Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Sveiki nežinau ar galite man padėti. Tiesiog turiu problemą su vyru. Su juo gyvenu 15 metų, turime du vaikus, 14 ir 7 m. Norime skirtis. Prieš keletą metų padariau klaidą - na tiesiog su drauge padauginom ir jis nuo to karto negali pamiršti. Žemina mane, kontroliuoja ir su savo mama aptarinėja kasdien musų santykius. Man trūko kantrybė, viską pasakiau, ką galvoju. Jis mane sumušė vaikų akivaizdoje. Ar galite man padėti? Nežinau ar noriu toliau su juo gyventi. Nežinau DAUGIAU, kur kreiptis... Ačiū

  Laba diena. Jūs galite bet kada mums paskambinti ir atvykti konsultacijai. Pasikalbėsime ir nuspręsite, ko Jums labiausiai norėtųsi, ką galima būtų padaryti, kaip pasielgti. Esant tam tikrai krizinei situacijai, sunku vienai sudėlioti mintis, priimti tam tikrus ryžtingus sprendimus. Lauksime Jūsų skambučio - 8 679 31930 arba 8 37 340027.

 • Sveiki. Norėčiau paprašyti patarimo dėl savo penkiasdešimtmetės mamos. Visą savo gyvenimą moteris kenčia smurtą. Tėvas, agresyvus alkoholikas, skriausdavo ir mus, dvi dukras. Šiuo metu sesė ir aš gyvename atskirai. Į kaimą grįžtame tik dėl mamos, tačiau moteris visiškai sužlugdyta. Kažkada buvusi darbšti ir sveika, mama pamažu degraduoja. Prieš keletą metų mėginau jai padėti, atsivežiau į Kauną. Po savaitės ji grįžo pas tėvą. Mums su sese dažnai sakoma, jog tai mamos gyvenimas, reikia jos iniciatyvos, o mes nieko nepakeisime. Kita vertus, manau, jog šitaip sužlugdytas žmogus pats nebepajėgia nuspręsti. Jai reikia pagalbos. Nuosavybės mama neturi (viskas teisiškai priklauso tėvui, kuris skirtis ir dalintis turtu tikrai nesutiks). Jis turi įrašų policijoje dėl smurto šeimoje. Nuo ko turėtume pradėti? Mūsų finansinės galimybės labai ribotos. Iš anksto ačiū.

  Laba diena, dėkojame, kad kriepiatės ir rūpinatės mamos situacija. Deja jeigu mama pati nenori keisti savo gyvenimo padėti žmogui yra gana sunku, tačiau jei ji leidžiasi, kad jūs jai padėtumėte, kartu galite padėti situaciją keisti. Jei jūs gyvenate Kaune, būtų gerai, kad pasiskambintumėte mums ir užsiregistruotumėte teisinei konsultacijai. Bendrai informacijai reikia pasikalbėti su mama ar ji ryžtūsi skirtis. Jei taip, tai vyrui pradėjus smurtauti vėl būtina kvieti policiją, kad vėl išvežtų iš namų ir pradėtų ikiteisminį tyrimą pagal Apsaugos nuo Smurto Artimoje Aplinkoje Istatymą (2011). Pradėjus veiksmus dėl smurto, tyrėjai turėtų pridėti ir senesnes bylas, jei budavo kad susitaiko. Tuomet su visu komplektu prokuratūra turi teikti kaltinimą surtautojui į teismą. Jei buvo aiškūs sužalojimai teismai turi nuteisti ( nuosprendžiai būna skirtingi ). Po teismo nuosprendžio galima teikti dokumentus skyryboms esant sutuoktinio kaltei. Tai gana nelengvas procesas, bet jei mama pasiryžtų su jūsų palaikymu galima padalinti turtą. Tik reiktų pradžioje apsispręsti ką darytumėte jei teismas padalintų turtą: parduotumėte tą turto dalį ir mama pirktų kur gyventi kitur ar vis tik liktų gyventi tuose pačiuose namuose. Jei namų keisti mama nenori, situacija nelabai keisis. Deja skyrybos tokiu atveju nelabai padeda. Kaip matote yra nemažai niuansų, būtų gerai, kad užeitumėte pasikalbėti, pasitarti, užsiregistruotumėte pas mūsų teisininkę.

 • Sveiki,rasau jums is nezinojimo kur daugiau galime kreiptis ir ka daryti. Mano mama daug metu vargo su alkoholiku tevu,pries du metus mama susipazino su tokia bobute(92m) kuri artimu giminiu neturi ir paprase jos jog ji globotu ja,uz tai ji po mirties jai atiduos sena sodyba su zeme.Mama sutiko,pasidare renta pagal kuria po mirties namas priklausys tik jai. Po metu gyvenimo su mociute mano tevai issiskyre oficialiai,kadangi tetis pries mama pastoviai naudojo psichologini smurta ir ne tik,gerdavo bet ir is namu vogdavo,visi aplinkiniai kaimynai zino jo darbelius. Po issiskyrimo mama pagaliau susirado nuostabu drauga,kuris ja rupinasi,o tevas jai kersija kaip tik gali,grasina uzmusiantis,padegsentis nama(kuri mama visiskai atnaujino is savo lesu),kiekviena vakara vaziuoja i nama ir neiseina,kol policija neatvyksta.Bobute ikalbejo kad ji sakytu jog nori su juo gyventi,pradejo mama varyti is namu naudos sau ieskodamas..Nebezinom kaip mamai padeti,ji pasieme paskola namui dabar viena ja moka,o tetis su ta mociute varo ja is namu..Ar butu gaalima teisiskai kazkaip atsisakyti globoti ta mociute,atsisakyti rentos?mes,vaiakai labai nerimaujam del mamos sveikatos,ji dirba,stengiasi ir niekas jai padeti negali.Mes priimtumem kad ir siandien ja pas save,bet gaila palikti nauja nama ,alkoholikui tevui kuris gyvenime niekuo nesirupino ir moketi bankui paskolas.Aciu labai uz bet kokia pagalba Jums.

  Laba diena, dėkojame, kad kreipiatės. Labai rekomenduotumėme ateiti jums su mama į mūsų centrą bendrai konsultacijai ir ypatingai teisinei konsultacijai. Teisininkė dirba trečiadieniais. Pasiskambinkite ir užsiregistruokite tel: 8-37 340027 arba mob: 8-67931930

 • labadiena. norejau paklausti ka man daryti? SU VYRU ISSISKYRUSI ESU 2 METAI . turime sunu 8 metu .JIS SEDEJO KALEJIME NE KARTA ir nesenai isejo is ikalinimo istaigos. ir persekioja mano gimine skambineja rasineja ateidineja palikineja rastelius grasina kad kreipsis i vaiku teises kad vaika nori matyti.as gyvenu su kitu zmogum ir jis nezino kur mus rasti. as nelabai noriu kad jie bendrautu kadangi nemanau kad toks zmogus duos jam ko nors gero .jis nedirba nemoka alimentu, isgerineja ,bustas kuriame gyvena apleistas.

