Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • laba diena,mano mama man nori dovanoti žemės sklypą su namu, noriu paklausti ar mano vyras skirybų atveju gali pretenduoti į man dovanotą turtą, su vyru negyvename jau 8 metai, santuokos nenutraukiame dėl tam tikrų priežąsčių. Vyras moka dviems vaikams alimentus, bei dalį būsto paskolos. Gyvename atskirai aš turiu draugą ir sūnų su juo.

  Laba diena, skyrybų atveju jūsų sutuoktinis galėtų pretenduoti į jums dovanotą turtą tuo atveju, jeigu jo lėšomis tas turtas( šiuo atveju sklypas ir namas) būtų pagerinti(pvz. remontas ir pan.).

 • laba diena, norejau pasiteirautigivenu portugalijoje ir atsiveziau sunu reikia issiimti dukumenta dabar jie paprase kad atnesciau dukumenta kad jis givena su manini o ne su tevu.apie teva nieko nezinau ir dabar esu dideleje depresijoje nes negaliu issiimti to dukumento. kas gavetu man padeti ar galetu padeti kas nors issimti ta dukumenta internetu. buciau labai dekinga uz bet kokia informacija padedancia man susitvarkyti viska

  Laba diena, Jūsų laiške labai trūksta išsamesnė informacijos. Sunku suprasti situaciją. Prašom patikslinti kur yra jūsų pastovi gyvenama vieta, ar sūnų iš Lietuvos atsivežėte į Portugalija, kas reikalauja nurodyti vaiko gyvenamą vietą su jumis. Pateikite daugiau detalių, kad teisininkas suprastu situaciją ir galėtu patarti. Laišką siuskite el. pašto adresu kriziucentras@kamkc.lt

 • Sūnus pagal įstatymą mirus tėvui priėmė palikimą , gavo notaro patvirtintą liudijimą per 3 męn. Kada reikia registrų centre perrašyti turtą , ar yra tam skirti terminai ? Kas atsitiks , jei į registrų centrą kreipsis jau po 3 mėn. ? Ačiū.

  Laba diena, kreipkitės į registrų centrą.

 • Sveiki,ka butu galima padaryti nezinant vyrui kuris turi priklausomybe losti,kad nebegaletu nei pasiimti kreditu nei losti,o losia internetu....nuo kencia seima.Aciu

  Laba diena, veikia paslauga tačiau asmuo pats turi kreiptis dėl apribojimo. „Nenoriu kredito“ – tai paslauga skirta apriboti asmens galimybes gauti greituosius ar kitų rūšių kreditus. Aktyvavęs paslaugą, asmuo įtraukia save į nekredituotinų asmenų registrą taip patvirtindamas ir pranešdamas, jog nenori gauti kredito iš Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų (smulkiųjų ("greitųjų") kreditų, vartojimo lizingų, vartojimo kreditų, tarpusavio skolinimo platformų, bankų).

 • laba diena, su sugyventiniu gyvename 10 metu, turim 5 metuku suneli, patiriu psichologini smurta. Siuo metu jis gyvena Anglijoje, mes su vaiku Lietuvoje, gyvename bute kuri pasieme sugyventinis issimoketinai savo vardu. Ar man su vaiku priklauso dalis buto, po vaiko gimimo nedirbau ir nedirbu, auginu vaika. Ar gali mane su vaiku is to buto isvaryti? Aciu uz atsakyma

  Laba diena, jūs turite teisę kreiptis į teismą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir uzufrukto teisės. Kai nepilnamečio vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su vienu iš tėvų, kuris neturi jam nuosavybės teise priklausančio būsto, įstatymai užtikrina nepilnamečio vaiko teisę naudotis vieno iš tėvų gyvenamąja patalpa – šeimos turtu, o kartu ir sutuoktiniui, su kuriuo lieka gyventi nepilnamečiai vaikai. Uzufrukto terminas nustatomas iki vaiko pilnametystės, tad jam sulaukus 18 metų amžiaus uzufruktas baigiasi, o kartu baigiasi ir kito sutuoktinio uzufruktoriaus teisė.

