Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • laba diena,vyras mane paliko,nes isejo gyvent pas meiluze,padave ieskini skyryboms,bet as nenoriu skirtis,jei as nepasirasysiu skyrybu,per kiek laiko mus isskirs,esu labai paluzus moraliskai,susirgau depresija,vartoju vaistus,ar imanoma prisiteist moraline zala?

  Laba diena, nepasirašydama dokumentų vyro nesusigrąžinsit, jei jis priėmė tvirtą sprendimą ir išėjo iš namų. Skyrybos ar po poros mėnesio ar pusmečio įvyks.Saugodama savo sveikatą kalbėkit su vyru ir skyrybas pasirašykite bendru sutarimu, nes moralinę žala įrodyti yra sudėtinga, tai kainuos jums daug nervų, o tai pat išlaidos advokatams. Mūsų centre galite gauti nemokamą psichologo, teisininko konsultaciją. Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena norėčiau paklausti gyvenu nuosavame bute, esu priregistravusi jame sugyventini. Jis nori mano bute priregistruoti savo įmone.Ar iškils kokių problemų man, jai sakysim įmonė bankrutuotu ar turėtu kokių tai finansinių problemu.

  Laba diena, butas yra jūsų nuosavybė, o priregistravus jame įmonę, tai bus tik įmonės buveinės adresas, jūsų butas nepriklauso įmonei. Tikrai galite būti rami ir priregistruoti įmonę.

 • Mes su draugu gyvename jau daugiau kaip 10 metų. Abu esame išsiskyrę, abiejų vaikai jau sulaukė pilnametystės. Gerai sekasi ir bendras gyvenimas, ir bendras darbas. Per visą tą laikotarpį praktiškai nekalbėjome apie santuokos įregistravimą, kažkaip apie tai nekalbėjome nei aš nei jis. Paskutiniu metu draugas pradėjo kalbėti apie santuokos įregistravimą. Man ši mintis nepatinka, bet nežinau kodėl. Man su juo būti patinka, jis mane traukia ir fiziškai, mums sekasi ir bendras versliukas, statome namą, turime daug bendrų pomėgių, jis pats geriausias mano vyras, draugas, bendradarbis ir t.t. Bandžiau jam pasakyti, kad santuokos aš registruoti nenoriu, tačiau jis nesuprato, pamanė, kad aš juokauju. Bet aš tikrai to nenoriu, nežinau kodėl (nerandu atsakymo savyje), bet nenoriu. Ir kaip tai jam pasakyti, kad jis suprastų, kad aš kalbu rimtai, o ne juokauju. Kitas dalykas – gal mano pasakymas neryžtingas. Vis dėl to aš bijau jį įskaudinti, bet santuokos įregistravimas manęs nedomina, juk mūsų santykius patikrino laikas.

  Laba diena, jūs esate susikūrę gražius santykius su draugu, kartu kuriat savo gyvenimą. Jums reikia nuoširdaus pokalbio, išsakyti savo draugui jūsų būseną, išklausyti jo mintis, kodėl jis nori santuokos ir rasti šioje situacijoje kompromisą.

 • Laba diena,susipazinau su draugu pries pora metu,jis buvo vedes po to isiskyre buvo zmonos iniciatyva,nes pradejo santykius su mors animi,is pradziu musu santykiai buvo grazus iki jo skyrybu,bet po to vel prasidejo su buvusia zmona bendravimas sms vaziavimas pas ja i namus ir teigimas,kad viskas del vaiku,nors is sms niekada nebuvo minimi vaikai,tiesiog ira zeminimas manes kad as nesuprantu ju bendravimo,kad as priekaistauju nors tai buna klausimas kodel ji tau raso pvz.Labas rytas pikciurna,o jis atsako cia viskas del vaiku,tiesiog norejau paklausti kodel jis zemina mane negraziais zodziais ir kaltina kad as kalta isardziusi seima,nors demsys is jo puses,gal neaiskiai isdsciau savo mintis,bet labai noreciau psichologo pagalbos Kaune.

