Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Vyras turi vaika su kita bet jie kartu negyvena ji prisiteisus elimentus jis dyrba ir jam atskaito 50% algos. Bet dabar jis gyvena su mqnim ir mes turim dar du vaikus ar galima kazkaip butu kreiptis pas anstole su vaiku metrikais kad neatskaiciuotu jam puse algos nes jis turi dar du vaikus kuriuos reikia islaikyti is puse algos?

  Laba diena, jūsų vyras turi kreiptis į teismą dėl alimentų sumažinimo, pateikdamas argumentus kodėl jis to prašo. Anstolis vykdo teismo sprendimus.

 • Sveiki, esu santuokoje su vyru, kuris išvyko į užsienį ir iš ten planuoja nebegrįžti.Nesenai anstoliai areštavo mano sąskaita, dėl vyro skolos ,kuri buvo paimta iki santuokos su manimi. Kadangi jo neranda , nuskaičiavo manąsias santaupas, kaip bendrą turtą. Šiuo metu stoviu darbo biržoje, ar įmanoma įrodyti,kad tie pinigai buvo skirti mano pragyvenimui?

  Laba diena, Bendrąja nuosavybe pagal CK 3.88 straipsnį pripažįstamas vieno ar abiejų sutuoktinių vardu po santuokos įgytas turtas, pajamos, gautos iš asmeninio turto, pajamos, gautos iš abiejų sutuoktinių bendros veiklos ar vieno sutuoktinio veiklos, po santuokos sudarymo gautos verslo pajamos, taip pat ir pensijos, pašalpos bei kitokios netikslinės paskirties išmokos.aigi, bendrąja jungtine nuosavybe pripažįstamas ir darbo užmokestis – pajamos, gautos iš sutuoktinių ar vieno jų darbinės veiklos. Pagal šį principą būsimam sutuoktiniui priklausys dalis žmonos darbo pajamų ir atvirkščiai. Kai iš tokių pajamų bus išieškoma sutuoktinio turima skola, laikoma, kad ji išieškoma iš jam tenkančios kito sutuoktinio atlyginimo dalies.

 • Laaba diena.yra tokia situacija .dukra istekejo .sutuoktinis turi nesantuokini sunu ir ji finansiskai islaiko praejus metams po santuokos paiskejo kad kad jo finansine padetis yra labai bloga turi labai daug skolu ir negana viso sito turi dar du vaikus nesantuokinius kuriuos taip pat islaiko finansiskai .zinoma visa tai buvo nuo dukters samoningai nuslepta iki santuokos.norejau paklausti ar baudziamoji atsakomybe uz toki faktu nuslepima .SU PAGRBA

  Laba diena, baudžiamosios atsakomybės už tai nėra, jūsų dukra yra pilnametis ir suaugęs žmogus, kuris prieš žengdamas atsakingą žingsnį(santuoka) pats priima sprendimą laisva valia. Jei jūsų dukros sutuoktinis turi skolų, kurios įgytos iki santuokos sudarymo, jūsų dukra nėra finansiškai atsakinga už šias skolas, tačiau jei dabar sutuoktinis ims paskolas po santuokos sudarymo, tai ir jūsų dukra yra už tai atsakinga. Rekomenduotume jūsų dukrai pasirašyti povedybinę sutartį.

 • Labas vakaras,norejau paklaust,ka daryt,kur kreiptis tokioj situacjjoj,su sugyventiniu negyvenam metai laiko,turim du mazamecius vaikus.vaiku jis niekad neziurejo,nieko nepadejo,o kaip palikau tai daba kersina per vaikus,ale reikia vaiku,buvo teismas jam uz smurta prie vaiku,laukiu nuosprendzio kas jam bus,bet manau nieko daug nebus jam,nes cia lietuva,cia niekas nieko nedaro.vaikam priteisti alimentai,ju jis nemoka.turetume pradet gaut tuoj is vaiku fondo pinigelius.karta buvk pavoges vaikus is namu,be mano sutikimo.bet niekas nieko nedaro nei policija,nei vaiku teises.nezinau kur kreiptis,kad gauciau kazkokios pagalbos.daba kreipiausi del lankymo grafiko,nes graziuoju neymanoma susitart su juo.galu gale net vaiku negaliu isleist y lauka,kad neissivestu atvazeves.ar ymanoma kazka padaryt,jam apribot lankyma,jeigu jis net nepadeda islaikyt vaiku visiskai ar kur dar galeciau kreiptis?