  Laba diena, dėkojame kad kreipiatės. Šiuo klausimu būtų geriausiai kad ateitumėte pasikonsultuoti su mūsų teisininke. Reiktų pasiskambinti ir užsiregistruoti tel: 8-67931930. Bendrai informacijai: LR civiliniame kodekse nustatyta teisė tėvui matytis su vaiku, tačiau jūs galite krieptis į teismą su prašymu nustatyti tėvo ir vaiko pasimatymų grafiką ir prašyti, kad pasimatymai vyktų tik jums arba kitam asmeniui dalyvaujant ir būnant visą susitikimų laiką. kalėjimas galėtų būti pakankamas argumentas tokiam prašymui. Būtų gerai, kad ateitumėte pasikonsultuoti pas teisininkę.

 • Sveiki, noreciau kreiptis pagalbos. Neseniai suzinojau, kad laukiuosi, is vaiko tevo buvo labai didelis ignoravimas, tyla, pasisakymu, gal geriau pasidaryk isvalyma. Tiesiog dave pasijusti visiskai nemylimai, nereikalingai. Taigi pati viska uzbaigiau, palikau ji. Dabar jauciuosi labai labai sunkiai, nusprendziau gimdyti. Nezinau kur detis? Ka reikia daryti tokioi situacijoi. Ar yra galimybe psrisiteisti is to zmgaus pinigu uz psichologini skausma? Nes puikiai suprantu, be psichologu pagalbos tiesiog numirsiu o pinigu tam neturiu.

  Gerb. Renata, būtinai kriepkitės konsultacijai į mūsų centrą. Būtų gerai jei prieš ateidama paskambintumėte ir susitartumėte tel: 8-37 340027 arba 867931930. Lauksime Jūsų. Pagarbiai, Kauno apskrities moterų krizių centras

 • Laba diena.reikia patarimo. Pavargau kentėti vyro psichologinį ir fizinį smurtą, pastovius žeminimus... Šiuo metu esu išėjus iš namų, jam nieko nepasakius. Noriu skirtis, bet jis man ne kartą grasino, kad susiras ir nužudys, jei išeisiu. Daugiau negaliu kentėti, pavargau bijoti. atgal negrįšiu... Gal galite patarti nuo ko man pradėti skyrybų procesą? Esam vedę 25 metus, vaikai suaugę, gyvena atskirai. Ačiū už atsakymą.

  Laba diena, dėkojame kad kriepiatės. Būtinai paskambinkite arba atvykite į mūsų centrą Juozapavičiaus pr. 77, arba tel: (8-37)340027. Suteiksime konsultacija, galėsime tarpininkauti, ieškoti galimų sprendimų, užrašti teisinei konsultacijai, bet labai svarbu, kad atvyktumėte asmeniškai. Lauksime.

 • Kartu su vyru auginame nepilnametę dukrą, jai 15 metų. Vyras dirba dvi naktis per savaitę, kitu laiku girtauja. Pinigų maistui ar kitoms vaikui reikalingoms išlaidoms neskiria. Nesant dideliems sunkumams, dukrą išlakau pati, lėšų pristingu tik didesniems sveikatos sutrikimams gydyti, pavyzdžiui, dukrai reikalingai breketų sistemai. Pagal nerašytą susitarimą vyras mokėdavo už būsto paslaugas, dabar ir šioje srityje yra įsiskolinęs. Maistą perkasi tik sau. Klausimas: ar galiu prašyti jo darbdavio dali vyro atlyginimo pervesti į žmonos sąskaitą nepilnamečio vaiko išlaikymui?

  Laba diena, dėkojame už klausimą. Darbdavys negali darbuotojo dalį atlyginimo pervesti kitiems asmenims, tokias procedūras vykdo antstoliai. Jums labai rekomenduotumėme pasikonsultuoti pas teisininkę. Teisininkė pas mus dirba trečiadieniais. Prašome pasiskambinti ir užsiregistruoti tel: 8-37340027

 • Laba diena buvo toks ivikis kad brolis mane sumuse ir as parasiau pareiskima po poros dienu isvykau i uzsieni grysiu tik po poros menesiu . man idomu ar as uzsieni budama galeciau gaut advokata?

  Laba diena , gyvendama užsienyje jus galite susisiekti su bet kuria advokatų kontorą ir sudaryti sutarti , kad ji jus atstovautu čia Lietuvoje.

