Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Laba diena,Dukra papasakojo tokią savo klasės draugės situaciją:Dėl nesutarimų šeimoje mergaitė jau ne pirmą kartą išvaroma iš namų.Mergaitė Kaunietė, gimnazijos moksleivė vienuoliktokė. Šiam momentui jai jau suėjo 18 metų.Giminaičių, (senelių, tetų ir pan.) kurie galėtų pagelbėti nėra, todėl glaudžiasi pas klasės drauges, tai pas vieną tai pas kitą.Šeima kiek žinau iš pasakojimų nėra nei asociali, nei jaučiantį pinigų trūkumą. Tiesiog nesutarimai šeimoje sąlygoja tokią situaciją (detalės nėra man žinomos)Šeimoje dar 2 vaikai vyresnė sesė ir jaunesnis brolis.Kur mergaitei tokiu atveju ieškoti pagalbos?Kokios tėvų pareigos jei vaikas moksleivis tačiau jau turi 18 metų?

  Laba diena, kadangi mergina jau yra pilnametė vaikų teisių apsaugos organizacijos negali kištis. Jei mergina iš namų priversta išeiti arba išvaroma dėl ten vykstančių konfliktų ji turi teisę policijoje parašyti pareiškimą dėl iki teisminio tyrimo remiantis " Smurto artimoje aplinkoje" įstatymų. tegul apie šį įstatymą daugiau pasiskaito internete.tai padėtu susivokti kokiomis jo dalimis ji gali pasinaudoti .

 • Laba diena.Esu nescia geguzes 29 diena terminas gimdyti, dabar sulaukiu grasinimu is draugo seimos per www.facebook.com grasina kad atvaziuos ir man galva sudauzys, dar negimusy mano vaikely vadina hibridu ir visaip kitaip mane uzgaulioja. Gyvenu anglijoje o jie lietuvoje. Ar ymanoma kanors padaryti kad jie negaletu manes ir mano busimo vaikelio nuskriausti?

  laba diena , prašymą policijai dėl iki teisminio tyrimo pradėjimo prieš jums grasinančius asmenis, kurie gyvena Lietuvoje, galite pateikti ir raštu, siusdama registruotą laišką. tik vėliau jus Lietuvoje turėtu atstovauti jūsų įgaliotas asmuo. Būtinai rinkite ir nesunaikinkite grasinančių žinučių, jeigu grasinama per socialinius tinklalapius tai irgi išsaugokite.. vėliau tai gali tapti įrodymu , kad tie žmonės jums grasino susidorojimu. O tai jau baudžiamojo kodekso 145 straipsnis- grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas."

 • Laba diena, noreciau uzduoti klausima,Ka daryti, jei kaimynai neleidzia ramiai gyventi, del vaiko?Negali net zaidimu zaisti, atseit jiem viskas girdisi. Tai policija grasina, tai kitaip baugina. O vaikas bijo, kaip cia jam policija kvies?(vaikui 10 metu)

  Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 18 val. iki 22 val., nakties metas nuo 22 val. iki 6 val. Vakaro metu negalima triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu. Suprantama, kad vaikas žaisdamas, šokinėdamas , namuose gali sukelti nemažą triukšmą, tačiau policija dėl tokių priežasčių tikrai jūsų nenubaus. kas kita yra pagarba ir geri santykiai su kaimynais. reiktu atsižvelgti ir į jų išreikštus nusiskundimus.

 • Laba diena.Negalvojau kad kada nors teks kreiptis pagalbos , bet dabar suprantu kad esu ilgą laiką užsitęsusioje neišsprendžiamoje situacijoje.Pabandysiu išdėstyti kaip galima trumpiau.Esu 51 metų , turiu inžinerinį išsilavinimą ir 15 metų dirbu(dirbau) projektavimo darbus.gyvenau su tėvais , savo šeimos nesukūriau.Tėtis mirė 1994 metais. nuo to laiko negalėjau palikti mamos , reikėjo išlaikyti didelį nuosavą namą.2006-2008 turėjau labai daug bėdų.Brolis sirgo insultu , man buvo užaugusi 2 kg mioma ir teko operuoti , mirė mama.ir nuo to laiko nebegaliu kokybiškai dirbti.Pradėjau praktikuoti joga.Atrodė kad padeda , bet dabar esu tokioje situacijoje , kad nei darbo nebeturiu , nei gyventi tėvų name nebegaliu , neturiu šeimo gydytojo , kad galėčiau kreiptis pagalbos.Šiuo metu gyvenu Kaune.Atrodo žinau kad turiu sugebėjimų iš kūrybinių darbų papildomai užsidirbti , bet negaliu pradėti kažką daryti , tik graužiu save kad viskas taip susiklostė.Atrodo suprantu , kad reikia mintis tvarkyti , nuo minčių viskas priklauso.Miegu tik 4-5 valandas.kartais atrodo kad viską įveiksiu , o kartais visai rankos nusvyra.Bet tai jau tęsiasi ilgai.Padėkite , patarkite ką galiu padaryti dabar , gal galima komkia ekstra pagalba , neturint šeimos gydytojo.Labai ačiū už atsakymą.