  Laba diena, jeigu jūsų sugyventinis pripažinęs vaikų tėvystę, tokiu atveju jūsų teisės į vaikus yra vienodos. Tik kreipimusi dėl lankymo tvarkos nustatymo jūs galėsite apsisaugoti nuo jo, kad nepasiimtų vaikų be jūsų žinios, nes jis pravalės laikytis teismo nustatytos tvarkos.

 • Sveiki. Nebežinau kur kreiptis.. Gyvenu su tėvais ir 13metų sesute Anglijoje. Atrodo viskas gerai mums bet musu šeima tolsta vieni nuo kitu, tėvai riejasi kiekvieną dieną aš su mama pykstuosi, neperseniausiai trenkiau jai per veidą, nenoredama... :( Tiek ji tiek tetis buvo girti, susipyko stipriai tada mama puole ant manes ir aš jai trenkiau. Kitą dieną ji man pasake kad aš jai nebe dukra.. Skaudu girdeti is brangaus zmogaus tokius zodzius. Prasau duokit patarima kaip sutaikyti šeima.. Mes griūnam vienas kito akyse.. :((

  Laba diena, visų pirma visus nesutarimus ir kylančias problemas turite įvardinti garsiai šeimoje. Kalbėti su tėveliais apie tai, kaip jūs jaučiatės ir, kad matote jog visiems šiuo metu šeimoje sunku bendrauti. Pokalbį pradėkite nuo įvardinimo, kodėl apie tai kalbate, apie tai kokia jums svarbi šeima, kaip jus neramu dėl to. Pasiūlykite kreiptis pagalbos pas specialistus dirbančius su šeima.

 • Laba diena norejau paklausti.mano dukrai 1metukai ir 4menesiai mes su sugyventiniu skiremes ir jis grasina pasiimti vaika su savimi.noriu paklausti jaigu vaikas registruotas jo gyvenamoj vietoj ar vaikui padideja tikimybe gyvent su tevu?

  Laba diena, deklaruota gyvenamoji vieta neturi įtakos sprendimui su kuo bus nustatyta vaiko gyvenamoji vieta, įtakos gali turėti tai ar jūs turite kur gyventi su vaiku, gyvenamosios vietos sąlygos.

 • Laba diena, su vyru labai daznai pykstames, ta mato ir du vaikai. Noreciau issiskirt, bet labai gaila vaiku.. Matau, kaip jiems reikia tecio.. zinau, kad jiems tai bus didele trauma, bet taip pat zinau, kad trauma ir matyti tevus nuolat besipykstancius.. Gal patarsit, kaip pasielgti?

  Laba diena, priimti sprendimą galite tik jūs pati, turite apsvarstyti abiejų variantų pliusus ir minusus, ir pasirinkti jūsų atveju tinkamiausią. Pasikalbėkite su vyru, įvardinkite savo nuogąstavimus dėl žalos vaikams, kurią daro jūsų pykčiai. Kreipkitės į specialistus dėl jūsų tarpusavio santykių.

 • Laba diena,isgyvenau su partneriu 5 metus Londone,mes issiskyreme jau,pries musu susipazinima gal kokius 3 men jis nusipirko buta ant issimokejimo,per tuos 5 metus mes abudu issimokejome,ar as dabar galiu teistis kiek nors to buto is jo?Aciu uz atsakyma!