 • Laba diena. Esu labai keblioje situacijoje, nemaniau, kad tokioje kada nors atsirasiu... penkis metus gyvenau nesusituokusi su vyru, susilaukėme sūnaus, jis buvo blogas vyras, galima sakyti, buvo lengvas psichologinis smurtas, jaučiau, kad nemylėjo nei manęs, nei sūnaus, būdavo šykštus. Sau niekada nieko nereikalaudavau, o dėl to, kad nupirktumeme per pusę kažką sūnui, tekdavo primigtynai sakyti: reikia rūbų, reikia batų ir t.t... galiausiai palikau jį. Bet tada prasidėjo tikrasis pragaras...nors nemylėjau jo, bet prisirišimas buvo, gailėjau jo, o kai jis iš nuoskaudos pradėjo mane šmeižti, grasinti , kad atims sūnų, pradėjome labai konflikuoti.Vieną dieną prašydavo grįžti, kitą - užgauliodavo. Ir tada mano gyvenime atsirado kitas - švelnus, geras, visiška priešingybė buvusiam. Paskubėjau, bet pradėjome draugauti. Naujas mylimasis prisiekinėjo meilę, darydavo gerus darbus, buvo svajonių jaunikis..aš su juo pradėjau draugauti, nes norėjau įkąsti buvusiajam už jo išdavystę nėštumo laikotarpiu, kai laukiausi sūnaus.O pamažu stipriai pamilau savo dabartinį vyrą... pamilau už jo gerumą, už nepriekaiįtingą elgesį su mano sūnumi, mano šeima. Tačiau šis rožinis sapnas tęsėsi neilgai. Pastojau. Aš buvau prieš pastojimą, saugotis turėjo jis, o jis labai norėjo vaiko, tiesiog buvau apgauta... nusivyliau, nes studijavau universitete, negyvenome kartu...po žinios , kad laukiuosi, jis supanikavo. santykiai pradėjo kritiškai keistis į blogąją pusę, jis nustojo lankytis pas mane, pastebėjau, kad mano sūnus jį lyg ir erzina, bet nenorėjau tuo tikėti. prieš pat gimdymą pradėjome kartu gyventi, mano mama buvo prieš, norėjo, kad baigčiau mokslus, aš išėjau...padariau klaidą... vyras pradėjo išgėrinėti pirmąją dieną, o kai vakare vaikas jo paprašė saldainių, jis pasakė negalima, negerai, aš užpykau, kam auklėja jei dar net neprisitaikė prie sūnaus, o jis sviedė vaikui tuos saldainius ant lovos. susibarėm, apskaldžiau jį...sūnus išsigando...po kelių dienų išvažiavau gimdyti, o sūnus papasakojo mano mamai kas nutiko, ji supyko, ir labai apsibarė su mano vyru. Nuo to laiko mes nebendraujame šeimomis, važinėjame atsikrai pas tėvus, aš nebaigiau mokslų, nes neišlaikiau paskutinio egzamino, praraja tarp mamos ir vyro tapo dar didesnė, ji kaltina jį dėl visko (deja didžioji dalis kaltinimų - tikri...)jis išgėrinėja, jau kelis kartus buvo dienom užgėręs, kai susipykstam, aš išeinu iš namų ir prižadu negrįžt, o jis pradeda atsiprašinėt, tapt tokiu kaip pradžioje, ir grąsina savižudybe. taip jau kokie penki kartai ...atsibodo būt manipuliuojamai, pasakiau, kad nepalieku, kad pagyvensim atskirai, pažiūrėsiu , ar jis keičiasi, ar meta gerti, o jis sako, kad esu jam jo gyvenimo prasmė, ir be manęs negyvens. aš negaliu savo vaikams leisti jausti tokias nuotaikas (nuo to susipykimo mes nesame susibarę prie vaikų, nei truputį pakėlę balsų).mano berniukas neturi matyti ar užuosti alkoholio, juk jis gali imti pavyzdį iš patėvio...o dukra išvis, nejaus tėvo autoriteto...aš taip pat noriu siekti išsilavinimo, ir baigusi vieną universitetą, tęsiu mokslus, noriu kilti aukštyn, tuo tarpu jis smukdo mane žemyn, . AR teisingai elgiuosi, pasakiusi , kad reikia pagyventi atskirai? nenoriu, kad mane šantažuotų, bet kartu ir bijau , kad tikrai nepasidarytų kažko... ar gali žmogus pasikeisti iš gero į blogą, o tada atvirkščiai? o gal jis niekada geras ir nebuvo?...o gal jis palūžo...mus slegia finansinės skolos, nesutarimai tarp šeimų... bet aš nebenoriu švaistyti dar penkių metų, ir laukti, kol žmogus pasikeis, nes jei nepasikeis, prarasiu sveikatą, kantrybę, o jos reikės dar mano vaikams ir man pačiai...

  Laba diena. Prieš nusprendžiant kaip pasielgti dabartinėje situacijoje jums reiktu gerai apgalvoti nuo kokio momento pradėjo keistis jūsų santykiai su vyru. kas lėmė jų pablogėjimą.Bet kokiame konflikte nebūna kalta tik viena pusė . Gal būt ir jūsų elgesys bei santykis į vyrą labai pasikeitė? Tai , kad jis gąsdina nusižudysiąs gali būti ir moralinis šantažas su tikslu priversti jus pasijausti kalta ir atsakinga už susiklosčiusią situaciją. Kad suprasti kokius jausmus jums jaučia jūsų vyras reiktu ramaus ir išsamaus pokalbio. Būtu labai gerai , kad rastumėte galimybę susitikti ir pasišnekėti dviese be vaikų . Šis pokalbis turi patenkinti jūsų abiejų poreikius. Tai yra: vyrui suteikti vilties jog jeigu jis pasikeis jus galėsite būti kartu , o jums suteikti laiko pagyventi atskirai ir matant vykstančius arba nevykstančius pokyčius nuspręsti ar jus ateityje norite būti su tuo vyru.Svarbiausia, kad šio pokalbio metu nebūtu pateikiami kaltinimai vienas kitam. Smerkiančius sakinius " tu girtuoklis, esi neatsakingas, nekenti mano vaiko, tau nerūpi mūsų vaikai" ir t.t. turi pakeisti sakiniai kurie nusako jūsų savijauta . " man skaudu matyti tave gerianti, tu taip mylėjai mano sūnų ar dabar tavo jausmai pasikeitė (kodėl?) kaip manai kodėl pasikeitė mūsų santykiai? Kam tu esi pasiruošęs , kad viskas būtų kaip anksčiau?" Pasakykite, kad dabartinėje situacijoje būti kartu nenorite, bet jus tikite , kad jeigu jis nustos gerti ir susitvarkys savo gyvenimą galėsite būti vėl kartu. Pasiūlykite vyrui kartu nuspręsti kiek laiko jums pagyventi atskirai, kad nurimtu aistros. Būtu labai gerai , kad tiek jūsų tiek vyro artimieji mažiau komentuotu jūsų santykius tai gali įnešti papildoma įtampa jūsų santykiuose ir bendravime.

 • Laba diena norejau paklausrt jau metai esu su vaikinu kai susipazinom jis buvo paliktas 7 menesiai bet jau buvo ir su kitom kol sutiko mane.jis dirba su savo buvuse bet nera draugai.viena karta mylintis jis mane pavadino jos vardu ir kartais taip pavadindavo jis aiskina del to kad visa diena dirba su ja.dabar jau menuo kaip as dirbu su juo ji ateina i darba tik keturias valandas,bet vel mane jis pavadino jos vqrdu as jam pasakiau kad jis apie ja galvoja ir panasiai.jis neigia aiskina kad myli mane kad jos nenoretu daugiau niekada.ar cia normalu ar jis ja tebemyli ar pars to nesuvokdamas galvoja apie ja.kad butu aiskiau ta mergina tikrai jam daug problemu pridare nemanau kad nirmalus vyras gryztu pas tokiavmoteri,bet kodel jis daug kartu mane vadina jos vardu?aciu uz atsakyma nes as galvoju skirtis as ji myliu bet nenoriu buti isduota psichologiskai.

  laba diena , labai sunku atsakyti į jūsų klausimą. Atsakymas į klausimą ar vaikinas jus myli susideda iš daugybės smulkmenų: jo elgesys su jumis, kai esate dviese, kaip jis elgiasi su jumis prie kitų žmonių, tai kaip jis elgiasi su buvusia mergina, jo gyvenimo prioritetai , kuo panašios ir kuo skiriasi judviejų gyvenimiškos vertybės.Begalė faktu kuriuos jus galite sudėlioti ne tik galvoje , bet ir "atsakyti širdimi".Net jeigu jūsų vaikinas ir galvoja apie buvusią savo merginą jus negalite žinoti ką jai jaučia nes verčiate jį gintis ir neigti bet kokius jo jausmus jai. Gal vertėtu pabandyti nespausti ir nekaltinti jo. Pasišnekėkite, pasakykite, kad jeigu jis dar kažką jaučia buvusiai merginai, bet nori pamiršti ją jus tai suprasite.Kiekvienas žmogus turi savo praeitį...Gal būt ta mergina specialiai provokuoja situacijas siekdama jus išskirti kalbėkitės su savo vaikinu, bet nepulkite kaltinti , taip sužinosite daugiau tiesos.Nes puolamas žmogus nebūna atviras jis tik ginasi ir viską neigia.