  laba diena, jeigu tiek metu esate dirbusi ir šiuo metu užsiregistravusi darbo biržoje tai galite bet kurioje poliklinikoje prisiregistruoti pas šeimos gydytoją. jei darbo biržoje neužsiregistravote tai pirmiausiai kreipkitės ten.Kol esate bedarbė ir neregistruota darbo biržoje neturite jokių socialinių garantijų. Jus esate teisi, kad reikia susitvarkyti su vidinę būseną -užvaldžiusios neigiamos emocijos neleidžia judėti į prieki ir blaiviai mastyti. Siūlyčiau mums paskambinti telefonu nr.867931930 arba 340027 ir užsiregistruoti konsultacijai. pas mus nemokamas konsultacijas teikia ir psichologė. gal būt šiuo metu jums padėtu jos moralinis palaikymas bei patarimai. Linkiu nenuleisti rankų.

 • Sveiki nezinau net kur kreipti su tokia beda,pamaciau,jog galima cia pasikonsultuoti gal ka patarsite.O mano problema tokia yra:2m.gyvenau su draugu antriems metams i pabaiga susilaukiau duksos dabar jai 4 men.santykiai su juo nesusikloste,nes jau nestumo pabaigoje buvo su juo bedu,tevai mane prieme gyventi,bet laikinai su vaiku tik del jo.dabar bandau elementam prisiteisti,bet jis mane yac ir kartais tevus terorizuoja zinutem skambuciais.per tuos 2m.labai susipykau isvis su tevais gavosi su juo draugaudama juos apjuodinau pasakiau tevam kad gailiuosi bet jiem nei motais,beto draugas buvo ir yra melagis,manom mes neturim irodimu kad gali buti nestabilios psichikos pagal keiciama elgesi,buvo ir yra netvarkyngas.buvom keliem men isvaziave i uzseni nepasiseke daug daiktu ismmeciau,nes buvo pazadejas nupirkti,o as patikejau ir dabar tevai pyksta su juo mane lygina,o beto sako jog as vaiko nepriziuriu pasakys soc.tarnybom ir mane pacia paduos i teisma,grauzia mane uz padarytas praeities klaidas ir sako jog jie turi teise mane smerkti ir visada prikaisios.o per tokius barnius kad esu mepageidaujama isnaaudotoja be pinygu,nes negaliu net gauti soc.pasalpos,o neisdirbus esu kad gauciau mtinystes pinigys.bijau kad gali atimti vaika,o jei ne tai nei turiu kur eiti nei uz ka.o beto tevai pasake kur bebusi mes susirasim tave ir ziuresim viska darysi jog tu vaika priziuretum per tokius konfliktus vaikas verkia,buvo pries 2men.atejusios soc.darbuotojos surase rasta,paziurejo tevu buta ir isejo tai per ta laika tik viena karta pervede300lt.tevai pas buvusi drauga gryzti stumia nes sako mes viena seima o as su juo but nenoriu ir nezinau ka daryti tokioje situacijoje buna kad vakare kai apsibaram sako nori iek is cia sukrausim daiktus.gal jus ka patarsite as jau kuris laikas neviltije.p.s tevai anukes nelauke.

  Laba diena, dėl finansinės jūsų padėties tai jūs privalote kreiptis į savo seniūniją prašydama pastovios pašalpos. Net jeigu neturite darbo patirties jums priklauso kad ir nedidelė bet kas mėnesinė pašalpa. Vyras privalo mokėti elementus vaiko išlaikymui jeigu jis oficialiai nedirba tai elementus mokės valstybės fondas tai suma 190 lt. Dėl gyvenamos vietos siūlyčiau pasižiūrėti informaciją svetainėje http://www.kartunamai.lt/ ten suteikiamas gyvenamas plotas mamoms su vaikais, bet prieš tai reikia parašyti prašymą vaikų teisių tarnybai. Geriausiai būtu jeigu jus užsiregistruotumėte pas mūsų teisininke. Ji suteikti smulkią informaciją kur jums geriausia kreiptis jeigu reikės padės surašyti prašymą dėl elementu išieškojimo iš vyro. Skambinkite tel 867931930 arba 340027 ir užregistruosime nemokamai konsultacijai.