  Laba diena, jums priklauso 50 proc., kartu gyvenant, sumokėtos įmokos.

 • Laba diena. Norėčiau pasiteirauti vienu klausimu: mano uošvienė turėjo problemų su vaikų teisėmis, nes išgėrinėjo, bet susitvarkė ir viskas gerai. Preitą savaitę vėl pradėjo išgėrinėt ir kažkas ,, paskundė

  Laba diena, girtumo faktą nustato atvykę pareigūnai( jei socialinė darbuotoja, apsilankymo šeimoje metu, įtaria, kad moteris neblaivi, turi informuoti policijos pareigūnus ir tada vaikai paimami laikinai globai iš namų), o ne socialinė darbuotoja. Bet kaip ir jūs teigiate pradėjo išgėrinėti, į gautus skundus pareigūnai privalo reaguoti, o šiuo atveju skundas turėjo pagrindą, jei pareigūnai ras moterį girtą, jie tikrai turi teisę paimti vaikus. Moteris turi spręsti savo problemas, jeigu nori išsaugoti vaikus, o ne ieškoti atsakymo ar pareigūnai turi teisę vykdyti savo pareigas.

 • ,,,sveiki,,noreciau paklausti ar galiu neleisti,vaikui matytis su 1.8 amziaus vaiku,tevui,,kuris smurtavo pries mane,,,pagrysti,,,faktai,apdukcijos..o su vaiku laikinai gyvenam pas senelius,,,nes netgi buvau isvaryta is namu,,,nesusituoke.

  Laba diena, kadangi esate nukentėjusi nuo smurto artimoje aplinkoje ir turite pagrįstų abejonių dėl tėvo elgesio su vaiku, rekomenduojame šiuo klausimu kreiptis į vaiko teisių apsaugos tarnybą, jums bus suteikta išsami situacija.

 • Laba diena, pradejus skyrybu procesa,išejau is namu,išsinuomojau butą. Per kelių menesių laiką, vyras pakeitė durų spyną, bendros nuosavybės name. Ar galiu kažkaip reikalauti, kad vyras duotų raktą nuo namo durų, savo daiktus iš namų išsivežiau.

  Laba diena, jeigu tai yra jūsų bendra nuosavybė ir vyriškis geranoriškai neduoda jums raktų, jūs galite su spynų meistru(prieš tai jam pateikę dokumentą, kad esate būsto savininkė) pasikeisti spyną.

 • Laba noreciau paklausti,ar santuokoja galima vyra paduoti alimentams ar ne ,nes neduoda pinigu nei man nei vaikui,gyvenu uosvienes bute kur padariau remonta savo lesomis ir dar uz ji moku mokescius.

  Laba diena, gyvenant santuokoje galima prisiteisti išlaikymą vaikui.

 • laba diena, ruošiuosi bendru susitarimu skirtis su vyru, ar galima sutartyjedėl santuokos nutraukimo pasekmių turimą bendrą butą užrasyti vaikams (16 ir 20 metu vaikams), ar būtina pas notarą kreiptis?

  Laba diena, turimą bendrą turtą, sutartyje dėl santuokos nutraukimo jūs galite dalintis tik su savo sutuoktiniu. Vaikams perrašyti(padovanoti) turtą galite prieš santuokos nutraukimą(bus paprastesnė procedūrą), jums teks kreiptis į notarą.

 • Laba diena. Viena auginau 3 vaikus, du berniukus ir vieną mergaitę. Sūnus ir dukra suaugę gyvena kitur, jaunesnis gyveno su manim jam 15 metų paauglys, mane visaip žemino ,niekino,pradėjo rūkyti ir gerti, mokykloje neklausė , blogai mokosi, vieną dieną neišlaikiau sudėjau daiktus ir nuvežiau pas tėvą. Tėvas mėgstantis taurelę. Labai blogai jaučiuosi, pergyvenu, patarkit ką daryti kaip elgtis. Norėjau kad būtų jam teikiama psichologo pagalba niekaip nesutiko. Ačiū.