 • Laba diena, labai reikia jūsų konsultacijos. Dar nėra metų kaip esu ištekėjusi o jau rimtos problemos užpuolė. Po vestuvių vyras visiškai pasikeitė, pradėjo gerti, su draugais visur lakstyti, jam nerupejau nei aš nei tai kad laukiames maziuko. Maniau gimus vaikui pasikeis nebus laiko su draugais ir neisgerdines. Bet iki gimdymo issigadinau visus nervus, pradėjo gerti kiekvieną vakarą po 2-3 l alaus kad geriau miegotų, ne gana to pradėjo uzgaulioti, žeminti, įžeidinėti ir baisiai kolioti mane. Gimus vaikui niekas nepasikeitė net prie naujagimio rekdavo ir isterikuodavo. Daugybę kartų prašiau kad išeitų ir paliktų mus ramiai gyventi, bet jis manęs neklausė o tik grasino kad atims vaiką, kad mane pakratys ir t.t. kanagi butas mano paprašiau kad padėtų tėvai iškraustyti vyrą iš namų. Dabar 4 mėnesiai kaip gyvenu viena su vaikuciu, finansiškai padeda, bet terorizuoja mane istiesi. Vaika nori matyti kiekviena dieną jeigu ne tada prasideda užgauliojimai ir t.t. kai atvažiuoja ale aplankyti vaiko, tai net ant rankų neapima o tik ant manęs šaukia, tada trenkia durim ir išeina. Jeigu sakau kad aš vaikui reikalinga rami ir geros nuotaikos jis to nesupranta. Aš jo tikrai bijoti pradedu. Viena minutę jis geros nuotaikos kita jau grasina primušti ir vaiką atimti. Visai nevaldo emocijų, panašu kad ir labilios psichikos yra. Ar galiu kažkur kreiptis pagalbos kad man negrasintu? Labai bijau kad ko nepadarytų vaikuciui. Turiu žinučių kuriose grasina, taip pat įrašą kaip mane kolioja. Ir labai norėčiau sužinoti kaip dažnai jis turi teisę matytis su vaiku?

  Laba diena, Pirmiausia noriu nuoširdžiai pasidžiaugti, kad nesitaikstėte su vyro smurtu ir ėmėtės veiksmų apsaugoti save ir vaiką. Dėl dabartinio vyro elgesio , tai viskas labai paprasta . Nueikite į policijos nuovadą kuriai priklausote ir parašykite pareiškimą apie vyro psichologinį smurtą ir grasinimus. L.R . baudžiamajame kodekse ,145 straipsnis numato baudžiamąją atsakomybę už grasinimus bei žmogaus terorizavimą. Labai dažnai užtenka to, kad iki teisminio tyrimo tyrėjas pasikviečia į policiją grasinimais terorizuojanti asmenį ir jį informuoja apie bausmes už šią veiką. Būtinai išsaugokite visą medžiagą įrodančia jo grasinimus. O dėl vaiko lankymo jus galite kreiptis į teismą prašydama riboti buvusio vyro bendravimą su vaiku. Tik tai rekomenduočiau daryti po to kai bus pradėtas iki teisminis tyrimas policijoje dėl jo grasinimų. Tai jums suteiktu papildomų įrodymų apie šio asmens elgesį su jumis ir vaiku. Jeigu reikės tikslesnės teisinės informacijos - paskambinkite ir užsiregistruokite pas mūsų teisininkę (visos paslaugos mūsų centre yra nemokamos). Įdedu baudžiamojo kodekso 145 straipsnį, kad susipažintumėte ir žinotumėte savo teises. 145 straipsnis. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas 1. Tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. 2. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų. 3. Už šio straipsnio 1 ir 2 dalyse numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, prokuroro reikalavimas arba kai ikiteisminis tyrimas pradėtas nustačius smurto artimoje aplinkoje požymius.

 • Sveiki,ketvirti metai gyvenam su vyru,metai susituoke,bet kuo toliau tuo labiau mane neramina tai, kad mano vyras nenori moketi nei uz buto nuoma 600lt,nei mokesciu,nei perka maista,kiekviena menesi turiu tris keturis kartus prasyti nors puse sumos mokesciu,gyvenam manonuomojame bute,vaiku rupinuosi tik as,alimentu gaunu 200lt,bendru vaiku jau neiseis,amzius..pas mane sunus, pas ji du sunus,kuriems jis moka tris tukstancius kas menesi alimentu,pati dirbu kasdien,dar po darbo visa buitis,maistas,darzas,sodyba,kai paprasau pinigu, bunu apkaltinta kad man tik pinigai rupi,daugiausia ismaldauju 300lt i menesi..turi du verslus,bet vis pinigu nera ir nera..Be to dar ir alhogolikas,geria dvi savaites,tris negeria,negalejau nei dirbti nei miegoti,kosmaras,siuo metu uzsikodaves,vis kalba,kad dirba del musu,kai susipykstam,musu nelieka,lieku as ubage, kuriai niekas nepriklauso,viskas tik jo,ir masinos ir viskas i ka jis vis investuoja ir raso savo vardu,nezinau kaip besielgti,nesu materialiste,viska atiduodu seimai iki paskutinio,atsakydama sau,dar turiu islikti ir patraukli,siandien bandziau kalbetis vel kaip i siena,pasakiau,kad pavargau nuo tokio abejingumo,pasakiau,kad skirsiuos,jeigu nesusikalbesim ir toliau,sako skirkis nieko negausi is manes,skirtis nenori,man nieko ir nereikia,tik ar yra iseitis kokia,be skyrybu,ar sugebesiu taip toliau gyvent?gal as kur neteisi..?jauciuosi neivertinta,priemiau ji toki ,su dviem vaikais kuriuos pamilau,nors ir buvo sunku,susipazinau jau su issiskyrusiu,bet reikejo isklausyti visvien daug smeizto is ekses,po puses metu pazinties tik suzinojau,kad alhogolikas,melavo,kad visiskas abstinentas,nusprendziau,kad negaliu palikt,nes tuo metu buvo visiskai paluzes,pagailo,siaip nesmurtaujantis ramus zmogus..o galu gale ar tikrai man niekas nepriklausytu,jeigu jau neiseitu kartu buti.Nes taip iseina as investavau i maista ir i mokescius,santaupu neturiu visai.

