Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Laba diena. Ar galiu as savo sunu, jam dabar 26metai, isregistruoti is buto. Kur man reikia kreiptis? Aciu.

  Laba diena, trūksta informacijos apie jūsų situaciją. Dėl kokių priežasčių jūs norite sūnų išregistruoti iš buto. Kaip supratome jūs esate buto savininkė, jei jūsų sūnus nebegyvena jūsų bute, galite kreiptis į savo deklaruotos gyvenamosios vietos migracijos tarnybą (pasų poskyrį), turėti su savimi nuosavybes teisę į butą patvirtinančius dokumentus (inventorizacinę bylą arba pažymą iš registrų centro). Galite parašyti prašymą ir paaiškinti dėl kokios priežasties norite išregistruoti žmogų, t.y. panaikinti deklaraciją, nurodyti priežastis pvz: kad jis daugiau ten nebegyvena, ar kt., galite atsivesti kelis liudininkus(jei čia tas atvejis, kad sūnus pas jus nebegyvena), kurie patvirtintų, kad asmuo negyvena savo deklaruotoje vietoje, - tada yra galimybė panaikinti registraciją. Jeigu motina ir sūnus nėra aptariamo buto bendraturčiai, laikoma, kad tarp jų yra sudaryta žodinė neterminuota buto dalies panaudos sutartis. Civilinio kodekso 6.636 straipsnyje nustatyta panaudos gavėjo (šiuo atveju – sūnaus) pareiga išlaikyti ir saugoti jam pagal sutartį perduotą turtą, atlikti jo einamąjį ir kapitalinį remontą bei apmokėti visas turto išlaikymo išlaidas. Vadovaujantis Civilinio kodekso 6.218 str. 1 d., esant aplinkybėms, kai sūnus smurtauja ar veda netinkamą gyvenimo būdą, neprisideda prie būsto išlaikymo, motina gali sutartį nutraukti vienašališkai, nesikreipdama į teismą. Civilinio kodekso 6.642 straipsnyje nustatyta, kad apie tokį sprendimą reikia pranešti prieš 3 mėnesius. Taigi, šiuo atveju motina turėtų pranešti sūnui, kad ji nenori, jog jis gyventų jai priklausančiame bute ir reikalauti, kad ne vėliau kaip per 3 mėnesius jis išsikraustytų iš jo. Rekomenduotina tokį pranešimą sūnui išsiųsti registruotu laišku. Taip pat sūnų reikėtų informuoti, kad jam neįvykdžius pareigos geruoju, ji (motina) kreipsis į teismą dėl priverstinio sūnaus iškeldinimo iš buto. Praėjus minėtam 3 mėnesių terminui nuo pranešimo įteikimo sūnui dienos (arba nuo dienos, kuomet jis atsisako priimti pranešimą), panaudos sutartis bus laikoma nutraukta ir sūnus neturės jokio teisinio pagrindo gyventi tame bute. Atitinkamai tuo pat metu motina įgis teisę kreiptis į teismą, reikalaudama įpareigoti sūnų per tam tikrą laiką (pvz., ne vėliau kaip per 1 mėnesį) išsikeldinti iš buto. Teismui patenkinus tokį motinos ieškinio reikalavimą ir priėmus dėl to sprendimą, pastarasis tampa visiems privalomu. Neįvykdžius jo geruoju, būtų pagrindas kreiptis į teismą, prašant minėto teismo sprendimo pagrindu išduoti vykdomąjį raštą, kurį reikėtų pateikti antstoliui, vykdančiam priverstinį sūnaus iškeldinimą iš buto. Motina, gavusi pažymą iš antstolio dėl teismo sprendimo įvykdymo (iškeldinto sūnaus), turėtų kreiptis į teritorinę seniūniją ir užpildyti nustatytos formos prašymą dėl sūnaus išregistravimo iš buto.