  Laba diena, pasiskambinkite užsiregistruoti: Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena.Gyvenu su vyru 11metu,auginame is mano pirmos santuokos sunu 16m ir pries 1,9m pagimdziau dukra.Mano vyras,mes nesusituoke,geria alu.Kai buvau nescia zadejo del dukrytes mest gert,bet...Jo darbo grafikas leidzia gert daznai.Jis dirba VRM,para dirba ir trys namie.Kai anjsciau gerdavo as dar ji galejau pakantruoliuoti,mes kartu eidavom i svecius,buvom lauke,vaziavom i parduotuve.Dabar kai apiforminau dekretinius pinigus ant jo,pirmus metus gaudavau as,vuskas pasikeite.Jis man duoda priklausancius litus ir viskas.Gerimai nesibaigia,dabar gali sau leist ateit velai nakti arba isvis neateit nakvot.Kelia skandalus,izeidineja mano sunu,su savo dukra mazai bendrauja.Mes gyvenam su jo motina ir sugyventiniu 3kambariu bute,mums priklauso vienas kambarys.Isivaizduokite ka turi jausti vaikai kai ateina nakti girtas ir kelia skandalus,o po to kaltina mane ir sako kad as turejau tylet.Bet uzvakar i paprasta klausyma jo motinos kodel jis ismete mano saulegrazas jis pradejo rekt,isgasdino vaika ir jo mama iskviete policija.Policija pasiule dvi iseitis,arba jie veza ji su savim ir pradeda tyrima,arba jei jis nepriima nuo musu jokios pakalbos susisiekt su jo virsininkais.As buvau pries,bet jo motina sake skambint ir policijos pateigunas taip ir padare.Jis buvo iskviestas i darba ir jam pasiule peteit i kita kuopa ir dirbt kiekviena diena,sestadieni,sekmadieni iseigine.Dabar mano vyras jauciasi izeistas,o as tokia sutrykusi,jauciu kaltes jausma.Bandau su jo kalbetis,bet jis sako kad as kalta ir nenori bendrauti,tyli.Gal galit patart kaip man elgtis?as jau galvoju kad musu santykiai pasibaige.

  Laba diena, jūs nesate kalta dėl savo vyro priklausomybių ir jo veiksmų. Jis elgiasi negarbingai kaltindamas jus dėl savo elgesio.Jis yra suaugęs žmogus ir privalo prisiimti atsakomybę dėl savo netinkamo elgesio. Jo motina pasielgė teisingai priimdama sprendimą kviesti policiją, nes jūsų vyras turi suprasti, kad už netinkamą elgesį yra baudžiama. Jei jis jausis nebaudžiamas, tai jo netinkamas elgesys tik kartosis.

 • ką daryti, kad narkomanė dukra,nelegaliai neišnuomotų man priklausančio buto jame ji dabar gyvena viena.aš glaudžiuosi kitur,moku visus mokesčius.dukra vis kalba, kad ji įleis svetimus žmones,kurie jai mokės, o aš jų net per teismą neiškrapštysiu,jei bus su vaikais.Ar galiu kaip nors nuo to apsisaugoti? prašau padėti.

  Laba diena, kadangi tai jūsų nuosavybė, tai be jūsų sutikimo dukra negali išnuomoti buto. Jei dukra išnuomos butą nelegaliai, jūs savo bute radę pašalinius asmenis galite išsikviesti policiją ir pateikę nuosavybę įrodančius dokumentus reikalauti juos iškeldinti.

 • Labas vakaras, labai jau sunku pradėti skaudu klausimą, Ka daryti, kaip pasielgti , Santuokoje išgyvenome jau 36 metus , užauginome 2 akus , turime 3 anukėlius , bet su sutuoktiniu neberandame bendros kalbos, tiesiog jaučiame , kad vienas kito nekenčiame..... o viskas atsitiko per sutuoktinio per dažną piknaudžiavimą alkoholiu. Viską išndžiau ir jo išblaivinimą centre , ir pokalbius, kodavimui net nesileidžia i kalbas..... jaučiu , kad pati esu pasimetusi ir net nežinau kaip toliau gyventi visokios mintys lendą i galvą , labai jau sunku ... gal geriau ji visai palikti , bet ir vėl jam 62 metai . viskas eis tyik blogyn .. kaip elgtis,esu pasimetusi., nelaiminga ...