  laba diena, Pirmiausia apie juridine pusę. Jus su savo vyru bendrą ūkį vedate jau ketvirti metai( tai , kad susituokėt tik prieš metus, nesvarbu). Reiškęs per tą laikotarpį užgyventas turtas yra bendras ir nesvarbu ant kieno vardo jis užrašytas.Būtinai rinkite visus mokesčių čekius: už buto nuoma, komunalines paslaugas, maistą ir apranga ir t.t. Tokiu atveju jeigu jus nutartumėte skirtis teisme tai būtu įrodymas apie jūsų indelį į šeimos biudžetą. jeigu mokesčius mokate internetu , tai mokėkite savo o ne vyro vardu, kad nekiltu abejonių dėl įmokos mokėtojo. Jeigu reikės tikslesnės juridinės konsultacijos mūsų teisininkė ją teikia nemokamai, tik reikia iš anksto užsiregistruoti. Kalbant apie moralinę pusę , tai tik jus galite nuspręsti ką jaučiate vyrui su kuriuo gyvenate ir kiek jūsų nuomone jis atsidavęs šeimai. Kiek supratau iš jūsų parašymo- šiuo metu jus gyvenate praktiškai iš jūsų uždirbtų pinigų o vyro uždarbis lieka jo vaikams ir paties asmeninėms reikmėms.Iš jūsų pusės tai aukojimasis. Tik kyla klausymas vardan ko aukojatės? Kai į jį atsakysite suprasite ir atsakymą ar norite toliau taip gyventi. Pasakymas -aukojosi vardan šeimos yra labai abstraktus. kam šiuo metu naudinga jūsų auka? Vaikui , jums pačiai ar vyrui kuris to net nevertina. Šeimoje iškilus nesutarimams turi vykti pokalbis ir iš abiejų pusiu daromos nuolaidos , kad problema būtu išspręsta. kad a nuolaidas daro tik viena pusė reiškia , kad savitarpio supratimo nėra, yra tik kito žmogaus išnaudojimas .Jūsų šeimoje sutuoktinių įsipareigojimai taikomi tik vienai pusei.o kita pusė pirmiausia tenkina savo asmeninius poreikius. yra daugybė moterų kurios taip nugyvena visą gyvenimą "išsaugodamos šeimą" ar jus to norite spręskite pati. Skyrybos yra drastiškas žingsnis ir prieš jį darant reikia išnaudoti visas galimybes, bet jeigu antra pusė nenori eiti į kompromisus net skyrybų akivaizdoje tada tenka keisti situaciją pačiai. Kiekvienas mes nusipelnome laimės ir tik nuo mūsų sprendimų priklauso ar mes esame laimingi. Linkiu jums sėkmės, vidinės ramybės ir išminties.

 • sveiki, turiu sunu 1,8metu ir ji auginti teks vienai nes jo tevas nepades jo auginti nes esam issiskyre, noreciau suzinoti kokios paramos gauciau is valstybiniu istaigu nes dirbti negaliu ir neturiu jokiu pajamu. O is gaunamu vaiko 97lt neiseis uzauginti vaiko. domintu ar turiu galimybe gauti bent kazkokia parama.

  už vaiko auginimą yra atsakingi abu tėvai, nepriklausomai ar jie gyvena kartu ar atskirai. Todėl pirmiausiai jus turite pateikti prašymą dėl elementų išieškojimo iš vaiko tėvo, vaiko išlaikimui.Čia jums pateikiu nuoroda kuria įvedus internete jums pateiks prašymo formą http://rekvizitai.vz.lt/dokumentu-pavyzdziai/prasymas-teismui-del-islaikymo-priteisimo/ Jeigu tėvas niekur nedirba ir neturi pajamų -tai elementus išmoka Valstybės fondas (195 lt) . kadangi jūsų pajamos vienam asmeniui nesiekia net minimalios ribos galite kreiptis į savo seniūnija dėl pašalpos. Siūlyčiau pasiskambinti į Sodros informacijos skyrių .Skambinant trumpuoju numeriu 1883 skambučiai yra mokami pagal ryšio operatorių nustatytus įkainius, o skambinant ilguoju numeriu (+370) 5 250 08 83 skambučiai mokami pagal asmeninį pokalbių mokėjimo planą.

 • Laba diena. Noriu Jūsų pagalbos.Aš ir mano draugas (man 58-eri, jam 66-eri metai) esame abu našliai, kol kas tik draugaujame, susitinkame pora kattų per savaitę. Draugas labai įkalbinėja kad ateičiau gyventi pas jį, aš suprantu jam būtų geriau, nes gyvena kaime, be to turi neįgalę dukrą, o aš manau jeigu jau pradėsime gyventi kartu, tai kaip jis sako iki mirties, aš paklausiau kaip bus,nes mes juk nesusituokę, o ir apie jokią sutartį nenori kalbėti, jisai sako, kad kita jo dukra, jeigu neduok dieve, jam kas nors atsitiktų, tikrai manęs neišvarys iš tų namų, aš galėsiu gyventi iki mirties, nes jis mane priregistruos, tačiau, kiek žinojau seniau, tai man niekas nepriklausytų, nes nebūtų jokios sutarties, o deklaracija manau neturi jokios įtakos. Žodžiu, pagal mane išeitų, kad aš gyvenčiau, viską daryčiau, padėčiau prižiūrėti jo dukrą, o gal kada ir jį tektų slaugyti, žinoma ir rūpintis, žodžiu nežinau koks būtų mano statusas, turbūt sugyventinė, mano draugas aiškina, kad dabar labai daug kas taip gyvena ir gerai, bet man kažkaip neramu. Juk mes suaugę žmonės.Aš taip pasimetus, kad jau kurį laiką sprendžiu , kaip daryti, nes aš noriu, jeigu jau kartu gyventi , tai turėti ir kokias garantijas, o ne žodžiu ką pasakė, nes po kiek metų (na gal ir jam kas nepatiks) reikės paėmus rankinę, grįžti pas savus. Mane asmeniškai tas jo namas ir nedomina, bet jeigu mes kartu gyvensime, tai manau ,kad čia neturėtų būti labdara, o kažkaip viskas apspręsta, įteisinta. Susidariau nuomonę, kad čia kažkaip ne taip .Labai prašau Jūsų man padėti, nes aš aklavietėje. Nuoširdus ačiūGražios dienos

  laba diena, galiu patvirtinti, kad jūsų gyvenimas kartu nesusituokus, bet tik jus priregistravus pas draugą jums nesuteiktu jokių teisių jo mirties atveju. Draugo vaikams pareikalavus turėtumėte grįžti į savo namus, iškiltu problemų dėl bendrai įsigyto turto( netgi buitinės technikos pvz. televizoriaus,skalbimo mašinos ir t.t.) tektu bylinėtis ir įrodinėti ką jus užgyvenote kartu. o , bylinėjimaisi kainuoja brangiai. Jeigu draugas išties jus myli ir gerbia tai prieš persikraustant pas jį gyventi turėtumėte įteisinti savo santykius. kad nei vienam nekiltu jokiu abejonių dėl ateities siūlyčiau pasišnekėjus ir aptarus surašyti draugo ir savo testamentus. Tai suteiktu garantijas ir jums ir draugui ir jo vaikams.