 • laba diena.turiu keblia situacija.pragyvenau su draugu 11 metu turim du vaikus.pastaruosius 6 menesius musu santykiai buvo prasti.jokio tarpusavio rysio.jis iseidinedavo gerdavo alu o parejes noredavo meiles o as aisku kad nenoredavau kai nieko is jo negaudavau.nei silumos nei artumo jokio normalaus bendravimo.tai ivyko tas ko labiausiai bijojau jis isimilejo mano drauge.mes visi trys dirbamtam paciam darbe.jis pasake kad reikia skirtis nes jis ja myli.as paluzau geriu antidepresantus,sirdies ritma raminancias tabletes.jis gyvena dar kartu bet miega apacioj ant sofos.savaitgaliais vaziuoja pas ja kartaisvidury savaites lieka pas ja man labai sunku matyt ji kai ruosiasi isvaziuot vis dar nesusitaikau kad cia nekosmaras o teisybe jis ne bemano.pamates mane tokia jis nusprende manes nepalikt vienos tol kol neatsistosiu ant koju.kai matys kad man jau geriau tada jis iseis.atrodo bandau taikytis su sia situacija bet kai tik pagalvoju kad jis nemano sirdi veria skausmas net vaistai nenuramina.ka mandaryt iseit nera kur vaikai eina i mokykla darzeli.jei jis iseitu ar butu lengviau?

  Laba diena. Užsiregistruokite pas mus konsultacijai.

 • noriu issiskirti su vyru,bet noriu kad butas priklausytu ir turtas man nes uz buta as moku savininkei ir paskala kuri pasiemiau is darbo as moku.O jis tik mane vis terarizuoja kad butas ir jam priklauso nes esam vede.Ir dar dabar smurtauja ir apgaudineja su kita

  Laba diena, turtas įgytas santuokos metu, nesvarbu kas už šį turtą moka, yra bendra nuosavybė ir priklauso abiems sutuoktiniams. Trūksta informacijos apie šiuo metu jūsų patiriamą smurtą, ar kreipėtės į policiją? Užsiregistruokite pas mus į konsultaciją.

 • Laba diena. Su zmona issiskyrem bendru sutarimu, pasidalinom vaikais. Sunus kuris augo su buv. zmona sulauke pilnametystes ir dirba. O sunus kuris auga pas mane yra nepilnametis. Ar, as, galiu is jos prisiteisti alimentus vaiko islaikymui, nors, as,esu nedirbantis (gyvenam is pasalpos), o ji dirbanti? Aciu

  Laba diena, iškyla klausimas ar skirdamiesi bendru sutarimu abu priėmėt sprendimą, kad vienas kitam nemokėsite alimentų? Jeigu vaikų amžiaus skirtumas didelis, sutartyje turėjote įtraukti punktą, kad mažesniam vaikui, kai vyresnysis sulauks pilnametystės, žmona pradės mokėti alimentus, nes jis gyvena su jumis. Taip jūs galite kreiptis į teismą dėl alimentų priteisimo, tačiau gal tada geresnis sprendimas būtų kalbėtis su vaiko mama, kad vaikas gyventų su ja, nes jums kilo finansinių sunkumų ir jūs nebegalite jo išlaikyti. Tai jums ir finansiškai būtų geresnis sprendimas, nes jūsų žmona teismo sprendimo nėra pažeidus, tai bus jūsų prašymas ir teismo išlaidas tai pat turėsite susimokėti, tai pat už dokumentų paruošimą.

 • Laba diena,Esu situacijoje, kurioje nebrandu išeities. Turiu smurtaujantį alkoholiką brolį, kuris, praradęs visus turtus, gyvena tėvų bute su mama. Neseniai numirė mano tėtis, turtas padalintas man ir broliui. Norime, kad pastarasis išsikraustytų nuo mamos, galvojome parduoti esama butą ir už tuos pinigus įsigyti du butus - vieną mamai, kitą broliui, tačiau jei tik butas bus užrašytas jo vardu, iškart prisistatys antstoliai, kuriems yra įsiskolinęs, ir buto jis neteks. Tokiu atveju žinau, kad mama jį priimtų atgal ir jis vėl pas ją gertų ir smurtautų. Galbūt turite minčių kaip galima būtų išspręsti šią situaciją?

  Laba diena, jūsų brolis yra suaugęs žmogus ir turėtų pats priimti sprendimus. Jūsų tikslas yra apsaugoti mamą nuo smurtaujančio brolio.