  Laba diena, jūs pati priėmėte sprendimą sūnų nuvežti tėvui, žinodama, kad jis vartoja alkoholį, šiuo atveju nelabai suprantame ar jūs norite susigrąžinti sūnų, ar leisti jam gyventi aplinkoje, kur yra vartojamas alkoholis. Akivaizdu, kad po jūsų sprendimo sūnus ignoruos jūsų reikalavimus/pagalbą.

 • Sveiki. Mano vyras yra pravieniskiu pataisu namuose, jam buvo teismo priteisti pinigai uz netinkamas gyvenimo salygas izoliatoriuje. Ar jis gali pateikti mano saskaita teismui kad i ja butu pervesti pinigai? Esame teiseti sutuoktiniai. Aciu.

  Laba diena, teismo priteisti pinigai gali būti pervesti tik į to asmens, kuriam priteisti, asmeninę sąskaitą.

 • Sveiki,As esu alkoholiko dukra. Mano tevas nebegeria ir lankosi AA grupeje apie 10 metu. Girtas visad budavo labai agresyvus ir smurtaujantis pries motina, ne tiek pries mane. Jam jauciu didziausia neapykanta iki siol, negaliu atleisti uz visa blogi ir uz blogi, kuri tempiu savy iki dabar! Geriau nuo 16metu iki 18metu, kol supratau, kad tai man neteikia malonumo ir turbot issigandau , kad pavirsiu savo tevu!Istekejau 20metu budama, uz alkoholiko. To is kart nesupratau, tiesiog norejosi idealaus vyro, bet tai nebuvo jis. Issiskyriau po metu santuokos, nes jam girtuokliavimas ir narkotikai pasidare per dazna buitis. Toliau seke 3 metu draugyste su vaikinu. Ji nuolat kaltindavau girtuokliavimu, net jei jis igerdavo draugu ar gimines rate per metus karta. Nekenciu, kada mano gimines mato mano partneri gerianti net taure vyno, nes manau, kad tai nesibaigs viena taure(tiesiog didelis nepasitikejimas partneriu). Si problema yra mano pagrindine - noras tobulos seimos, nenoras tureti vyra toki kaip tevas, nepasitikejimas zmogumi.Su partneriu issiskyriau del sios priezasties, nes pati visiskai atsisakiau alkoholio, net per sventes! Per didelis nepasitikejimas, kad jam nerupiu ir kad jis manes nemyli, nors zmogus kaip dabar atrodo buvo normalus, nuolatinis kontroliavimas(viskas turi but oagal standartus) isskyre su partneriu. Dabar man 27 metai, esu susizadejusi, ir pradejau suvokti, kad visa partenriu issiskyrimo priezastis turbut vistik mano sprendimai. Mano draugas-uzsienietis. Pas juos labai normalu eiti I bara, ziureti futbola, bendrauti su zmonem ir isgerti. Kaip suprantate, tai ne pagal mano plana. Jis jauciasi labai kontroliuojamas, daznai negeria ir niekur neina(ypac be manes, nes as nepasitikiu, manau, kad prisigers ir pridarys kokiu nesamoniu, uzmigs pas koki drauga namuose, negrys namo, isduos). Bet kada iseina vienas, tai buna labai retai, bijo man pasakyti kada grys namo, nes as skambineju jei jis nesilaiko duoto zodzio, taip isprokuoju pykcius ir manau, kad jis mane pradeda ignoruoti. Mano manymu, jis kada pradeda gerti, nelabai gali laiku sustoti, geria kol vos pasneka bet kartais kol buna su manim isgeria tik biski ir einam kartu namo. As pradejau suvokti kaip priklausoma patapau nuo sio zmogaus, kada jis iseina as jo negaliu kontroliuoti. Labai noreciau ismokti gyventi del saves, ne del kito, nustoti vaikytis kazko neimanomo, ir noreciau suprasti, kad gerimas nevisada reiskia alkoholizma. Visada viskas buvo tik apie teva, nors manau, mammai ir man reikejo pagalbos tuo paciu. Mama isliko ir palaike ji visu keliu, kazkaip ismoko gyventi kartu,o as ne. Atsiprasau, jei tai netinkama vieta, tiesiog siandien labai daug asaru ir gailescio sau.. Gal galetumete kazka patarti? Dekoju