 • sveiki, mano draugei 30m. turiu problema su savo gyvenimo drauge, mes nesusituoke bet kartu jau gyvename 13metu, auginame 4metuku sunu,bet problema mano drauges alkogolizme, jei ji isgeria pas kokia drauge tai dingsta keliom parom ir jei visiskai nerupi su kuo vaikas liks namie, as greit per tokius jos sposus prarasiu darba, siek tiek padejo kai pagrasinau jei kad apribosiu jos motinystes teises, kai praejo siek tiek laiko ir mes susitaikom ji vel pradeda ta pa ti daryti, kas ja galetu sudrausminti?

  Laba diena, gali būti kad jūsų gyvenimo draugė turi priklausomybę nuo alkoholio. Tai yra rimta liga ir žmogus be specialisto pagalbos neišsivers. Susitaikius su jumis ir pažadėjus daugiau negerti ji gal ir tikrai nuoširdžiai tiki, kad sugebės ir laikosi duoto žodžio, bet praėjus kiek laiko savęs jau negali sukontroliuoti. Patarčiau įkalbėti drauge kreiptis pagalbos specialistus gydančius nuo priklausomybės. bet tai turi būti ne jūsų o jos noras. Jei nebus vidinės motyvacijos nepadės joks specialistas. kokią pagalbos draugei forma pasirinksite aptarkite kartu. Internetinėje erdvėje yra pakankamai informacijos apie tai (psichologo pagalba, anoniminių alkoholikų grupės, kodavimas ir t.t.)Nuoširdžiai linkiu jums sėkmės.

 • Sveiki.Apie 3 metus grasino,raso zinutes su keiksmazodziais buves sutuoktinis.Kai passima dukra pasimatymui,mokina vadinti mane visokiais zodziais.Nenorejau kreiptis i policija,nes nenorejau gadinti gyvenima jam.Bet pavargau nuo persekiojimo ir grasinimu.Ka daryti?

  Laba diena, čia atsakymas yra tik vienas- privalote kreiptis į policiją dėl vyro grasinimų. Dažnai dar tik pradėjus iki teisminį tyrimą vyrai supranta, kad jų elgesiais gali sulaukti rimtu pasekmių ir apsiramina. Be to jeigu vyras prieš jus nuteikinėja dukrą galite kreiptis į teismą , kad būtu apriboti jo pasimatymai su mergaite.

 • Labas vakaras. Esu ištekėjusi trijų mažamečių vaikų mama. Turiu gausybę rūpesčių: vaikai, darbas, namo statybos. Grįžus vyrui pasipila nuolatiniai priekaištai ir žeminimai girdint vaikams, bendraujama šaltai, vis sakoma vaikams mama tokia ir tokia (neigiami atsiliepimai), ji to ir to nepadaro, namie betvarkė ir t.t. Atsakinga mane verčia jaustis už bemaž viską : švarą namie, vaikų priežiūrą, valgio gaminimą, namo statybą. Jaučiuosi nuvertinama, nepalaikoma, nuo manęs tiesiog atsiribojama, mes visai nesikalbame, nes man prakalbus pasigirsta

  jeigu jūsų vyras nenori su jumis bendrauti ir bendrai spręsti šeimą ištikusią krizę tai jūs viena tikrai nieko nepadarysite. Iš jūsų pasakojimo suprantu, kad šeimoje esate žeminama, prieš jus nuteikiami vaikai tai jau panašu į psichologinį smurtą. Be to ar ne per daug ant savęs kraunate atsakomybės ir pareigų? Tapdama niekam neįdomia tarnaite.Jei ir toliau gyvensite su šiuo vyru vaikai perims jo bendravimo modelį ir panašiai elgsis su jumis bei ateityje savo šeimose. Ką daryti galite nuspręsti tik jus pati - išeitis yra tik dvi arba kartu su vyru spręsti problemą , arba kol ne vėlu atsiriboti nuo jo .