  Laba diena, kartais gyvenime atsiduriame tokioje situacijoje, kuri pasirodo esanti be išeities, tačiau išeitis visada yra, tiesiog reikalinga aplinkinių pagalba ir parama. Šiuo atveju pasiūlytume jums (jei pavyktų ir su vyru) apsilankyti mūsų centre, pas šeimos konsultantą. Užsiregistruokite Mob. tel. nr.: 8 679 31930 Tel. nr..: 8 37 340027

 • nemoku gyventi ir atrodo kartais,kad ir nenoriu ,bet esu silpna ka keisti.siuo metu gyvenu jav.labai vienisa nors turiu vyra kuris tik tesugeba izeidineti ir jokio palaikimo pagarbos,nesvarbu ka tik pasakyciau jis visada nusistates mano nuomonei,o jai kas svetimas ka papasakoja tai jis tiki,o manim ne. turi piktuma kazkoki ant manes namuose nieko nepadeda tik I darba dar gerai,kad eina ,bet vis prikaisioja,kad as ne taupau pinigu as pati dirbu 6 d.per savaite naktims namuose viskas sutvarkyta supirkta,nzn,kazka blogai darAU,NORIU ISEITI PALIKTI IR VIS ATIDELIOJIU BANDZIAU KALBETIS,BET JIS SAKO APIE KA SU MANIM GALIMA KALBETIS?AS NORIU KAZKUR ISVYKTI NUEITI I MUZIEJUS,O JIS NENORI TIK TELIKA ZIURI IR JAM TO UZTENKA,O MAN STOGAS VAZIUOJA MAN NEIDOMUS TOKS GYVENIMAS,O JAI PRADECIAU EITI KUR VIENA TAI BUTU PRIEKAISTAI IR TTT. IR VAIKAMS NERUPIU SAKE MANO REIKALAS. O AS NZN,KAIP KA TOLIAU DARYTI SIANDIEN TAI NESINORI GYVENTI PASKUTINE METU DIENA 2014-12-31,KAIP ISEITI IS TO UZBURTO RATO TOKIOS BUSENO GAL KAS PRAKEIKE MANE ESU LABAI JAUTRI EMOCIONALI

  Laba diena, santuokoje santykius ir bendravimą kuria du žmonės, tai dviejų žmonių sąjunga, vieno žmogaus pastangų neužtenka. Kaip suprantu jūsų vyrui yra patogus toks gyvenimas, o jūsų jis nebetenkina. Šiuo atveju jūs turite imtis iniciatyvos, jei norite tai pakeisti. Kaip minėjote jūsų vyras „neturi apie ką su jumis kalbėtis“, tačiau tik bendraujant mes išsakome savo mintis, norus, nuoskaudas. Jūs turite išprovokuoti atvirą pokalbį su vyru, turite išsakyti savo mintis, apie tai kas netenkina jūsų santykiuose, paklausti jo ar jį tenkina toks jūsų bendravimas. Jei vyras ignoruos jūsų pastangas, tada jūs turite priimti sprendimą ar verta aukotis dėl tokių santykių, kai jaučiatės vieniša ir nesuprasta.

 • Is dukros namu be jos zinios jos vaikinas isnese auksinius papuosalus. Kur reiketu kreipis del sios vagystes.Ir kas gali keiptis.

  Laba diena, turite kreiptis į artimiausią policijos komisariatą ir parašyti pareiškimą dėl dukros vaikino įvykdytų veiksmų, kreiptis turi dukra, kadangi iš jos namų išnešė papuošalus.

 • Laba diena, norečiau pasiklausit, prieš 3 metus su vyru oficialiai išsiskyrėm ,buta pasidalinom i 2 lygias dalis, dukrai prisiteisiau alimentus 250lt mėnesiui...praėjo geru puse metų vėl susiėjom ,dabar jau auginam dvi mergaites mazajai 1 septini men. tačiau ir vėl sugryžom prie topačio barnių ,pykčio ižeidinėjimų, priejom prie to kad savaitgali teko kviestis policija nes neblaivus rekavo ,daužė indus ,policija prieme pareiškimą ,nakti praleido policijoj ,nors paleido 6 vakare ,parėjo tik šiandien.. turiu klausimą ,kokio dydzio alimentu galiu reikalauti, jis dirba pagal verslo liūdijimą.. nes jam darab iškeliau byla ,del smurto ir ižeidinejimų ,ir kaip elgtis del būto ,nes jis nesutik savo dalies perleisti..... as dabar pati esu dekretinese ,mano pajamos 460 lt. menesiui , kai mažutei suueis 2 mentukai gryšiu i darba, kaip man elgtis? ir kokio dydžio alimentus galiu iš jo teistis?