  Laba diena, užsiregistruokite pas mus psichologo konsultacijai.

 • Laba diena.As ir vyras turime 3 kambariu buta. Kartu gyvena 30metis alkoholikas sunus. Jis prisikviecia draugu, geria, triuksmauja. Ar imanoma ji isregistruoti is namu ir ar imanoma uzdrausti jo draugams pas mus lankytis. Aciu

  Laba diena, užsiregistruokite pas mus teisininko konsultacijai.

 • Laba diena,Turiu labai rimta problema. Labai parasau pagalbos.... Pries 25 metus susituokiau,nes buvusi zmona pasake,kad laukesi. Man tada buvo 1y8 metu. Po poros metu suzinojau,kad vaikas ne mano. DNR tai patvyrtino. Issiskyriau tada ir pasakiau,kad jokiu alimentu nemokesiu ne savo vaikui. Ir isvazevau i uzsieni. Dabar tam vaikui 25 metai. Pries keles savaites gavau laiska is fondo,kad turiu grazinti milziniska suma pinigu,kuriuos jie mokejo mano ex kaip alimentus vaikui. Ir dar ji pinigus eme is ju iki kol vaikui sukako 24,neva jis mokinosi. Bet jis tikrai po 18 niekur nesimokino,del sito taip pat turiu irodymu. Ir del visu situ veiksmu,kad ji eme pinigus is fondo,as apsoliuciai nieko nezinojau. Suzinojau tik kaip ir sakiau,pries pora savaiciu. Esu ziaurei apgautas, ir tikrai nemanau,kad as turiu sumoketi ta baisine suma. Prasau padekit man ir patarkit,ka man daryti tokioj situacijoje. Nekantriai laukiu jusu atsakymo.Nuosirdziausiai dekoju...

  Laba diena, kadangi išsiskyrėte su žmona jau gimus vaikui, tokiu atveju teismas svarstydamas jūsų skyrybų bylą turėjo sprendime nurodyti ar yra priteisiamas iš jūsų išlaikymas vaikui. Ar teismui pateikėte DNR tyrimo rezultatus, ar šis klausimas buvo sprendžiamas skyrybų proceso metu? Šios informacijos trūksta jūsų laiške. Jei teismo metu šis klausimas dėl tėvystės nebuvo keliamas ir jūs neatsisakėte jos, jūsų buvusi žmona turėjo galimybę bet kada kreiptis į teismą dėl alimentų prisiteisimo, padidinimo. Jūsų turimi dokumentai apie DNR tyrimus nebegalios(senatis), jums apie tai reikėtų apskritai neužsiminti, nes ir teismas jums iškels klausimą, kodėl jūs žinodamas, kad vaikas ne jūsų nesikreipėte anksčiau. Kreipkitės į advokatą, teks teismo keliu įrodinėti.

 • Laba diena norejau paklaust ka daryt kai vyras uzdirba 400eur ir jam priteise moket elementus 170 eur kitam vaikui mes susituokai turim 2men kudiki ir nomuojam buta as gaunu dekret230 i men neuztenka pragyvenimui .ka daryt kad jam sumazintu elementus?

  Laba diena, jūsų vyras turi kreiptis į teismą su prašymu sumažinti priteistą sumą, dėl esančių aplinkybių( dar vieno vaiko išlaikymas, sunki materialinė padėtis).