 • Sveiki. Tevai gyvena po vienu stogu bet seniai nieko nera bendra. Tevas girtauja ir niekas nerupi net kaip islaikyti buta,nenori nei dalintis buto nei priimti kitos dalies vienu zodziu dzin ant visko. Motina nori iseiti ir atsisakyti savo dalies buto palikti tevui. Kaip tai padaryti be jo sutikimo?

  Laba diena, kaip supratau iš pateiktos informacijos jūsų tėvai yra susituokę, nes turi bendra jungtine nuosavybe priklausantį butą. Sprendimo būdai būtų tokie: kreiptis į teismą su prašymu dėl skyrybų ir turto padalinimo skiltyje nurodyti, kad butas atitenka tėvui.Tai pat jūsų mama gali savo buto dalį padovanoti tėvui, tik bet kuriuo atveju turės būti ir jūsų tėvo sutikimas, kad jis tą nuosavybę priima.

 • Laba diena, esu dar labai jauna. (17m) Esu pastojusi. Vaikinas jau pilnametis. Bėda ta, kad jis sutinka padėti auginti vaiką tik tuo atveju jei gyvensime Anglijoje, nes jis sako, kad čia lengviau. Bėda tame, kad aš noriu gyventi Lietuvoje ir jo neišeina perkalbėti grįžti kartu, o jei grįščiau viena ir auginčiau viena vaiką ir jis man nepadėtų ar galėčiau kreiptis į teismą, dėl elementų, o gal jam grėstų, net rimtesnės bėdos, kad aš nepilnametė?

  Laba diena, dėl alimentų priteisimo po vaiko gimimo jūs galėsite kreiptis į teismą, bet jūsų draugas turi būti pripažinęs vaiko tėvystę. Jei vaiko tėvystė nebus pripažinta, tada pirmiausiai turėsite kreiptis į teismą dėl tėvystės nustatymo. Jūsų klausimas yra labai dviprasmiškas, kaip suprantu, jei draugas nesutiks grįžti Lietuvą, jūs norite jam pridaryti problemų dėl santykių su nepilnamete? Bet kaip suprantu tai nebuvo santykiai su prievarta, išvykote gyventi ar dirbti ten kartu ir savo noru, turėjote gauti ir tėvų sutikimą išvykti.Iš jūsų informacijos suprantu, kad nepavykus geruoju, norite bloguoju priversti grįžti draugą su jumis į Lietuvą. Tačiau apsvarstykite ir draugo pasiūlymą dėl gyvenimo Anglijoje, jei jis ten gauna didesnes pajamas, nei gautų Lietuvoje jums visiems trims naudingiau būtų. Tapsite jaunais tėveliais, turėsite vaikutį, kuriam reikės abiejų tėvų, nepradėkite nuo pat vaiko gimimo varstyti teismų, juk galima visus šiuos klausimus išspręsti taikiai ir gražiuoju.

 • Norime skirtis abipusiu susitarimu, bet vyras reikalauja, kad skyrybų sutartyje atsisakyčiau alimentų, o dukrą tėvas rems pagal savo turima išgales. Ar galėsiu po santuokos nutraukimo kreiptis dėl iš tėvo dukros poreikiams lėšų gavimo?. Jaučiu buvusio vyro moralinį spaudimą dėl dukros gyvenamos vietos nustatymo , dėl jos gyvenimo su manim, todėl ir sutinku su jo reikalavimais. Kaip spręsti?

  Laba diena, norint skirtis abipusiu sutarimu, vienoje iš sutarties dalių yra būtina įvardinti, vieno iš tėvų skiriamą , vaiko išlaikymui sumą. Kitu atveju teismas gali net netvirtinti tokios sutarties, skyrybų prašymo. Aišku jūs galite įrašyti konkrečią sumą ir susitarimo būdu gauti, pagal vaiko tėvo galimybes, tą sumą kurią jis gali skirti. Tačiau, jei nutiks taip, kad vaiko tėvas po to visai nemokės alimentų, jūs turėdama teismo sprendimą dėl priteistų alimentų sumos, galėsite kreiptis dėl išieškojimo.