  Laba diena, jums reiktų bendra tvarka (pasinaudojant nemokama teisine pagalba) kreiptis į teismą. šiai dienai teismų praktikoje suformuota, kad išlaikymo dydis dažniausiai būna 400 Lt, tad apie tokią sumą galėtų galvoti. deja, bet išlaikymo skolos nėra didelės, todėl teismas vargu ar pasisakytų apie išlaikymo priteisimą natūra, t.y. nekilnojamo turto - buto dalimi. sutuoktiniui nemokant, moteris turi pilną teisę kreiptis į antstolį dėl išlaikymo išieškojimo, o praėjus pilnam kalendoriniam mėnesiui galės kreiptis į vaikų išlaikymo fondą, mokės jai po 195 Lt., nes tai maksimumas. Nemokama teisininko konsultaciją galite gauti ir mūsų centre.

 • Sveiki. Problema tokia, kad šeimoje yra alkoholikas tėvas, kuris geria daugybę metų ir dabar jau tokia stadija, kad prisigeria kelis kartus per dieną. Smurtauja prieš mamą. Aš ir sesuo jau ten negyvename, bet neturime salygų pasiimti mamą pas save. O pati mama yra psichologiškai sutraumuota ir pati nepajėgia sau padėti išsikapstyti iš tokio gyvenimo. Noriu paklausti ar galima tikėtis iš jūsų tokios pagalbos, kaip būsto suradimas mamai, bent laikinas, darbo suradimas. Žinoma, jai reiktų ir psichologo pagalbos. Finansiškai mes jai tikrai padėtume, bet net nežinom nuo ko pradėti, ką sugalvoti, kur jai gyventi ir kuom užsiimti, nes baisu, kad be jokio darbo ji visiškai palūžtų. Kažkaip bijome žengti pirmą žingsnį...

  Laba diena, visų pirma jūsų mamai reikia psichologinės pagalbos, pasitikėjimo savimi, kad atsirastų jėgų ir noro savo gyvenime kažką keisti. Šiuo metu dėl gyvenamojo būsto neturime galimybės padėti, gal giminaičių tarpe kas galėtų priglausti jūsų mamą. Užregistruokite mamą pas mus konsultacijai . Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena. Rašau čia, nes nebeturiu kam, neturiu kieko paprašyti pagalbos. Yra taip, kad jau 10 metų viskas labai blogėja, o pastaruoju metu ypač. Mano metų artimieji jau turi normalius darbus, kuria šeimas. O man tiek asmeninis gyvenimas, tiek darbai rieda tik žemyn ir jau ilgai ilgai... ne metus ir ne du... Be to turiu dar ir rimtų ligų. Artimieji nuo manęs nusisuka (matyt, nebeturi vilties), nebeturiu su kuo pasikalbėti.. Viduje viską taip skauda, kad nebegaliu nieko galvoti ir keisti. Jaučiu, kad man reikia pagalbos, bet neturiu kieno paprašyti.. o ir pati suvokiu, kad niekas už mane nieko nepataisys, nes tik pats žmogus tai turi padaryti.. Jaučiuosi aklavietėj. Žinau, kad viena neišsikapstysiu, o kito kelio nėra.. Nežinau, ką daryti. Baisu man labai. Gal galite patarti, kaip tokioj situacijoj žmogus gali labiausiai sau padėti?

  Laba diena, gyvenime yra įvairių etapų, kartais sekasi , kartais ne ir jūs teisi reikia pačiai viską imti į rankas. Savaime niekas nevyksta. Susisiekite su mumis, mūsų specialistai pasistengs jums padėti išbristi iš to užburto rato. Siūlytume užsiregistruoti psichologo konsultacijai. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Labadien,noreciau suzinoti apie paramos fonda netekus gyvenamo busto. Mama turejo 2kambariu buta,taciau del skolu butas buvo parduotas isvarzytiniu,dar iki siol anstolui moka sildymo skola nors gyventi neturi kur.Yra antros grupes invalide ,girdejau kad galima nuomotis socialini busta,kur galetume kreiptis pagalbos?ACIU

  Laba diena, Piliečiai, turintys teisę ir pageidaujantys išsinuomoti Savivaldybės socialinį būstą, pateikę prašymus ir reikiamus dokumentus, įrašomi į sąrašus socialinio būsto nuomai. Piliečiai, turintys teisę ir pageidaujantys įsirašyti į šeimų ir asmenų, turinčių teisę į socialinį būstą, sąrašus, turi pateikti rašytinį prašymą savivaldybei pagal deklaruotą gyvenamąją vietą ir dokumentus, patvirtinančius teisę į socialinį būstą ar būsto sąlygų pagerinimą.