 • sveiki.ka daryti mergaite nenori gyventi su savo teciu jis bara ,ji nori pas kryksto teveli gyventi .kur man reikia kreiptis

  iš jūsų parašymo mažoka informacijos apie mergaitę ir socialinę padėti jos namuose. bet kokiu atveju kada problema susijusi su nepilnamečio vaiko interesais pirmiausiai reikia kreiptis į vaikų teisių apsaugos tarnybą.

 • Laba diena,Dukra papasakojo tokią savo klasės draugės situaciją:Dėl nesutarimų šeimoje mergaitė jau ne pirmą kartą išvaroma iš namų.Mergaitė Kaunietė, gimnazijos moksleivė vienuoliktokė. Šiam momentui jai jau suėjo 18 metų.Giminaičių, (senelių, tetų ir pan.) kurie galėtų pagelbėti nėra, todėl glaudžiasi pas klasės drauges, tai pas vieną tai pas kitą.Šeima kiek žinau iš pasakojimų nėra nei asociali, nei jaučiantį pinigų trūkumą. Tiesiog nesutarimai šeimoje sąlygoja tokią situaciją (detalės nėra man žinomos)Šeimoje dar 2 vaikai vyresnė sesė ir jaunesnis brolis.Kur mergaitei tokiu atveju ieškoti pagalbos?Kokios tėvų pareigos jei vaikas moksleivis tačiau jau turi 18 metų?

  Laba diena, kadangi mergina jau yra pilnametė vaikų teisių apsaugos organizacijos negali kištis. Jei mergina iš namų priversta išeiti arba išvaroma dėl ten vykstančių konfliktų ji turi teisę policijoje parašyti pareiškimą dėl iki teisminio tyrimo remiantis " Smurto artimoje aplinkoje" įstatymų. tegul apie šį įstatymą daugiau pasiskaito internete.tai padėtu susivokti kokiomis jo dalimis ji gali pasinaudoti .

 • Laba diena.Esu nescia geguzes 29 diena terminas gimdyti, dabar sulaukiu grasinimu is draugo seimos per www.facebook.com grasina kad atvaziuos ir man galva sudauzys, dar negimusy mano vaikely vadina hibridu ir visaip kitaip mane uzgaulioja. Gyvenu anglijoje o jie lietuvoje. Ar ymanoma kanors padaryti kad jie negaletu manes ir mano busimo vaikelio nuskriausti?

  laba diena , prašymą policijai dėl iki teisminio tyrimo pradėjimo prieš jums grasinančius asmenis, kurie gyvena Lietuvoje, galite pateikti ir raštu, siusdama registruotą laišką. tik vėliau jus Lietuvoje turėtu atstovauti jūsų įgaliotas asmuo. Būtinai rinkite ir nesunaikinkite grasinančių žinučių, jeigu grasinama per socialinius tinklalapius tai irgi išsaugokite.. vėliau tai gali tapti įrodymu , kad tie žmonės jums grasino susidorojimu. O tai jau baudžiamojo kodekso 145 straipsnis- grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas."

 • Laba diena, noreciau uzduoti klausima,Ka daryti, jei kaimynai neleidzia ramiai gyventi, del vaiko?Negali net zaidimu zaisti, atseit jiem viskas girdisi. Tai policija grasina, tai kitaip baugina. O vaikas bijo, kaip cia jam policija kvies?(vaikui 10 metu)

  Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 18 val. iki 22 val., nakties metas nuo 22 val. iki 6 val. Vakaro metu negalima triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu. Suprantama, kad vaikas žaisdamas, šokinėdamas , namuose gali sukelti nemažą triukšmą, tačiau policija dėl tokių priežasčių tikrai jūsų nenubaus. kas kita yra pagarba ir geri santykiai su kaimynais. reiktu atsižvelgti ir į jų išreikštus nusiskundimus.

 • Laba diena.Negalvojau kad kada nors teks kreiptis pagalbos , bet dabar suprantu kad esu ilgą laiką užsitęsusioje neišsprendžiamoje situacijoje.Pabandysiu išdėstyti kaip galima trumpiau.Esu 51 metų , turiu inžinerinį išsilavinimą ir 15 metų dirbu(dirbau) projektavimo darbus.gyvenau su tėvais , savo šeimos nesukūriau.Tėtis mirė 1994 metais. nuo to laiko negalėjau palikti mamos , reikėjo išlaikyti didelį nuosavą namą.2006-2008 turėjau labai daug bėdų.Brolis sirgo insultu , man buvo užaugusi 2 kg mioma ir teko operuoti , mirė mama.ir nuo to laiko nebegaliu kokybiškai dirbti.Pradėjau praktikuoti joga.Atrodė kad padeda , bet dabar esu tokioje situacijoje , kad nei darbo nebeturiu , nei gyventi tėvų name nebegaliu , neturiu šeimo gydytojo , kad galėčiau kreiptis pagalbos.Šiuo metu gyvenu Kaune.Atrodo žinau kad turiu sugebėjimų iš kūrybinių darbų papildomai užsidirbti , bet negaliu pradėti kažką daryti , tik graužiu save kad viskas taip susiklostė.Atrodo suprantu , kad reikia mintis tvarkyti , nuo minčių viskas priklauso.Miegu tik 4-5 valandas.kartais atrodo kad viską įveiksiu , o kartais visai rankos nusvyra.Bet tai jau tęsiasi ilgai.Padėkite , patarkite ką galiu padaryti dabar , gal galima komkia ekstra pagalba , neturint šeimos gydytojo.Labai ačiū už atsakymą.

  laba diena, jeigu tiek metu esate dirbusi ir šiuo metu užsiregistravusi darbo biržoje tai galite bet kurioje poliklinikoje prisiregistruoti pas šeimos gydytoją. jei darbo biržoje neužsiregistravote tai pirmiausiai kreipkitės ten.Kol esate bedarbė ir neregistruota darbo biržoje neturite jokių socialinių garantijų. Jus esate teisi, kad reikia susitvarkyti su vidinę būseną -užvaldžiusios neigiamos emocijos neleidžia judėti į prieki ir blaiviai mastyti. Siūlyčiau mums paskambinti telefonu nr.867931930 arba 340027 ir užsiregistruoti konsultacijai. pas mus nemokamas konsultacijas teikia ir psichologė. gal būt šiuo metu jums padėtu jos moralinis palaikymas bei patarimai. Linkiu nenuleisti rankų.