 • Sveiki,po tevu skirybu brolis isejo gyventi su mama as pasilikau su tevu,po tevo mirties namas paliko uzrasytas ant seneliu, senelis parases testamenta, kad po mirties namas atiteks abiem po lygiai sunums. Mano brolis yra issiregistraves is ten,o as visas ten gyvenau ir dabar nori gristi, ar turiu teise jo neisileisti bent iki kol bus patvirtintas testamentas? Ir ar jis turi kokia teise parduoti be mano zinios dali namo kuris nera padalintas tik uzrasytas bendrai abiem po testamento isigaliojimo?

  Laba diena, jūsų abiejų teisės yra vienodos iki testamento įsagaliojimo ir po to. Siekiant užtikrinti bendraturčiui galimybę pasinaudoti pirmenybės teise, įstatymas numato, kad dalies, esančios bendrąja nuosavybe, pardavėjas privalo raštu pranešti kitiems bendraturčiams apie ketinimą parduoti savo dalį ne bendraturčiui ir kartu nurodyti kainą bei kitas sąlygas, kuriomis ją parduoda. Kai kiti bendraturčiai atsisako pasinaudoti savo pirmenybės teise pirkti arba šios teisės į nekilnojamąjį daiktą neįgyvendina per vieną mėnesį, o į kitą daiktą – per dešimt dienų nuo pranešimo gavimo dienos, jeigu bendraturčių susitarimu nenustatyta kitaip, tai pardavėjas turi teisę parduoti savo dalį bet kuriam asmeniui.

 • Su broliu turime senuciuka teva, kuris labai sewrga. Tevas turi buta Siauliuose kur ir gyvena. Testamento tevukas neraso ir nerasys. Ar galima tiketis, kad butas po tevuko mirties priklausys tik man, o ne girtuokliui broliui, nes kiap irodymus turiu, kad uz visus buto islaikymo mokescius mokejau as, o ne brolis?

  Laba diena, nepriklausomai nuo to kas moka mokesčius jums su broliu tėvo palikimas (šiuo atveju butas) priklausys lygiomis dalimis.

 • skirimes dar nebaige moket paskolos,turiu dukra 14 m is kitos santokos kaip turi but padalintas 37kv butas

  Laba diena, lygiomis dalimis, tai pat ir kredito įmokos.

 • LABAS RYTAS, DUKRA ATLIEKA BAUSME oLANDIJOJE UZ NETYCINI DRAUGO NUZUDYMA. 21 BIRZELIO lIETUVOJE BUVO TEISMAS, PADAVE VAIKU TEISES- NEGYVENA KARTU-ATSKIRTI VAIKA NUO MOTINOS IR PRITEISE ALIMENTUS 200 EUR. jI GAUNA TIEN 180 EURR. pAGAL oLANDIJOS ISTATYMUS IS JOS TIK GALI ATSKAICIUOTI 40 EUR. kLAUSYMAS BUTU TOKS. aR GALI JOS VYRESNISINIS BROLIS MOKETI UZ DUKRA PRITEISTUS JAI ALIMENTUS MANO VARDU IR KAIP TEISISKAI TAI PADARYTI, IFORMINTI? 2 klausymas - o gal reikia is jos ikalinimo istaigos gauti pazyma apie gaunamos pajamos ir paduoti apeliaciniam teismui, kad sumazintu alimentu suma. 3 klausymas- kaip paduoti apeliaciniam teismui, kas turi prasyma rasyti

  Laba diena, kreipkitės į advokatą kuris ruoš prašymą teismui jis ir suteiks visą informaciją.