 • Laba diena. Turiu klausima. Esme tame, kad pati to nesuvokdama tapau meiluze.Ta prasme is pradziu tai tebuvo draugiski pokalbiai,veliau flirtas, dabar jauciu kad nuejau per toli. Manau isimylejau. Jis geras, nuosirdus, atsakingas, atrodo, kartais snekames,as jo klausiu ar musu santykiai turi ateiti, jis man sako kad to labai noretu, kad jis jauciasi labai gerai su manim,kad su manim turi daugiau bendro nei su zmona. bet jau kelinta karta jis pats to nesuprasdamasman pasake

  Laba diena, labai sunku patarti žmogui kai situaciją valdo jausmai. Visų pirmą turit įvertinti tai ką turite ar nebus skaudu visa tai prarasti. Naujus santykius jūs idealizuojate, tačiau tai nereiškia, kad jie ir likus kartu su daugu, ir ateityje išliks tokie patys. Paskambinkite mums į centrą užsiregistruoti psichologo konsultacijai, galbūt su jo pagalba rasite teisingą sprendimą. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki turiu toki klausima esu nescia , suzadetinis sedi kalejime uz 178str jam skirta 1.9m , geitu metu mes susirasysim ir ar gimus vaikui galima butu gauti lygtina paleidima ?

  Laba diena, jums reikalinga teisininko konsultacija, paskambinkit mums užsiregistruoti. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr..: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki,Gyvenau su draugu 5 metus ir pati nuėjau į kairę. Viską jam pasakiau pati. Nežinau ką daryti, kaip pradėti judėti į priekį. Jo paleist nenoriu ir negaliu. Širdis plyšta, kaip galėjau taip pasielgti. Kaltinsiu save likusį gyvenimą, kad praradau mylima žmogų ir negalėsiu sau atleisti.

  Laba diena, klysti yra žmogiška, dabar svarbu pačiai susitaikyti su tuo kas įvyko. Mes rekomenduotume, užsiregistruoti pas mus psichologo konsultacijai, kuris tikrai padės jums susidėlioti savo mintis. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki turiu problema.su vyru pragyvenom 3 metus turim suneli,vyras latvis 2metus gyvenom uzsieni.gryzom i lt pasisveciuot veliau isvaziavom i latvija gyvent tada prasidejo visos problemos..vyras pradejo gerti,paskutinius 6 men savaite pusantros geria,savaite negeria.o paskutinius du menesiu isviso geria po dvi savaites 3-4 dienos blaivosi ir vel pradeda gert..girtas neagresyvus nesimusa..bet tiesiog nebegalejau pakest viso to,pati esu negerenti.prasidejo konfliktai,pradejau musti vyra,nebezinojau ka daryt.susidejau daiktus ir su vaiku gryzau i Lt galvojau kad supras ir sustos gert.bet viskas tik dar pablogejo geria be sustojimo kelias dienas issiblaivo ir vel tas pats.kada gyvenom uzsieni nebuvo tokiu problemu santykiai buvo idealus,jokiu girtuokliavimu nebuvo.bijau kad neprasigertu bet nezinau kaip padet...nenoriu kad seima isirtu,sunus myli ji be proto jis taip pat geras tetis vaikui ir pati ji myliu.tiesiog nezinau kur kreiptis ir ka daryt matau kad zmogus nebegali sustot gert ir smunka i ta liuna vis giliau,ytaka daro ir kaimynai geriantis ten nedideis miestelis ir daug gerianciu visada kompanija yra.

  Laba diena, jūsų vyras turi problemą, kuri neišsispręs savaime, alkoholizmas yra liga, kurią reikia gydyti, bet visų pirma pats vyras turi pripažinti, kad turi problemų. Šeima yra dviejų žmonių sąjunga, turit su vyrų kartu nuspręsti ar abu esat pasiruošę, ir turit norą dėti visas pastangas išsaugoti šeimą. Pagal savo gyvenamąją vietą kreipkitės į šeimos krizių centrą, kuriame gausite reikalingą jums kvalifikuotą pagalbą. Tai pat rekomenduotume jūsų vyrui lankyti anoniminių alkoholikų klubą. Tačiau prieš tai jūsų vyras turi pripažinti savo problemas, čia jam pagelbėtų psichologo konsultacija, kuria tai pat gautumėt šeimos krizių centre. Sėkmes .

