbo. Auginu jo dukrą, alimentus jis moka tik tada kai nori, kadangi mes oficialiai neišsiskyre negaliu už tai jo antstoliam paduot. Visa ši situacija mane taip išvargino,kad jaučiuos visiškoi kriškelei. Noriu užbaigti tuos toksiškus santykius, užmiršti jį ir gyvent toliau,bet vis pritrūksta valios. Gal kas turi ką patart??? Ačiū

  Laba diena, kreipkitės į https://www.kaunas.lt/teisine-pagalba/, dėl nemokamos mediacijos skyrimo, dėl skyrybų( alimentų vaiko gyv. vietos, bendravimo tvarkos nustatymo).

 • Sveiki skiremes su sugyventiniu turime 3m vaika vaikas neturi tevo pavardes ir niekaip nekonfiguruoja niekur. Kadangi jis smurtavo seimoje noriu pasiimti mergaite ir palikti sali jis jos vistiek neziuri ir nesirupina.grasina man kat paskambins i vaiku teises ir neleis vaiko isivest ar jis turi tokia teise? Dekui

  Sveiki, jeigu tėvas nėra pripažinęs tėvystės, tai ir jokių pretenzijų negali reikšti. Susisiekite telefonu dėl detalesnės konsultacijos.