 • Sveiki nezinau net kur kreipti su tokia beda,pamaciau,jog galima cia pasikonsultuoti gal ka patarsite.O mano problema tokia yra:2m.gyvenau su draugu antriems metams i pabaiga susilaukiau duksos dabar jai 4 men.santykiai su juo nesusikloste,nes jau nestumo pabaigoje buvo su juo bedu,tevai mane prieme gyventi,bet laikinai su vaiku tik del jo.dabar bandau elementam prisiteisti,bet jis mane yac ir kartais tevus terorizuoja zinutem skambuciais.per tuos 2m.labai susipykau isvis su tevais gavosi su juo draugaudama juos apjuodinau pasakiau tevam kad gailiuosi bet jiem nei motais,beto draugas buvo ir yra melagis,manom mes neturim irodimu kad gali buti nestabilios psichikos pagal keiciama elgesi,buvo ir yra netvarkyngas.buvom keliem men isvaziave i uzseni nepasiseke daug daiktu ismmeciau,nes buvo pazadejas nupirkti,o as patikejau ir dabar tevai pyksta su juo mane lygina,o beto sako jog as vaiko nepriziuriu pasakys soc.tarnybom ir mane pacia paduos i teisma,grauzia mane uz padarytas praeities klaidas ir sako jog jie turi teise mane smerkti ir visada prikaisios.o per tokius barnius kad esu mepageidaujama isnaaudotoja be pinygu,nes negaliu net gauti soc.pasalpos,o neisdirbus esu kad gauciau mtinystes pinigys.bijau kad gali atimti vaika,o jei ne tai nei turiu kur eiti nei uz ka.o beto tevai pasake kur bebusi mes susirasim tave ir ziuresim viska darysi jog tu vaika priziuretum per tokius konfliktus vaikas verkia,buvo pries 2men.atejusios soc.darbuotojos surase rasta,paziurejo tevu buta ir isejo tai per ta laika tik viena karta pervede300lt.tevai pas buvusi drauga gryzti stumia nes sako mes viena seima o as su juo but nenoriu ir nezinau ka daryti tokioje situacijoje buna kad vakare kai apsibaram sako nori iek is cia sukrausim daiktus.gal jus ka patarsite as jau kuris laikas neviltije.p.s tevai anukes nelauke.

  Laba diena, dėl finansinės jūsų padėties tai jūs privalote kreiptis į savo seniūniją prašydama pastovios pašalpos. Net jeigu neturite darbo patirties jums priklauso kad ir nedidelė bet kas mėnesinė pašalpa. Vyras privalo mokėti elementus vaiko išlaikymui jeigu jis oficialiai nedirba tai elementus mokės valstybės fondas tai suma 190 lt. Dėl gyvenamos vietos siūlyčiau pasižiūrėti informaciją svetainėje http://www.kartunamai.lt/ ten suteikiamas gyvenamas plotas mamoms su vaikais, bet prieš tai reikia parašyti prašymą vaikų teisių tarnybai. Geriausiai būtu jeigu jus užsiregistruotumėte pas mūsų teisininke. Ji suteikti smulkią informaciją kur jums geriausia kreiptis jeigu reikės padės surašyti prašymą dėl elementu išieškojimo iš vyro. Skambinkite tel 867931930 arba 340027 ir užregistruosime nemokamai konsultacijai.

 • sveiki, mano draugei 30m. turiu problema su savo gyvenimo drauge, mes nesusituoke bet kartu jau gyvename 13metu, auginame 4metuku sunu,bet problema mano drauges alkogolizme, jei ji isgeria pas kokia drauge tai dingsta keliom parom ir jei visiskai nerupi su kuo vaikas liks namie, as greit per tokius jos sposus prarasiu darba, siek tiek padejo kai pagrasinau jei kad apribosiu jos motinystes teises, kai praejo siek tiek laiko ir mes susitaikom ji vel pradeda ta pa ti daryti, kas ja galetu sudrausminti?

  Laba diena, gali būti kad jūsų gyvenimo draugė turi priklausomybę nuo alkoholio. Tai yra rimta liga ir žmogus be specialisto pagalbos neišsivers. Susitaikius su jumis ir pažadėjus daugiau negerti ji gal ir tikrai nuoširdžiai tiki, kad sugebės ir laikosi duoto žodžio, bet praėjus kiek laiko savęs jau negali sukontroliuoti. Patarčiau įkalbėti drauge kreiptis pagalbos specialistus gydančius nuo priklausomybės. bet tai turi būti ne jūsų o jos noras. Jei nebus vidinės motyvacijos nepadės joks specialistas. kokią pagalbos draugei forma pasirinksite aptarkite kartu. Internetinėje erdvėje yra pakankamai informacijos apie tai (psichologo pagalba, anoniminių alkoholikų grupės, kodavimas ir t.t.)Nuoširdžiai linkiu jums sėkmės.

 • Sveiki.Apie 3 metus grasino,raso zinutes su keiksmazodziais buves sutuoktinis.Kai passima dukra pasimatymui,mokina vadinti mane visokiais zodziais.Nenorejau kreiptis i policija,nes nenorejau gadinti gyvenima jam.Bet pavargau nuo persekiojimo ir grasinimu.Ka daryti?

  Laba diena, čia atsakymas yra tik vienas- privalote kreiptis į policiją dėl vyro grasinimų. Dažnai dar tik pradėjus iki teisminį tyrimą vyrai supranta, kad jų elgesiais gali sulaukti rimtu pasekmių ir apsiramina. Be to jeigu vyras prieš jus nuteikinėja dukrą galite kreiptis į teismą , kad būtu apriboti jo pasimatymai su mergaite.

