Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Psichologė moka labai atidžiai klausytis. Ačiū
Jūratė
Esu giliai nuoširdžiai dėkinga psichologei už švelnų ir labai taiklų manęs vedimą per vidinius išgyvenimus, priėmimą su dėmesingu rūpesčiu. Lieku savyje toliau tęsti su jos pagalba pradėtą vidinį psichologinį darbą.
Rasa G.
Labai dekoju psichologei.Labai siltas zmogus,spinduliuojantis ramybe.Po kiekvieno pokalbio jausdavaus pilna motyvacijos.Aciu!
Lina
Didelis ačiū psichologei.
Kai atėjau į MKC labai reikėjo
pagalbos. Ačiū, kad išklausėte, padėjote susivokti, nurimti ir susidėlioti tolimesnį gyvenimo planą.
Lina
Ačiū psichologei Neringai. Puiki savo srities žinovė.
Valentina
Esu labai dėkinga psichologei už jos profesionalumą ir palaikymą visų vizitų metu, kai buvau labai nepaprastoje situacijoje. Nuostabi specialistė. Labai rekomenduoju.
Virginija
Nuoširdžiai dėkoju psichologei už suteiktą pagalbą ir paramą nelengvu gyvenimo momentu. Jūsų empatija, supratimas ir profesionalumas padėjo įveikti iššūkius su kuriais susidūriau. Kantrybės ir sveikatos atliekant šią svarbią misiją kiekvienos moters gyvenime ????
Kristina
Ačiū už pagalbą ir supratimą ištikus krizei. Kiekvienas pokalbis buvo reikšmingas ir padėjo atrasti vidinės jėgos bei ramybės. Dėkoju Neringai M., už visą paskirtą laiką ir pagalbą kurios labai reikėjo.
Laura
Noriu padėkoti konsultantei Rimai už pagalbą ir patarimus sunkiu laiku. Ačiū!
Lina
Labai norėčiau padėkoti visam Moterų krizių centro kolektyvui už pagalbą, kantrybę ir supratingumą. Be Jūsų pagalbos niekaip nebūčiau atsitiesusi. Ypač dėkinga Renatai ir psichologei Neringai. Linkiu ir toliau padėti, pagelbėti... didžiulės kantrybės! Jūs visos nuostabios!
Saulė
Puiki pagalba esant sunkiam gyvenimo etapui, jaučiuosi išklausyta, esu be galo dėkinga
Marija
Labai pagelbėjo, nuoširdus bendravimas, puiki psichologė.
Dėkoju.
Rasa