 • Laba diena, gal galite patarti? Mano mama jau daugybę metų draugauja su vyru, kuris dažnai išgeria, geria daug ir keletą dienų iš eilės. Kai geria jis tampa agresyvus, yra jai sudavęs, gal ir dar daugiau, tik man ji nesako. Neseniai prasitarė, kad jis jai grasina, jog jei jinai jį paliks jis nuskriaus mus (jos dukras) ar sudegins jos nuosavą namą. Dėl to ji bijo jį palikti. Prašau patarkite ką turėčiau daryti, kad jai padėti.. Ačiū

  Laba diena, jūsų mama dėl grasinimų turi parašyti policijoje pareiškimą, mamos draugas bus iškviestas į apklausą, gal to ir užteks, kad žmogus suprastų savo netinkamą elgesį. Dar greičiau policija sureaguotų, jei mama kviestų policiją įvykio netu, kai jis būdamas neblaivus grąsina, jis būtų sulaikytas.

 • Sveiki, rasau noredama gauti patarima, ir ko galeciau tiketis. Su vyru kartu esmame 3 metai, santuokoje 2 metai. Turime dukryte, kuriai 1 metukai ir 4 men. Vyras visus santuokos metus (ir pries ja tikriausiai) mane apgaudinejo su kitom. Turejo ne viena meiluze. Gimus vaikui jo auginti man nepadejo iki sios dienos. Palikdavo mane viena su menesio laiko kudikiu, isvaziuodavo su meiluze prie juros, degintis, i barus vaziuodavo, o sakydavo kad dirba ar taip kazkur. vaiko beveik nematydavo, nes grizdavo kai vaikas miega, ar paryciais. Sakydavo, kad

  Laba diena, skyrybų atveju, jūsų vyrui turi būti nustatyta teisme skyrybų atveju bendravimo su vaiku tvarka.

 • Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl vaiko priežiūros teisių. Šeima išsiskyrusi, vaikus augina motina, bet yra įtarinėjama, kad motina neprižiūri vaikų ir tėvas norėtų pasiimti vaikus pas save. Kur reikėtų kreiptis ir ką reikėtų pateikti, kad būtų atliktas tyrimas dėl vaikų nepriežiūros? Dėkoju

  Laba diena, turite kreiptis į vaiko teisių apsaugos skyrių, pateikti prašymą.

 • Laba diena, padėkite prašau jeigu galite....Situacija mano tokia...Turiu mamą, o mes esame du jos vaikai...aš 41 ( dukra ) ir brolis 46..Aš nuo paauglystės su ja nesutariu (nesutampa charakteriai). Ji turėjo butą, kurį brolis užstatė bankui, po kurio laiko ji jį prarado. Aš pasigailėjau ir priėmiau ją pas save gyventi(butas paimtas už paskolą, už kurią aš moku), tačiau dabar pati nebeturiu savo vietos. Bėgu iš namų, nes kiekvieną dieną kyla dideli konfliktai. Situacija buvo tokia ,kad ne vieną kartą norėjau nusižudyti, nes taip gyventi nebegaliu, o kito būsto paimti negaliu.Brolis nesirūpina niekuom. O aš nebesuvaldau savęs....kyla noras tiesiog nužudyti.....ją . PADĖKITE PRAŠAU!!!

  Laba diena, užsiregistruokite mūsų centre konsultacijai.

 • mano zmona baigia nusigert,sunui 16 metu gyvena su ja,yra savarankiskas,kur issiust zmona gydytis,nes ji traumuoja sunu,net normaliai negali mokytis.visa problema kad as Vokietijoj,turiu normalu darba,seima islaikau be problemu,bet sis zmonos gerimas baigia visus pribaigtt,ypac sunu.Noreciau priverstinai zmona issiust betkur gydytis,bet ar gali sunus vienas namuose gyventi,nors jis ir savarankiskas

  Laba diena, jūsų žmona yra pilnametis asmuo, nėra tokio įstatymo, kuriuo priverstinai gydytų nuo alkoholizmo. Gal geresnė išeitis būtų jums pačiam pasiimti sūnų pas save.