 • labas vakaras. Noriu paklausti , kur reikia kreiptis del alimentu vaikams ,jeigu neturiu lesu advokatui .aciu

  Laba diena, pirminės teisinės pagalbos paslaugas kauniečiams pagal sutartį su Kauno miesto savivaldybe teikia: Advokatės Nijolė Reimerienė, Violeta Naujokienė, Diana Degutienė, Kęstučio g. 36 - 103, 104, 105 k., tel. 22 71 29, 22 92 68, 22 82 11 Darbo laikas: I - V nuo 8 iki 16 val. (pietų pertrauka nuo 12-13 val.) Antrinė teisinė pagalba – tai dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas bylose, įskaitant vykdymo procesą, atstovavimas išankstinio ginčo sprendimo ne teisme atveju, jeigu tokią tvarką nustato įstatymai ar teismo sprendimas. Be to, ši teisinė pagalba apima bylinėjimosi išlaidų bylose, išnagrinėtose civilinio proceso tvarka, su bylos nagrinėjimu administracinio proceso tvarka susijusių išlaidų ir su baudžiamojoje byloje pareikšto civilinio ieškinio nagrinėjimu susijusių išlaidų atlyginimą. Kauno VGTP tarnyba Kęstučio g. 21, LT-44320 Tel. (8~37) 408601, 428404

 • Sveiki. Noreciau suzinoti, kaip elgtis tokioj situacijoj? Esu nescia jokiu pajamu negaunu, esu istekejus vyras yra sulaikytas uzsienyje. Soc. pasalpos negaliu gauti, kol nepristatysiu dokumentu apie vyro pajamas. ka daryti?is kur gauti dokumentus???

  Laba diena, paskambinkite mums į centrą, trūksta informacijos, kad galėtume atsakyti.

 • Sveiki, su buvusiu vyru bylinėjamės dėl vaiko išlaikymo, bet net teisme negalim normaliai tartis nes visur dalyvauja buvusio vyro sesuo su savo vyru, mėto komentarus kokie mes su vaiku nevykeliai ir pan. tai gniuždo ir mane ir mano vaiką (sūnui 18metų) bet jis net prieit prie tėvo ir ramiai pasikalbėt negali, o nuolat girdi pašaipas ir nuolatinį kišimąsi. Ar mes galim rašyt policijoj pareiškimą dėl psichologinio smurto, nes sūnus nors ir suaugęs bet tiesiog pravirksta nuo tų replikų.Gal policija tiesiog tuos žmones perspėtų kad taip elgtis negalima, nes net teisėja turi nuolat juos raminti.

  Laba diena, policijoj pareiškimą galite rašyti, tačiau jūsų atveju tai būtų viešosios tvarkos pažeidimas, garbės ir orumo įžeidimas(nes, kaip supratom jūsų teismo posėdis yra viešas). Be to, tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstruoja nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir tuo sutrikdo visuomenės rimtį ar tvarką, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų pagal baudžiamąjį kodeksą. Paprastai visais atvejais nukentėjusiajam asmeniui taip pat yra priteisiamas neturtinės žalos atlyginimas. Tai pat jūs galite kelti klausimą(pasitarę su savo advokatu)kad, jūsų teismo posėdžiai būtų uždari. Visuose teismuose bylos nagrinėjamos viešai. Motyvuota teismo nutartimi teismo posėdis gali būti uždaras – žmogaus asmeninio ar šeiminio gyvenimo slaptumui apsaugoti, taip pat kai viešai nagrinėjama byla gali atskleisti valstybės, tarnybos, profesinę ar komercinę paslaptį arba kai teismas imasi priemonių šalims sutaikyti. Tik tada kyla klausimas ar jūsų buvusio vyro sesuo su vyru dalyvauja kaip liudininkai, ar tiesiog lankosi pasinaudodami viešo posėdžio teise.