 • Laba dienas. Mano dukra atlieka bausme Olandijoje uz netycini draugo nuzudyma.Gavo 5 metus su teise iseiti i laisve jau 2020m lapkricio 13. Laukia dar apeliacinio teisma. Jos dukrai as, mociute jos mama turejau nuo praeitu metu rugpiucio men. laikina globa, gavau pinigus vaiko islaikynui. Siai meis 21 birzelio vaiku teises ivyko vaiku teises iniciatyva del dukros atskyrymo nuo vaiko,o tevui apribuoti terminuotai tevo valdzia. Gal as kazko nesuprantu. Mama visada 9 metus rupindavosi vaiku vienas, vaikas turi visko net ir per daug, Kas 3 men atvaziodavo, visur vezdavo dukra pailseti, nusipirko nama, kuri planavo rekonsruoti ir, grizus i Lietuva atydaryti savo versla-nagu priauginima ir blakstenu, baige kursus. Teisme man buvo paaiskinta, kad dukra grizusi gales susigrazinti vaika, ar tas teisybe-nes internete kitaip rasoma. kad negales net gyventi kartu su vaiku ir prasyti grazinti. 2 klausymas ar teisingai skiria 200 eur alimentu is dukros, nes ji tik gauna kalejime 160-180 eur. Olandijos kalejimo vadovyve jau pati pervede pagal ju istatymus 40 eur, kaip perskaite 2 birzelio procesiniu dokumentus is Lietuvos. Ar galesiu vaika nuvezti pas mama apsilankyti, ruosesi pasimatymui. Ar dukra gali atsiusti i teisma pazyma is kalejimo apie gaunamos pajamos, nes girdejau, kad taip daroma ir zmones moka minimuma is gaunamu pajamu. 3klausymas gal ne tie jau ir svarbus, jegu man bus skiriama nuolatine globa, tai kaip supratau sio metu gaunami vaiko pinigai bus nuimti ir tik islaikymas bus tik is gaunamu alimentu tievu. Realiai suprantu, kad tievas nekada nemokes po 200 eur, nes nekada ne padedavo, neateidavo pas vaika. Klausiu del tuo, kad bus kitas dar teismas del skyrymo nuolatines globos anukei. Is nuzudytojo puses dede dirba policijoje ir daro itaka kur tik gali. Suprantu zmoniu skausma, ta zaizda ne uzgija .As 66 metu budama noriu vazineti darban i Vilniu. Ar as reisingai darau, nes pensijos, kurios gauname nedideles, o vaikui reikia padeti. Aciu. Su pagarba Irina.

  Laba diena, užsiregistruokite teisininko konsultacijai.

 • jeigu sutuoktinis pasiima prekę lizingu ir jo nesugeba išmokėti ar privalo sumokėti žmona ar nebus tai išieškoma iš jos asmeninio iki santuokinio turto?

  Laba diena, taip, jeigu sutuoktinis neturi pajamų išieškoma iš bendro sutuoktinių turto, šiuo atveju sutuoktinės.

 • Laba diena .Po skyrybu butas ir garazas padalinti per puse.Ar reikia savo puse turbo uzregistruoti registru centre?

  Laba diena, teiraukitės registrų centre.

 • Sveiki norim parduoti buta esame trys savininkai bet vienas prieš paveldėjimas buvo nepilnametis dabar sulaukes pilnametystes vistiek nesitvarko dokumentu o parduoti sutinka . neturim iš registrų centro issijeme dokumentu nauju jie vis like senuoju savininku . Paveldėjimas įvykęs pries 5 mentus. Kaip parduoti jai visi sutinka savininkai bet dokumentai nesutvarkyti iki galo nes vienas iš bendrą savininku įsitikinęs jog tvarkyti nereikia galima ir taip parduoti .. absurdas ..ka daryti ?

  Laba diena, reikia susitvarkyti nuosavybės dokumentus prieš ją parduodant.

 • Laba diena,Po skirybu su vyru mums liko bendras turtas tai yra namas ir zemes sklypas, kuris yra padalintas i lygias dalis yra paimtas banke kreditas.Deja su labai aukstos savymeiles zmonemis tapo sunku bendraut, kadangi abu esam isvazeve, namas nebegyvenams buvo kazkuri laika, na ir tapo netinkamas gyvenimui,nes daug grybelio visame name, pelesio ir t.t Mastau ispirkti jo dali kadangi jis nesutinka moketi nei cento kad padaryti bent butina remonta, bet pries tai galvoju jeigu padaryciau pati, nes tikrai reikia patvarkyt kad butu galima gyvent, ar juridiskai jis butu ipareigotas grazinti man dali islaidu?jeigu ne kokiu veiksmu reikia norint issipirkti jo dali?