 • Laba diena. gyvenu su dukros tevu,bet jis pradejo labai gerti ir smurtauti. mes nevede ir nuomojames buta. buto seimininke parase kad iki spalio 1d reikia issikraustyti,bet as su dukra neturime kur eiti. kur galeciau kreiptis kad galeciau tik su dukra,be vyro gyventi. esu dirbanti gaunu minimuma. per toki trumpa laiko nerasiu kur issikraustyti.dukra eina i darzeli

  Laba diena, kreipkitės į Kauno kartų namus arba į seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.

 • Labas. As su tokiu klausimu.jeigu as dabar mokausi neturiu pajamu. Ir skirybos kaba ant nosies. Ar vaiko tevas turi galimybe atimti is manes mažyli?

  Laba diena, užsiregistruokite pas mus nemokamai teisininko konsultacijai.

 • labas vakaras,gyvenau su vyry 18m.susilaukem dukros pries metus issiskyrem,noriu paklausti ar galiu ir kaip prisiteisti elementus.mergaites gimimo liudijime tevas neirasytas,bet turiu teismo israsa kad jis pripazysta tevyste,vaiko islaikymui jis nepadeda ACIU

  Laba diena, truputį trūksta informacijos, ar jūs buvot registravę santuoką? Bet kokiu atveju, jeigu jūs turite teismo išrašą, kur jis pripažįsta vaiko tėvystę, to dokumento pagrindu galite kreiptis į teismą su ieškiniu dėl alimentų priteisimo.

 • Noriu sužinoti kur kreiptis, kad būtų galimybė sužinoti ar mergina laukiasi kūdikio. Situacija tokia: buvo suplanuotos vestuvės. Prieš pora mėnesių iki vestuvių mergina sakė jog laukiasi, tačiau prieš pat vestuves ji jas atšaukė ir aiškina, kad jokių pretenzijų nereiškia. Tačiau būsimas jaunikis (vaiko tėvas) nenori atsisakyti vaiko. Jaunoji atsisako eiti su juo pas gydytojus. Kur jam kreiptis ir sužinoti ar tai tiesa ir ar jis turi teises į šį kūdikį.

  Laba diena, jokia institucija negali priversti merginos pasitikrinti ar laukiasi, o nėštumo nuslėpti neina, jis laikui einant išryškėja. Jei mergina laukiasi ir pagimdys, po to jūs galite kreiptis į teismą dėl tėvystės nustatymo.

 • Prieš 4 mėn. mirė dukra liko 2 mažametės dukrytės, kurias augina žentas ir padedu aš, viskas atrodo lyg eina sava vaga, taciau kartais atrodo iš sielvarto ir iš ilgesio susprogsiu. Ar galiu kažkur gauti nemokamą psichologo konsultaciją? Esu pensijinio amžiaus.

  Laba diena, paskambinkite pas mus į centrą užsiregistruoti, nemokamai psichologo konsultacijai.

 • laba diena. gyvenau su drauge 6 metus ,turime 4metu sunu, ji gyvena mano bute isigytame pries draugyste.man isvaziavus i uzsieni 4 menesiam uzdirbti seimai pinigu likus menesiui iki gryzimo ji susirado kita ir planuoja isvykti i uzsieni, beveik 3 metus nedirba as islaikau yra pinigu siuntimai jei i saskaita, namu nesitvarko,ant vaiko pastoviai rekia, i lauka neisveda net graziausia diena o tik iseina parukyti, vaikas turi savo naujai pilnai irengtus namus,as grysiu su 7000eu santaupomis, gryzes pajamas susitvarkysiu iskar, ar didele tikimybe man prisiteisti vaika? man jokiu elementu is jos nereikia pilnai galiu islaikyti save ir vaika

  Laba diena, visų pirma šie visi priekaištai jūsų draugei yra paremti tikrais faktas? Nes kaip suprantame jūs šiuo metu gyvenate užsienyje ir pats negalite matyti ar draugė tinkamai rūpinasi vaiku. Jūsų sūnus lig šiol gyveno su mama, vaikui būtų didelė trauma, jei jis bus teismų priežastis, jei jūsų draugė tikrai yra mama, kuri nesirūpina vaiku, be abejo jūs turėdamas įrodymus galite kreiptis į teismą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau siekiant apsaugoti jūsų vaiką, geriausias variantas būtų gražiuoju susitarti su drauge dėl vaiko auginimo. Ir pagalvokite ar čia jokios įtakos jūsų noruose nedaro, tas faktas, kad jūsų vaiko motina turi naują draugą?