 • laba diena,esu nepilnamete man dar tik 16metu turiu vaika 5menesiu ir esu susituokusi,bet noriu skirtis su vyru nes nebematau bendro gyvenimo kartu toliau,ar gali buti taip kad vaikas atiteks vyrui?nes visalaika sulaukiu grasinimu kad atims vaika ir nebematysiu,sako kad viska gali pinigai su pinigais padarys taip kad as vaiko neturesiu,ir kad jokiu teisiu i vaika dabar neturiu,ir kad lemia kur yra registruotas vaikas,ar taip gali buti? labai bijau netekti vaikelio :( aciu.

  Laba diena, visų pirma vaiko registracija yra ten kur mamos ir tai nieko nelemia. Šiuo atveju vyras galimai nori jus įbauginti, taip negali būti, kad jums bus apribotos teisės į vaiką. Teismas spręsdamas su kuo liks gyventi vaikas gali atsižvelgti į pajamas, gyvenamąjį būstą, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Užsiregistruokite pas mus teisininko konsultacijai, reikalinga išsamesnė informaciją apie jūsų situaciją.

 • Laba diena, kaip elgtis, jei asmens duomenys (asmens kodas) pateko 5 svetimas rankas? Kaip apsidrausti, kad su juo nebus atlikta jokių neleistinų veiksmų.

  Laba diena, visų pirma klausimas kaip jis ten pateko, ar buvo išgautas neteisėtai ar kitu keliu. Trūksta informacijos.

 • Sveiki, patarkit ka daryti, vyras kiekv dieną mane žemina, vadina paciais baisiausiais žodžiais, sako kad as su vyrais,,,ir t.t Nori išvaryti is namų kadangi namą pirko ne savo o anytos vardu, tai atejusi anyta irgi kolioja visokiais zodziais, liepia nesdintis is jos namo. Dukra studentė irgi labai pergyvena, praso manes kad kuo greiciau iseitume is namu, nes istatymiskai mum jie nepriklauso Noriu rasyti i policiją pareiskimą kad vyras naudoja pries mane ir dukra psichologini smurtą, bet bijau kad bus tada dar blogiau. Iseiti nera kur, nebent kas labai pigiai isnuomotu busta, nes dar yra paimta paskola musus abieju vardu. teisininkai sako kad mano situacija beviltiska, nebezinau kaip toliau gyventi, ka daryti, prasau patarimo.

  Laba diena, užsiregistruokite pas mus į konsultaciją.

 • Sveiki, patarkit prašau, ar galiu teismo metu prašyti teismo, kad, kai sūnus atostogauja pas mane (savaitę, 10 d., 1 mėn), aš nesiųsčiau motinai alimentų? Moku periodinėmis įmokomis kas mėn. po 175 eurus.Ačiū.Pagarbiai,Raimondas

  Laba diena, geriausias variantas,jei tai būtų jūsų su sūnaus motina susitarimas, o teismo metu jūs galite reikšti visus savo reikalavimus, į kiekvieną atvejį yra atsižvelgiama individualiai.

 • Sveiki.Su vyru skirybu procese, kuris neuzilgo pasibaigs, issiskirsim.Bet butas bendras,gyvenam kartu.Kur galima kreiptis del moralinio smurto?Prie dveju nepilnameciu vaiku jis mane zemina su savo nesveiku pavydu.Megsta isgerti(del to ir skiriames)Dirbu paromis viesbuti ir kiekviena pamaina rasineja man zinutes,kad as ten su kaskuo naktim bunu.Daeina iki absurdo, tikrina el.pasta,soc. tinklus mano ir t.t. Negali rasti nieko ir nervinasi del to.Negali suprasti kad jau mes nebekartu.Vaikai moraliskai traumoti.Padekit prasau!

  Laba diena, užsiregistruokite pas mus konsultacijai.