  Laba diena, norint išvengti konfliktų rekomenduojame kreiptis į teismą dėl namo dalies išpirkimo.

 • Laba diena, ar yra kažkoks būdas vaiko seneliui uždrausti artintis prie anūko? Gyvename viename name, bet teisiškai ar yra kažkokiu būdu??? Prašau patarkit, padėkit :(

  Laba diena, užsiregistruokite telefonu 837 340027 pas teisininką į konsultaciją.

 • Laba diena. Norėjau paklausti. Jai šiuo metu laukiuosi... Ar įmanomą menesiui laiko ankščiau išeiti į dekretą. Bet mėnesiu ankščiau gryžti.. Ačiū

  Laba diena, kreipkitės į savo darbovietės administraciją.

 • Labas vakaras,Istorija tokia. abipusiu sutarimu ivyko skirybu procesas. Vaikai liko gyventi su mama, vyrui priteisti alimentai. Santuokos metu buvo igytas turtas. Teismo metu turtas padalintas. Siuo atveju yra butas kuriame gyvena mama su dviem nepilnameciais vaikais. Pradzioje buvo sutarta parduoti buta o gautus pinigus pasidalinti dalimis, kad moteris su vaikais galetu nusipirkti kita buta gyvenimui. Bet vyras persigalvojo, nusprende nebeparduoti savos dalies. Ar tai pats gyventi, ar tai nuomininka isileisti. Moteris nesutinka gyventi kartu bei isileisti svetimus zmones i namus. Kokie veiksmai turi buti atliekami sioje situacijoje? ar imanomas priverstinis vyro ipareigojimas parduoti buta arba ispirkti moters dali?

  Laba diena, turite kreiptis į teismą su ieškiniu dėl jūsų buto dalies išpirkimo. Jeigu buvęs sutuoktinis nesutinka parduoti, tuomet jis gali jūsų dalį išpirkti, tačiau jeigu jis savanoriškai to daryti nenori jums reikalinga teismo pagalba.

 • Esu 27 metu vaikinas, kuris rimtai svarsto apie pabaiga, nes jau nebematau padeties be kitos iseities. Tai tikrai nera tik emocinis nusiteikimas, as jau 11metu kankinuosi. Ieskojau budu ivairiu, bet kiek besiaiskinciau, kiek ko bebuciau bandes visad rezultatai tokie patis.Jau buvau praejes 3 psichologus. Ju taktika sumenkinti tikrasias problemas ir iskelti netikras. Nukreipti temas i tas, kurios gal ir yra teisingos taciau neissprendziamos. Siulyti sprendimai veiklos, draugu kompanija, hobiai, mokslai bei pasisventimas darbui nors ir kiek gal ir palengvina situacija, taciau tuo paciu metu situacija blogeja sulyg kiekviena diena. Vietoj to kad galeciau ka daryti dabartiniu metu esu apkrautas viskuo ir laiko nebeturiu ir tesudaro papildomo streso neleidziant man issimiegoti.Problemu saknys:Prasta finansine padetis. Studijavau prestizine profesija, pagal kuria turejau neva gauti sunku, bet gerai apmokama darba. Rezultatas: atlyginimas minimalus, darbas sunkus gal tik darbo salygos kiek lengvesnes.aukstas libido. Masturbacija nors trumpam laikui patenkina, taciau turi nemalonu pajuti po to - staigiai ateinanti depresija ir vienatves jausmas. Seksualinio gyvenimo nebuvimas smarkiai varo i depresija. Tai pagrindine fiziologine problema, kuri jau perejo i emocine ir racionalia mano mastymo dali.Uzaugau skurdzioje aplinkoje. Sunkiai pats pragyvenu kas lemia kad neturiu kito pasirinkimo kaip gyventi su giminem ir merginos del to mane atstumia, jeigu ir sutinka kontaktuoti tai tik kaip draugai. Kas lemia kad matai mergina del kuriuos tu stengies susitikineja ir draugauja rimtai su kitais o tuo metu tu patampi kaip darbinis arklys atliekantis darbus uz aciu. Dalis merginu bent turi sazines pasakyti kodel nesutinka, nes jom reikia vaikino su masina kad jas veziotu, su savais namais kad galetu pas juos atsikelti ir gauti papildomu pinigu kad jom padetu bei islaikytu. Su keleta merginu pavyko kiek santykius istest ir kiek paprogresuoti, taciau suradusios labiau pasiturinti interesanta jos iskarto mane palieka. Pazinciu svetaines yra apgailetinos is vaikinu puses. Gali rasyt visom, 99proc net neatsakis, o tos kur ir atrasis tik tepasirasis. Jeigu tik suzino kad esi nepasiturintis didzioji dalis siu merginu zinutes pradeda ignoruoti.Rasau prasydamas pagalbos pasiulant problemu sprendimo, ne jas ignoruoti. Jeigu neturite pasiulymu kaip sias problemas spresti ir teturit pasiulyti keisti mastysena, poziuri, aplinka, isitraukti i veiklas ar dar ko panasaus, tai bijau kad turesiu atsakyti kad tai neveikia.