 • Sveiki jau keli metai, nepalaikau geru santykiu su savo tevais ir turiu 9 metu sese. pati esupilnamete ir tevai neleidzia su ja susitikti susiekti bei bendrauti. Ar turiu teise kreiptis i teisma ar dar kur nors kad galeciau su ja bendrauti ir palaikyti rysius?aciu labai

  Laba diena, užsiregistruokite pas mūsų teisininką nemokamai konsultacijai, pateiksite savo situaciją detaliau. Jūs esate suaugusi, o sesuo nepilnametė, už jūsų seserį yra atsakingi tėvai.

 • Laba diena,daug kartu buvo kviesta policija del vyro pschologinio smurto pries mane, kadangi nera sumusimu, nutrauka byla. Dabar vyras nebeduoda jokiu pajamu ir skirtis nenori. Jis turi kita moteri, ir isgerineja, bei buvo gydytas nuo sizofrenijos, bet tai pries 30m.gydytas, nors su nervais jam ir dabar ne kazkas yra gerai. As stoviu darbo birzoje, darbo birza nieko nesiulo, nes trukdo vyro didele alga, o jis man jos neduoda, as neturiu kaip irodyti,kad jis jos neduoda. Vaikai yra suauge.Vasara as dirbau nelegalei, bet sunkus darbas, neturiu sveikatos, vazineju per gydytojus, turiu astma ir nugaroje yra iseje slanksteliai, invalidumo negaunu. Kreipiausi i savo rajono i teisines valstybes pagalbos, atsakymo negaunu, nezinau jau ir kur kreiptis, jus mano paskutine viltis. Lauksiu atsakymo.

  Laba diena, užsiregistruokite į mūsų centrą konsultacijai.

 • Laba diena,Norejau pasiteirauti kaip elgtis tokioje situacijoje. Norime isigyti naujos statybos kotedza imant paskola, taciau jis yra nepabaigtas statyti. Svarbiausias aspektas yra tai, kad nera duju, kurias zada jog bus po keliu menesiu. Kaip uzsigarantuoti su statybu firma, jog tos dujos tikrai ateis butent iki to laiko, ar galimas toks variantas kad firma bankruotuoja nedadarius visu darbu ir mes liekam be ju. Aciu

  Laba diena, atsiprašome, tačiau šiais klausimais konsultacijų neteikiame.

 • Laba diena.Noreciau paklausti, kaip turi elgtis vyras su nepilmeciu berniuku, kuris jam nera sunus.Kuris pirmas turi rodyti demesi,draugyste,pagarba ir prielankuma?.Mano sunui 12 metu , taip jis dabar truputi maistaujanti asmenybe.Mano draugas su kuriuo mes gyvename dar tik ketvirtas menuo, 52 metu,man paciai 45m. Jis nori, kad vaikas pirmas jam rodytu prielankuma ir draugyste. Kolkas jis tik baudzia ir grieztai reikalauja pakeltu tonu.Vaikas visada yra istatomas i kazkokius remus.As bandau svelninti situacija ir zinoma lieku kalta,kad memoku aukleti. As bandau su sunum kalbeti tartis, nagrineti situacijas kaip daryti ir kaip nedaryti, o mano draugas puola barti ir ne visada buna teisus, o vaikas jau buna kaip ir izeistas ir supykes.Prasau patarkite, kaip elgtis nera jis blogas zmogus, sunus mano ir nera blogas , gerai mokosi.Patarkite kaip jiems susidraugauti. Aciu.