 • Laba diena,tevas mane zemina,vadina negraziai,veja is namu,gyvenu jo namuose su savo dviems vaikais,psichologiskai jauciuos zlugdoma,iseit neturiu kur su vaikais,gal patartumet ka daryt?aciu Jums

  Laba diena, kaip supratome jums reikalinga gyvenamoji vieta, kreipkitės Kauno rajono socialinių paslaugų centro Skyrius Krizių Centras Vytauto g. 68, 53259 Garliava Kauno r. sav. Tel.: 8 37 551241 El. p. krz.centras@gmail.com Psichologo ir teisininko konsultacijai galite registruotis pas mus.

 • Sveiki, yra pažįstama mergina, kuri niekaip negali išbristi iš melo ir alkoholio, tad norėtųsi jai padėti. Gal patartumėte, ko griebtis tokiu atveju. Ji pripažįsta meluojanti tik tokiu atveju, jei tu ją priremi prie sienos, tačiau jau savaime aišku, kad kažko reikalaudamas nieko nepasieksi,ji greičiausiai viską neigs. Tad įdomu ar įmanoma kažkaip jai pagelbėti, kad ji pasuktų teisingu keliu, jos nespaudžiant,gal yra koks psichologinis metodas, kad būtų galima paveikti žmogų susimąstyti apie savo gyvenimą ir tolesnę jo raidą.Laukiu, bet kokių jūsų pasiūlumų, ačiū.

  Laba diena, visų pirma mergina turi pati norėti keistis ir ieškoti sau pagalbos, jūsų noro jai padėti neužtenka. Galite pasiūlyti draugei kreiptis į mūsų centrą pagalbos.

 • DEL ALIMENTU. Laba diena, gal suteiktumet informacijos drl alimentu? Nuo pirmo draugo turiu dukra. Issiskirem kai buvau 3 -am nestumo menesi, nes jis buvo alkogolikas. Isvikau i uzsieni. Dukrai gimus daviau savo pavarde. Lietuvoje isemus gimimo liudejima tevo neirasinejau, ksd nebutu problemmu del isvikimo i uzsieni su vaiku. Ejo metai. Vaikas kelis metus buvo lietuvoje su mano mama del vaiko sergimo aplinkybiu.tariamas tevas tik nuo kokiu 3-ju metu kartais ja pasiteiraudavo. Kai ji paaugo, kokiu 5,6 metu pradejo ja imt kartais dienai pas save. Karta dave ant mokyklos knygu. Karta nupirko kaskokiu rubeliu.vaikui dabar 9 metai. Zodziu tai ka dave per jos metus gslima suskaiciuot ant pirstu. Apie metus esu grizus i lietuva.turiu antra vaika nuo kito, kuriam 7 metai. Su to vaiko tevu irgi nesigavo ir jis moka alimentus. Dbr esu stovinti birzoje, nedirbsnti ir besilaukisntri trecio vaikelio mama su dabartiniu draugu. Noriu paduot ant alimentu pirmo vaiko teva, kuris niekada nesirupino ir nepadedavo.ar tureciau turet kokiu kliuciu teismuose del paskiriamu alimentu? Ar butinas pripazinimas (dnr) jai to nereikalauja tevas? Ar geresnis mokamas ar nemoksmas advokatas? Kiek laiko viskas uztrunka ir ar butinas mano buvimas? Ar as skaitaus negalimti islaikyti jai nedirbu? Gyventi kur turim, pagal dokumentus turiu maziau turto negu istikruju. Turim savo nsma ir vaiksi savo kambarius. Esam pedantiski ir neapskurde.gal kaskas neaisku,rasykit atsakysiu. Aciu labai uz betkokia informacija.

  Laba diena, kreipiantis į teismą, dėl vaiko išlaikymo priteisimo, vaiko tėvas turi būti pripažinęs tėvystę. Jei jis to nesutinka padaryti, pirmiausiai jūs turite kreiptis į teismą dėl tėvystės nustatymo.