  Laba diena, susisiekite dėl pagalbos: Kaune, K.Donelaičio g. 33-515 (5 aukštas) Tel.mob.: 8-636-81621 Skambinkite kiekvieną darbo dieną 11.00 – 17.00 val. El.paštas: info@vyrukrc.lt

 • Sveiki pajmau tetai paskola is general finansik penkiem metam puse atidave o puse 2900 dar liko atiduot dabar perdave mane i anstuolius ragelio inai nekele neatraso nezinau ka daryt as nedirbu suo metu augynu viena vaika dveju metu nezinau ka daryt kaip grazint paskola rastelio jokio nepasirasem

  Laba diena, šiuo atveju tik jūsų tetos geranoriškumas gali padėti jums.

 • Sveiki.Geguzes 2 diena teismas isskyre saliu susitarimu.Vilniuje Turime buta,kuri teismas padalino po1/2.Buta nuomavome ir ketinome pardave pirkti nama.Abu dirbome Anglijoje.Taciau buves vyras grizo I Lietuva,gyveno ne bute.Dabar Turi sugyventine,Su kuria nori kraustytis i buta.As gyvenu Anglijoje.Jis praso,Kad pasirasyciau susitarima,kad as jam nuomuoju savo Dali,ir tik atskiru skambuciu galeciau patekt I buta.Dar jis nori pilnai buta remontuoti.Parduoti nenori.Ar gali notaras patvirtinti,kad as nesutinku nuomuoti jam savo dailies,kad nesutinku,kad butu daromas buto remontas.Aciu

  Laba diena, jei nesutinkate žmogui išnuomoti savo buto dalies, notaro tam nebūtina (galima, bet nebūtina), užtenka paprasto rašytinio pareiškimo, jog nesutinkate. Be Jūsų sutikimo jis turi teisę atlikti tik būtinąjį buto remontą - tokį, be kurio butas imtų pvz. griūti arba tapti nebenaudojamas pagal paskirtį ar pan. Prie tokio (būtinojo) remonto išlaidų Jūs privalote prisidėti, taip pat prisidėti ir prie rinkliavų ir mokesčių, susijsusių su buto išlaikymu (išskyrus tų, kurios atsiranda žmonėms naudojantis butu, pvz. mokesčių už suvartotą elektrą, dujas ir kt., jei tokie yra). Dėl nebūtinojo remonto bendraturtis turi gauti Jūsų sutikimą. Jeigu jo negauna, o vis tiek atlieka tokį remontą savo nuožiūrą, tuomet jūs jam nieko neprivalote atlyginti, o dėl remonto padidėjusi buto vertė tampa abiejų Jūsų padidėjusio turto dalimi. Tačiau jeigu manote, jog be Jūsų sutikimo atliekamas buto remontas pažeistų Jūsų teises, patarčiau dėl šio klausimo kreiptis į teisininką Lietuvoje.