  Laba diena, visi klausimai yra išsprendžiami kalbėjimo būdu. Rekomenduotume su vyru susėdus pabandyti, garsiai įvardinti jus neraminančius klausimus. Jei nepavyks tarpusavyje susikalbėti kreipkitės pas specialistus pagalbos. Galite kreiptis į šeimos santykių institutą, ar pas mūsų šeimų konsultantus, tačiau tam turi parodyti norą abu suaugę asmenys. Jūsų gyvenimo kartu labai trumpas laikas praėjęs, suaugę žmonės ir vaikas turi priprasti, prisitaikyti prie vienas kito. Tačiau, jei matote, kad nepavyksta patiems ieškokite specialistų pagalbos.

 • laba diena,nezinau ka daryti ir kaip padeti savo sesei, jie su vyru ties skirybu riba augina tris vaikucius,sesuo turi palikti namus ir iseiti, ji niekur nedirbusi ir neturi kur iseiti, zodziu nei namu nei darbo, ji yra isekusi ir psichologiskai ir fiziskai beveik nieko nevalgo, naktimis nemiega, nezinau kur kreiptis ir ka daryti kad nenutiktu kazkas baisaus, ji daznai sako, kad nieko nenori tik uzmigti ir viskas, lyg atsitiesia ir vel klumpa. labai pergyvenu del jos.Labai prasau patarkit ka daryti?

  Laba diena, užregistruokite seserį pas mus konsultacijai.

 • Labadiena, rašiau jau ir anksčiau, bet atsakymo negavau. Buvom su vyru nutarę skirtis gražiuoju bendru sutarimu, surinkau dokumentus, kai atėjo laikas aptarti susitarimą dėl santuokos nutraukimo pasekmių, išsimaldavo paskutinės progos, sutikau, bet dabar gailiuosi, kasdien pabundu ir vis labiau suprantu, jog nebenoriu šio žmogaus net matyti. Skyrybų gražiuoju greičiausiai nebebus. Kreipsiuosi į advokatą, kas apmokės išlaidas? Tiesiog noriu būti pasiruošusi, nes žinau, kad suma nemaža už paslaugas, tokių santaupų nebeturiu. Taigi klausimas: man kreipiantis į advokatą dėl skyrybų, kas apmokės išlaidas? Vyras tikrai jokiu klausimu nelaimės, vaiko globosnegaus, nes bedarbis, teistas dėl narkotikų, bendro turto neturim.

  Laba diena, kažkur jūsų laiškas "kliuvo", nes tikrai negavom. Jūsų atveju, jei vyras nesutinka skirtis geruoju, turite rašyti ieškinį( dėl abipusės ar vieno iš sutuoktinių kaltės), jei tai bus dėl sutuoktinio kaltės, turi turėti neginčijamus įrodymus, tai pagrįsti. Tuo atveju, jei vyrą pripažintu kaltu dėl santuokos nutrūkimo, jisai turės susimokėti žyminį mokestį ir jūsų išlaidas advokatui. Jei skyrybų iširimas bus dėl abipusės kaltės, tada žyminis mokestis bus dalinamas per pusę( jei neturit bendro turto jis bus nedidelis), o advokatų išlaidas pasidengsite patys. Paduodant ieškinį skyryboms, jei jūsų pajamos mažos, galite prašyti teismo atleisti jūs nuo žyminio mokesčio mokėjimo arba jį sumažinti. Tai pat jei turite nepilnamečių vaikų ir jeigu jų gyvenamoji vietas bus nustatyta su jumis, vyras turės mokėti priteistus alimentus. Jei vengs mokėjimo, su teismo sprendimu kreipsitės į antstolį dėl išieškojimo.

 • Laba diena. As gyvenu Anglijoje 4men. Sulaukiau grasinimu, kad nuzudys, uzpuls, sumus. As esu mergina ir kita moteris man taip grasina. As draugauju su jos buvusiu vyru. Ji to nenori. Klausymas butu toks: ka man daryti cia Anglijoje ar galima kur kreiptis, nes pradedu bijoti. Turiu visas grasinancias zinutes. Aciu

  Laba diena, kreipkitės į vietinę teisėsaugą.

 • Laba diena,kodel skirentis negalima atsisakyti elementu ?man ju nereikia ,bet advokate sako kad toks ystatymas .ar tai tiesa ?