 • Labas vakaras. Esu ištekėjusi trijų mažamečių vaikų mama. Turiu gausybę rūpesčių: vaikai, darbas, namo statybos. Grįžus vyrui pasipila nuolatiniai priekaištai ir žeminimai girdint vaikams, bendraujama šaltai, vis sakoma vaikams mama tokia ir tokia (neigiami atsiliepimai), ji to ir to nepadaro, namie betvarkė ir t.t. Atsakinga mane verčia jaustis už bemaž viską : švarą namie, vaikų priežiūrą, valgio gaminimą, namo statybą. Jaučiuosi nuvertinama, nepalaikoma, nuo manęs tiesiog atsiribojama, mes visai nesikalbame, nes man prakalbus pasigirsta

  jeigu jūsų vyras nenori su jumis bendrauti ir bendrai spręsti šeimą ištikusią krizę tai jūs viena tikrai nieko nepadarysite. Iš jūsų pasakojimo suprantu, kad šeimoje esate žeminama, prieš jus nuteikiami vaikai tai jau panašu į psichologinį smurtą. Be to ar ne per daug ant savęs kraunate atsakomybės ir pareigų? Tapdama niekam neįdomia tarnaite.Jei ir toliau gyvensite su šiuo vyru vaikai perims jo bendravimo modelį ir panašiai elgsis su jumis bei ateityje savo šeimose. Ką daryti galite nuspręsti tik jus pati - išeitis yra tik dvi arba kartu su vyru spręsti problemą , arba kol ne vėlu atsiriboti nuo jo .

 • Laba diena , norėčiau paklausti ka daryti jei tėvas muša savo dukra užėjus nervų priepuoliui ir elgiasi kaip visiškas beprotis? dėkoju

  Laba diena, iš jūsų parašytos žinutės negaliu suprasti kiek dukrai metu. Ar ji pilnametė ar ne.Tačiau bet kokiu atveju apie tėvo smurtą šeimoje turite pranešti policijai. Geriausia policiją išsikviesti į namus tada kai įvyksta smurtas. Nes norint įrodyti mušimo jį reikia užfiksuoti dokumentaliai, gerai būtu pasiimti iš tyrėjo siuntimą teismo ekspertizei. Jos metu specialistas užfiksuos mėlynes ar kitokius patirtus sužalojimus. Norėdama gauti smulkesnės informacijos paskambinkite mums įcentrą ir pasikalbėsime.

 • Sveiki . noreciau pasikonsultuoti telefonu , labai svarbu . lauksiu ziniu .

  Laba diena prašom skambinti telefonu 867931930 nuo 9 val iki 16val.

 • Laba diena.As turiu sugyventi,vaiku bendru neturim.Sugyventinis oficialiai nedirba ir darbo birzoje nesiregistruojasi.As registruojuosi darbo birzoj ir gaunu socialine pasalpa.Socialines paramos darbuotoja man liepe, kad sugyventi irasyciau i dokumentus kaip pildau soc pasalpai gauti

  Iš jūsų parašymo neaišku kokiu tikslu reikalaujama į dokumentus įrašyti sugyventinį. Pagal įstatymą, partnerių bendro ūkio vedimas, net kai santuoka nėra įregistruota, laikoma jungtine veikla, o jos metu įgytas turtas laikomas bendrąja daline nuosavybe.

 • esam susitoke su vyru jau 10 metu.JIs vis negali issedet namie.Jam pastoviai raso draugai.jis slepia telefona .PO skambuciu ar zinuciu jis iseina .gali negrizt visa diena iki nakties.Suzinojau informacijos kad vienas is tu draugeliu pardoda jaunimui zoles parukit.As su to draugu snekejau kad paliktu musu seima ramybeja nes idosiu policijai.jis i tai nekreipia demesio.Mano vyrui 37 metai ,o tam draugui 21.neisivaizdoju tokios draugistes.Ir ka man darit kad jis atstotu.

  Sunku padėti žmogui jei jis pats to ne nori. Tai, kad jus bandysite vyrą atriboti nuo jo "draugu' tikrai nepadės jei jis pats dar nesubrendęs šeimyniniam gyvenimui. Vertėtu su vyru pasišnekėti apie tai kokią jis mato tolimesnę jūsų gyvenimo kartu perspektyvą, kokios vertybės jam yra svarbiausios. Gal būt jam reikalinga specialisto psichologinė pagalba. Konfliktai , kaltinimai ir bandymas trukdyti susitikti su blogą įtaką darančiais žmonėmis tikrai ne padės išspręsti šios problemos.

 • svieiki.Pries 3 metus isejom gyvent is vyro tievu.Turejau tam name psichologini ir fizini smurta.Yra padarita abdukcija del smurto.pries mane smurtavo vyro dukteriecia.Kas jai gresia del tokiu vieiksmu.nes inai mane ir toliau izeidineja ir visaip vadina.BUvo taip kad inai mane vadino visokiais zodziais viesoj vietoj.

  Jus turite teisę parašyti policijos komisariate pareiškimą dėl smurto prieš jus.Tačiau kadangi išvardinti smurtiniai veiksmai buvo atlikti prieš 3m. tai gali būti sunku juos įrodyti. Norėdama gauti išsamesnę informaciją galit pasikonsultuoti su mūsų teisininku . Skambinkite trečiadieniai nuo 12val. tel.nr 340027 arba 867931930

 • laba diena. norejau pasiklausti turiu neigaluma jau daugiau kaip 10metu mazdaug 2007 iki 2009metu anstolis man nuskaiciuodavo po 100lt nuo neigalumo ar turejo jis teise nuo neigalumo nuskaiciuoti. jei ne tai ar turiu galimybe ta suma kuria jis nuskaiciuodavo susigrazynti. siuo metu dar turiu neigaluma bet nuo 2009metu esu pasidares kad neigaluma gauciau per pasta o tuo metu vesdavo i banko kortele. skola sieke virs 10000lt kadangi buvau brolio laiduotojas brolis buvo nemokus tai nuo mano atlyginimo ir nuo neigalumo nuskaiciuodavo. buciau labai dekingas kad pasakytumete ka man tokiu atveju daryti. ACIU

  Laba diena . Trečiadieniais nuo 12val. pas mus konsultuoja teisininkė.Prašom paskambinti tel.340027 ir užsirašyti pas ją konsultacijai. Jeigu jums sunku atvykti sutarsime dėl konsultacijos telefonu.

 • Laba diena.Su vyru susituoke 4metai,turime4metuku suneli.Mano vyras yra tolimuju reisu vairuotojas.Jo namuose nebuna7savaite,o kaip grysta 3savaitems atostogu visa laika prageria.mane terorizuoja,varo is namu.Esu dirbanti.Bute kuriame gyvena,jis pries santuoka pasiemes paskola butui.Ar man priklauso su vaiku kazkokia butu dalis?nores dar bankui visa suma ismoketa?

  Laba diena . Trečiadieniais nuo 12val. pas mus konsultuoja teisininkė.Prašom paskambinti tel.340027 ir užsirašyti pas ją konsultacijai. Jeigu jums sunku atvykti sutarsime dėl konsultacijos telefonu.