 • laba diena, noriu sužinoti, ar gali buvęs mano dukros vyras rašyti skundus dėl vaiko nepriežiūros, kai esameišsiskyrę jau 12 metų, per tą laiką be dovanų gimtadienio proga jokio bendravimo su sūnumi nebuvo. kai išsiskyrėme sūnui buvo 4 metai, dabar jam tuoj bus 16, viena prižiūriu savo vaiką, rengiu, valgydinu ir t.t tačiau jis nelabai kaip mokosi, bet man rodos, kad kol žmogus pats nesupras, kad reikia mokytis, niekas nepasikeis. Visada žiūriu, kad padarytų pamokas, man padeda ir mano mama, nes turiu 2,5 metų dukrytę nuo kito vyro. abu vaikai prižiūrėti, niekur neinu, tik į darbą...ar gali jis man pakenkti staiga atsiradęs po tiek metų? jis yra vedęs kitą moterį ir augina 2 vauks nuo jos.

  Laba diena, rašyti gali, tačiau institucijos kurios juos gaus spręs ar skundai pagrįsti. Jeigu skundai nepagrįsti jums niekuo nepakenks.

 • Sveiki gyvenu su gurtaujanciais kaimynais namas padalintas I dvi dalis viena nupirkta mamos vardu net gyvunu as dukra su butu it vaiku kita puse gyvena sugyventiniai nesusituoke girtaujantys zmones jie jau buvo uzdege namus kur pries tai nomavosi policija ne karta buvo kviesta jiem ir jie paths issikviesdavo tarp pusavi musdavosi ka daryti su tokiais kaimynais mums nesaugu taip gyventi savininkas kito galo gyvena norvegijoje net jis nenuomuoja nuomuoja jo sesuo net be jokios nuomos sutarties ar mes juos galim iskraustyti kazkaip padekit aciu uz atsakymus :)

  Laba diena, jūs negalite iškraustyti, kalbėkite apie šią problemą su būsto savininku.

 • Nežinau kaip man pasielkti matau ir girdžiu kad mano vaiku mama pastovei giaria,viresnioji dukra pastovei skundžiasi kai girta tai pastovei šaukia ant jos ir brolio,valgit padarys kai jai nuotaika,svarbiausiai jokio režimo,atrodo jau pareina laiptinei jau girdi dukra džiauksminga diugavima bet ne kasnors iš draugu paskambina mamai ji vel tempia su savim 5meti sunu toliau dalivauti,pareina nakti pradeda kelti triukšma kabinėtis ant dukros ir t.t.

  Laba diena, esant tokiai situacijai, kai mam yra neblaivi ir netinkamai elgesi su vaikais, nedelsiant skambinkite 112 ir praneškite.

 • laba diena,gyvenu su sugyventiniu 10m,yra vaikai,noriu iseiti bet jis gasdina jog atims vaikus,jis nedirba,buta ir vaikus islaikau as,jei as iseisiu jis gali juos pasiimti?turiu negalia,bet vaikus priziuriu,jie nori buti su manim,9 ir 10m

  Laba diena, jeigu norite išeiti, o vaikai nori gyventi su Jumis, sugyventinis neturi teisės prievarta laikyti vaikų ir versti juos pasilikti. Taigi galite drąsiai elgtis pagal savo valią. Jeigu Jums sugyventinis trukdytų, nedelsdama kvieskite policiją.

 • Sveiki.Su žmona esame ant skyribų ribos.Bet kolkas oficialiai ,nesiskiriam.Nupirkau kambarėlį bendrabutyje ,kad turėčiau kur išsikraustyt.Jisai yra bendra nuosavybė.Dabar žmona sako ,kad tu tik išsikraustyk,aš jokių pretenzijų ,dėl tavo buto neturėsiu.Jinai sutinka pasirašyti ,dėlto poperių ,Be notaro ir teismo.Ar šitas poperius turėtų ,nors kokią juridinę galią.Jeigu jinai po poros metų apsigalvotų ir pareikalautų išmokėt puse sumos už bendrabutį.Dabartinis mussų butas priklauso jai.Kokią forma geriau pasirašyti dokumentą.Jei tą daryttume pas notarą reiktu nuo abejų butų mokėt 0,4procento.Tai jau nemažai.Teismo atveju ,ar teismas atsižvelgtų ,kad įlgus metus moku draudimą už šeimą ,neturiu administacinų pražangų.O jinai vengia duoti bendraut man su dukra.Jaunystėje pjovėsi vienas,tada dar manęs nepažinojo.Ir jos elgesys dabartinis biški keistas.Ar teismas galėtų priverst ją atlikt psihologinę ekspertizę.Dar norėjau paklust ar jinai galėtų pretenduoti į mano motinos sodybą ,jeigu testamentą mano mama ,surašė po santuokos.Dėkui.