 • Laba diena, praeita savaite suzinojau, kad esu nescia. Kadangi jau turime du vaikus, pradzioje galvojau apie nestumo nutraukima. Nuvykusi pas gydytoja persigalvojau. Kai grizusi pasakiau tai vyrui, prasidejo kosmaras. Pirma isklausiau baisinga tirada, pasijauciau, lyg buciau 16 suviliojusi permiegoti padoru seimos vyra ir dabar budama nescia bandanti sugraiauti jo seima. Paskui jis man tiesiog pradejo grasinti, kad jei as nenutrauksiu nestumo, jis sugriaus mano ir mano vaiku (lyg jie butu ne jo) gyvenima. Zinoma, tas nepakeite mano apsisprendimo, taciau dabar gyvenimas siaubingas. Jis taip ignoruoja mane, lyg as buciau kokia raupsuota. Kur as galiu kreiptis, kad jis nustotu mane terorizuoti ir versti daryti aborta? Pagarbiai, Loreta

  Laba diena, labai gaila, kad jūsų vyras taip sureagavo, nes tai turėtų būti džiaugsmas šeimoje. Mes jums rekomenduotume kreiptis į Krizinio nėštumo centrą. Tel.: (86) 0357726, (86) 0357912 E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com

 • Sveiki,su vyru gyvenu jau pora metu, turime dukrele vienu metuku, bet gyvenimas yra kosmaras. Vyras nuolat mane zemina, uzgaulioja tiek namuose, tiek kitu akivaizdoje, kad ir ka bedaryciau viskas yra blogai, jei ka nusprendziu savarankiskai iskart sako kad man i psichiatrine reikia, nuolat atima tikrinti telefona, neleidzia niekur iseiti is namu, su niekuo neleidzia bendrauti, su jokia drauge negaliu bendraut, jis yra alkoholikas tai kai isgeria isvis baisu darosi kad nepradetu musti manes. Nebezinau ka daryti, kenciu nes neturiu kur iseiti.pinigus visus pas save laiko, as pati dar metus esu mamos atostogose.

  Laba diena, paprastai tokio elgesio vyrų pačių savivertė yra labai žema ir norėdamas ją pakelti jis žemina kitą žmogų, kuris už jį yra silpnesnis ir negali pasipriešinti arba yra nuo jo priklausomas(šiuo atveju jūs materialiai priklausanti nuo vyro). Nuo psichologinio smurto iki fizinio tik vienas žingsnis, be to minėjote, kad vyras vartoja alkoholį, o tai padidina rizika. Problema pati neišsispręs, tik gilės, siūlytume bandyti kalbėtis su vyrų, įvardinti problemą garsiai, jūsų vyras turi žinoti, kad dėl jo elgesio jaučiatės blogai. Tarpusavio santykius šeimoje formuoja du žmonės, todėl turite kalbėtis su vyrų, kaip spręsti jūsų problemą. Siūlytume jums arba kartu su vyru (jei jis sutiktų) atvykti pas mus į centrą pas konsultantą. Paskambinkit mums į centrą užsiregistruoti. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr..: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • laba diena.negyvenu su buvusiu sugyventiniu 7 men. turim 3 metu dukryte.pastoviai esu tererizuojama sms .grasinimai kiekviena karta kad dukra bus pavogta ir daugiau nematysiu. buvo taip jau ir padares. atemes gatveja is automobilio, paemes is darzelio nieko nesakes. kreipiausi i policija bet atsimusu kaip i siena. galiausiai sudauze masina . parasiau pareiskima. policija sulaike ji porai valandu ir paleido. dabar vel grasina ir gazdina kad nuo pirmadienio nematysiu dukrytes/ nes nuvesiu i darzeli o jis paims. ka man daryti/ niekas nepadeda iseiti is sitos beprotybes