  Laba diena, teismas netvirtins tokios sutarties(be išlaikymo vaikui), tačiau jūs galite pasirašyti skyrybų sutartį be alimentų, o antra pusė gali nemokėti, jei jums tinka. Jeigu jus tai tenkins, tai niekas jo ir nevers mokėti, tik jūs pati galit kreiptis į antstolius dėl nemokamų alimentų išieškojimo( su teismo sprendimu).

 • Kur reiktu kreiptis jei noreciau isvykti gyventi i uzsieni su vaiku o vaiko tevas nesuteikia sutikymo isvykti i uzsieni su vaiku. Siuo metu gyvenu pas ji su vaiku, nes neturiu kitos gyvenamosios vietos. Jis man grasina atimsias vaika jei isvyksiu i uzsieni ar susirasiu kita (as turiu kita vyra). Vaiko tevas smurtauja pries mane tiek psichologiskai tiek fiziskai. Lauzo rankas, smarkiai suspaudzia, grasina ir panasiai. Zymiu ant kuno nelieka, tad nesikreipiu i policija. Patarkit kaip man istrukti is to pragaro.

  Laba diena, visų pirma, jei vaiko tėvas prieš jus smurtauja ar matosi žymės, ar ne jus turite kreiptis policiją ir rekomenduotume policiją kviesti tuo pat metu kai jis smurtauja, ir parašyti pareiškimą dėl smurto. Kaip suprantu jūs nesate susituokę su vaiko tėvu, išvykti į užsienį su vaiku reikalingas tik vieno iš tėvų sutikimas. Detaliau šiuo klausimu rekomenduotume užsiregistruoti pas mūsų teisininką nemokamai konsultacijai. Tel. nr.:+8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki, norečiau paklausti ar imanoma is manes atimti dukryte? Esam nesusituoke, gyvenam kartu vyrui priklausanciame bute. Jis dirba, as esu motinystes atostogose. Vaikui 3men. Jau pries vaiko gimima buvau isejusi gyventi pas tevus, bet vaiko tetis pradejo grasinti kad atims vaikuti, nes jo sesuo teisininke, taigi palūžau ir grįžau, tačiau daugiau taip gyventi negaliu, norečiau iseiti gyventi atskirai, bet bijau del dukrytės. Esu tvarkinga, begalo mylinti savo vaika, kai tik vaikutis prades lankyti darzeli noriu vel dirbi taip pat ir mokytis, įgyti profesija. Prašau patarimo.

  Laba diena, iš motinos, kuri tinkamai rūpinasi vaiku taip paprastai vaikų niekas neatiminėja, netgi jei turi giminystės ryšių su teisininkais. Detaliau šiuo klausimu rekomenduotume užsiregistruoti pas mūsų teisininką nemokamai konsultacijai. Tel. nr.:+8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • sveiki. jei zmoma nori skirtis,o paskui gal po metu vel apsizenit jei vaiku rupinsiuos. turime viema vaika. gyvenom pas mano mama buvo visko, graziu akimirku ir nelabai graziu. as mokejau uz buta padedavau mamai, uz paslaugas interneta ir t.t ir pirgdavau valdit. o ji ira pasakius tu moki uz buta,as perku valgit. na ji dar uzmokedavo uz darzele, o daba perka vaikui sasvinius ir t.t i mokykla. pabego pas savo tevus persiregistravo su vaiku. ir sako nori skirtis tu nesirupini vaiku. as nenoriu prarasti seima del nieku.as juk moku,duotu mamai uz buta apmoku paslaugas ir dar pripirgdavau valgit. aisku reikia tartis kas uz ka moka, o vaikui taupidavai kai eidavo dar i darzeli o ji imdavo is jo taupikles ir leizdavo sakidavo man truksta,man reikia ir t.t ar teismas gali sutaikiti kokiu nors butu mus. skyrtis nenoriu,o ji nori. bet sako jei pasikeisi vel susituoksim. tai kam skaudinti vaika. ka daryti??

  Laba diena, rekomenduotume jums su žmona užsiregistruoti pas mus konsultacijai. Šiuos klausimus turite aptarti ir rasti sprendimo būdą kartu su žmona.