  Laba diena, be notaro parašo dokumentas neturės juridinės galios. Nesvarbu kada surašytas testamentas, žmona į sodybą negali pretenduoti.

 • laba diena, gyvenu viename bute su dukra ir brolio zmona ir ju 2 m.vaiku. daznai vis praeidama jo zmona mane stumteli, bijau jog kada pratruksiu, ar iskvietus policija nesutarimo metu galiu prasyt jog ja isvestu?, ji neregistruota musu bute? buta paveldejom lygiom dalim po mamos mirties

  Laba diena, jeigu patiriate smurtą artimoje aplinkoje skambinkite 112, tačiau atvykus pareigūnams turėsite pateikti įrodymus apie tai. Norint tai įrodyti galite nufilmuoti ar įrašyti diktofonu.

 • Sveiki, turiu 2 grupes negalia jau man nuo vaikystes yra. Darbo stazo neturiu. Sodra atsisake moketi uz invaliduma. Padaviau dokumentus i socialini rupybos skyriu. Jie tik man pasake laukti ir jie man paskambins. Man 40m. Vaistai kuriuos perku yra brangus. Tad jau kaip savaite jie man neskambina. Bijau kad jie isviso man nemokes uz invaliduma. Nezinau kur kreiptis ir ka daryti...

  Laba diena, kreipkitės į Sodros skyrių pagal savo gyvenamąją vietą.

 • Sveiki,Sesuo mirė 2010m. Tada tik pareiškiau teisę į palikimą(butą), bet paveldėjimo nesitvarkiau. Paveldėjimą susitvarkiau 2017m. Paveldėjimo pažymėjime nurodyta paveldėto buto suma tai 2017m. metu dienai. Mokesčiai akcentuoja paveldėto turto sumą 2010m. Tai kokia paveldėto turto suma, ar išduotame paveldėjimo liudijime? Ar 2010m. mirus seseriai? Dėkui.

  Laba diena, paveldėto turto vertė su metais keitėsi ir ateityje keisis. Nesvarbu kada priėmėte palikimą, tačiau paveldėjote turtą po sesers mirties, t. y. 2010 m. Nežinau, kokią turto vertę reikia deklaruoti pagal mokestinius įstatymus, tačiau jeigu VMI nurodo, jog mokesčius mokėti reikia pagal turto paveldėjimo datą, tuomet tai bus 2010 m.

 • sveiki, gyvenau su drauge keturis metus, turime du mazamecius vaikus pavarde vaiku ira mano,buvusi drauge isejo gyventi pas mama ir nori prisiteisti elementus norejau paklausti ar elementu procesas trunka ilgai, ir ar as galiu lankyti vaikus dabar.

  Laba diena, taip jūsų draugė gali prisiteisti alimentus. Kreipiantis į teismą taikant laikinasias apsaugos priemones per tris dienas bus priimtas sprendimas dėl alimentų mokėjimo kol teismas priims sprendimą byloje. Jūs tai pat gavę ieškinį galite pateikti prašymą dėl bendravimo tvarkos nustatymo ir prašyti laikinųjų apsaugos priemonių nustatymo, kad lankymo tvarka būtų nustatyta kuo greičiau.

 • Sveiki,norejau paklausti kaip gauti patvirtinanti dokumenta is gimdymo namu apie vaiko gimima po17m.kadangi vaikas buvo vakumuotas,turi daug sveikatos problemu,reikalinga neigalumo komisijai.kur kreiptis.dekoju

  Laba diena, kreipkitės į įstaigą, kurioje gimė jūsų vaikas.