  Laba diena, paskambinkite mums, užregistruosime teisininko konsultacijai.Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki,Turiu problemą savyje, kuri man gadina kiekvieną dieną ir santykius su kitais žmonėmis. Man yra 21 metai. Manau, kad problema tame,jog pati savęs nemyliu, nepasitikiu savimi, negerbiu, ir manau, kad visi už mane yra geresni. Tokios mintys mane skatina manyti, jog ir aš savo ilgamečiui draugui, esu per prasta, jog jam kitos labiau patinka negu aš. Dar prie viso to jis sako man, jog nepavydi manęs niekam ir jam tokie klausimai išvis nerūpi. Tada iškart pagalvoju, jog jam nerūpi nei ką aš veikiu nei su kuo bendrauju, kažkaip manydavau, kad jei žmogus nors šiek tiek pavydi savo mylimojo tai reiškia jog rūpi? Per tokias nepozityvias mintis naktimis negaliu lengvai užmigti. Nemiegu iki 3:00, o keliuosi po pietų, mane tai erzina... Kaip man labiau susidomėti savimi, o ne kitais ir ką kiti mano? Kaip išsaugoti darnius santykius tarp manęs ir draugo(aš jį tikrai myliu)? (Nors jis jau 3 kartus darė pertrauką su manimi)Gal išvis viską nutraukti? Aš bandau kalbėtis ir išsiaiškinti viską, o jis nelabai plačiai atsakinėja, tai aš nežinau kaip man įsitikinti ar jis sako teisybę, ar yra nuoširdus... Kaip surasti atsakymus į šiuos klausimus?

  Laba diena, susisiekite su mumis, užregistruosim jus psichologo konsultacijai, ji padės rasti atsakymus į jums iškilusius klausimus. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas). Tel. 8-37-340027, Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • sveiki. susituokusi esu jau 14 metų.šeimoje auginame 2 vaikus. abu turime darbus. bet nuo pernai mėnesio mano vyrui kažkas atsitiko. pradėjo tikrinti mano telefoną. slėti mano daiktus. persekioja darbe,skambinėja telefonu, trukdo dirbti. pradėjo kenkti mano bendradarbėms, braižyti mašinas. atrodo kad tiesiog negali pakęsti minties kad aš čia dirbu. man geda pries darbuotijus, visi viską žino.pradejo elgti sagresyviai.kaip nuejome pas psichiatra nieko blogo psichiateas nepastebejo. tabletyčių raminančių išrašė. bet visatiek mano kolegiu persekiojimas vyksta ir toliau ka daryti

  Laba diena, jūsų situacijoje siūlyčiau parašyti pareiškimą policijoje, ta patį gali padaryti jūsų kolegos dėl terorizavimo ir turto gadinimo, jūsų vyrą po pareiškimų pakvies į policiją apklausai, kartais to užtenka, kad žmogus pagalvotų apie savo veiksmus.

 • Sveika,norejau paklaust. Siuo metu esu UK. Man 23 metai. Budama 18 susilaikiau sunaus. Buvau sukurusi seima deje supratau kad to zmogaus tiesiog nemyliu ir nenoriu skaudint. Tada susipazinau su esamu draugu. Isvykau pas Jo I UK.meile buvo didziule susilaukem antro vaikelio viskas buvo grazu.his turejo yda,narkotinem medziagom.Buvau stipri,stengiausi ji itikint kad tai blogai.Jis nuolatos mane vadino baisiauseis zodziais,kaltindavo del netvarkos,buvo pakeles ranka.Viska atleidau nes begalo myliu. Iklimpau I ta liuna ir as. Dabar susiemiau viska meciau,visus narkotikus nes supratau kad per giliai iklimpau I ta liuna.Abu metem visus kvaisalus.Beda tame kad konfliktai tesiasi.supratau kad jis dando mane paversti buvuse drauge,bet as negaliu but kaskuo noriu buti savimi. Nuolatos bando irodineti koks turi but I geras gyvenimas kalbedamas nors pats nieko nedaro.kalba apie mano tevu klaidas,lygina su jeis mane.Jo vaikyste buvau labai sunki,labai daug psichologiniu traumu ir as manau kad ji veike.nuolatos jauciu Jo pykti ir nepykanta man ka bepadaryciau nezinau ka daryt. Neturiu nieko tik du angelelius del kuriu noriu gyvenat .kaip elgtis toliau skirtis ir bekti I nezinia at kentet ir laukt kol kaskas pasikeis.?

  Laba diena, šaunu, kad atsisakėte narkotikų, jei sugebėjote atsisakyti priklausomybes,esate stiprus žmogus. Žmogaus gyvenimas yra tik jo paties rankose ir nuo jo veiksmų, pasirinkimų jis priklauso. Gyvenime yra begalė gražių dalykų, kuriuos verta patirti, pamatyti, o save įkalinę priklausomybėse mes tai prarandame. Turite didžiulį stimulą gyvenime, tai jūsų vaikai, kurie turi turėti nerūpestingą ir laimingą vaikystę, darnią šeimą. Dėl jūsų problemų su vyru, problemos savaime neišsispręs, mes rekomenduotume jums kartu apsilankyti pas psichologąir taip pradėti spręsti tarpusavio santykius.

 • Laba diena,gyvenu kitame mieste,daznai patiriu psichologini vyro spaudima, kencia ir vaikai,bijom jam zodi pries pasakyti,nes visada as su vaikais neteisi, o jis teisus. Patarkit ka daryti

  Laba diena, kokiame mieste gyvenate? Susisiekite su mumis, patarsime į kokią artimiausią įstaigą galite kreiptis pagalbos. Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena,o ar galima su Jumis konsultuotis internetu?Nes nėra galimybės atvykti iš kito rajono dėl konsultacijos

  Laba diena, iš kokio rajono jūs esate?Mes jums duotume jūsų rajono krizių centro kontaktus.

 • laba diena as esu nepilnamete ir esu sustuokusi su vaiko tevu jeigu as su juo issiskirciau ar gali jis is manes atimti vaika

  laba diena, paskambinkite mums į centrą, užregistruosime jus nemokamai teisininko konsultacijai.Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Sveiki, jau senokai ieskau sprendimo savyje ir negaliu pati viena is to issikapstyti. Turiu drauga 14 metu, del ivairiu priezasciu vis labiau suprantu, kad as nesu laiminga su juo. Nenoriu laiko leisti kartu. Esu prisirisusi ir tikrai dekinga uz visus tuos metus praliestus kartu. Bet argi uztenka dekingumo? Tai nera lygu meilei. Nesenai sutikau zmogu, kuris rode demesi, ir jauciausi tikrai pakyleta, vertinama, gal but net isimylejau. Tas naujas zmogus prase, kad ateiciau pas ji, sake, kad nieko taip nemylejo ir nebemyles. Bet jam pasidare per sunku. Gavau laiskeli kad jis iseina, nes nebenori buti vienas, nori seimos su manimi, bet as ne viena... Sirdis plyso. nenoriu daryt skubotu sprendimu ir tuo labiau nenoriu skaudinti nieko. Noriu paleisti ta nauja zmogu, bet jei tai meile? ir kodel as nesijausdama laiminga su senuoju draugu, negaliu paprasciausia iseiti? Labai noriu pasielgti teisingai is saziningai visu atzvilgiu, tik nezinau kodel nerandu savyje jegu? Aciu is anksto.

  laba diena, kai reikia priimti sprendimą susijusį su jausmais, nėra lengva nuspręsti, nesinori paskubėti ar imtis veiksmų, o po to gailėtis. Mes siūlytume jums užsiregistruoti pas mus konsultacijai, pas šeimos konsultantą. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr./ fax.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena,turiu tokią situaciją ir norėčiau užduoti klausimą.Turiu neįgalumą esu 40% darbinga,neįgalumas pratestas iki 2016 metų,dabar sužinojau kad laukiuosi ir nžn kaip pasielgti problemos su stuburu ir jei nuspresčiau gimdyti negalėčiau nėštumo laikotarpiu lankytis dėl stuburo pas gydytojus ir gerti vaistus kad nepakenkt vaisiui,ar turi teisę neįgalumo tarnyba nutraukti neįgalumą tokiu atvėju ir ar po nėštumo jis man ir taip nebus nutrauktas dėl nesilankymo pas gydytojus dėl stuburo problemų?

  Laba diena, būtinai susisiekite su mumis telefonu, užregistruosime jus konsultacijai. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr./ fax.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Mano drauga sulaike aras , nezinau ka daryti neisivaizduoju kodel ir kaip skambinu i policija niekas nieko nesako ! Negaunu jokios informacijos neisivaizduoju ko imtis skambinau advokatui jis taipat nieko tikslaus pasakyti negali . Advokatas tik pirmadieni gales mano drauga pamatiti. Einu is proto nadekit patarkit prasau ka daryti negaliu sedeti ir laukti nezinioje nezinau ka daryti .... Padekitia labai prasau

  Laba diena, šiais klausimais su advokato pagalba turite kreiptis į policiją.

 • Laba diena,mano vyras isejo is namu pries 1men,jis nebendrauja nei su vienu zmogumi,niekas nezino kur jis yra.Mano uosviene meta mane is savo sunaus namu.Mes su vyru nesusituoke,turime bendra vaika.Ar ji turi teise mane ismesti. Ji su mum negyvena.Aciu,jei man atsakysite.

  Laba diena, jums reikalinga teisininko konsultacija, paskambinkit mums į centrą, užsiregistruoti teisininko konsultacijai. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930