 • Laba diena , norėčiau paklausti ka daryti jei tėvas muša savo dukra užėjus nervų priepuoliui ir elgiasi kaip visiškas beprotis? dėkoju

  Laba diena, iš jūsų parašytos žinutės negaliu suprasti kiek dukrai metu. Ar ji pilnametė ar ne.Tačiau bet kokiu atveju apie tėvo smurtą šeimoje turite pranešti policijai. Geriausia policiją išsikviesti į namus tada kai įvyksta smurtas. Nes norint įrodyti mušimo jį reikia užfiksuoti dokumentaliai, gerai būtu pasiimti iš tyrėjo siuntimą teismo ekspertizei. Jos metu specialistas užfiksuos mėlynes ar kitokius patirtus sužalojimus. Norėdama gauti smulkesnės informacijos paskambinkite mums įcentrą ir pasikalbėsime.

 • Sveiki . noreciau pasikonsultuoti telefonu , labai svarbu . lauksiu ziniu .

  Laba diena prašom skambinti telefonu 867931930 nuo 9 val iki 16val.

 • Laba diena.As turiu sugyventi,vaiku bendru neturim.Sugyventinis oficialiai nedirba ir darbo birzoje nesiregistruojasi.As registruojuosi darbo birzoj ir gaunu socialine pasalpa.Socialines paramos darbuotoja man liepe, kad sugyventi irasyciau i dokumentus kaip pildau soc pasalpai gauti

  Iš jūsų parašymo neaišku kokiu tikslu reikalaujama į dokumentus įrašyti sugyventinį. Pagal įstatymą, partnerių bendro ūkio vedimas, net kai santuoka nėra įregistruota, laikoma jungtine veikla, o jos metu įgytas turtas laikomas bendrąja daline nuosavybe.

 • esam susitoke su vyru jau 10 metu.JIs vis negali issedet namie.Jam pastoviai raso draugai.jis slepia telefona .PO skambuciu ar zinuciu jis iseina .gali negrizt visa diena iki nakties.Suzinojau informacijos kad vienas is tu draugeliu pardoda jaunimui zoles parukit.As su to draugu snekejau kad paliktu musu seima ramybeja nes idosiu policijai.jis i tai nekreipia demesio.Mano vyrui 37 metai ,o tam draugui 21.neisivaizdoju tokios draugistes.Ir ka man darit kad jis atstotu.

  Sunku padėti žmogui jei jis pats to ne nori. Tai, kad jus bandysite vyrą atriboti nuo jo "draugu' tikrai nepadės jei jis pats dar nesubrendęs šeimyniniam gyvenimui. Vertėtu su vyru pasišnekėti apie tai kokią jis mato tolimesnę jūsų gyvenimo kartu perspektyvą, kokios vertybės jam yra svarbiausios. Gal būt jam reikalinga specialisto psichologinė pagalba. Konfliktai , kaltinimai ir bandymas trukdyti susitikti su blogą įtaką darančiais žmonėmis tikrai ne padės išspręsti šios problemos.

 • svieiki.Pries 3 metus isejom gyvent is vyro tievu.Turejau tam name psichologini ir fizini smurta.Yra padarita abdukcija del smurto.pries mane smurtavo vyro dukteriecia.Kas jai gresia del tokiu vieiksmu.nes inai mane ir toliau izeidineja ir visaip vadina.BUvo taip kad inai mane vadino visokiais zodziais viesoj vietoj.

  Jus turite teisę parašyti policijos komisariate pareiškimą dėl smurto prieš jus.Tačiau kadangi išvardinti smurtiniai veiksmai buvo atlikti prieš 3m. tai gali būti sunku juos įrodyti. Norėdama gauti išsamesnę informaciją galit pasikonsultuoti su mūsų teisininku . Skambinkite trečiadieniai nuo 12val. tel.nr 340027 arba 867931930

 • laba diena. norejau pasiklausti turiu neigaluma jau daugiau kaip 10metu mazdaug 2007 iki 2009metu anstolis man nuskaiciuodavo po 100lt nuo neigalumo ar turejo jis teise nuo neigalumo nuskaiciuoti. jei ne tai ar turiu galimybe ta suma kuria jis nuskaiciuodavo susigrazynti. siuo metu dar turiu neigaluma bet nuo 2009metu esu pasidares kad neigaluma gauciau per pasta o tuo metu vesdavo i banko kortele. skola sieke virs 10000lt kadangi buvau brolio laiduotojas brolis buvo nemokus tai nuo mano atlyginimo ir nuo neigalumo nuskaiciuodavo. buciau labai dekingas kad pasakytumete ka man tokiu atveju daryti. ACIU

  Laba diena . Trečiadieniais nuo 12val. pas mus konsultuoja teisininkė.Prašom paskambinti tel.340027 ir užsirašyti pas ją konsultacijai. Jeigu jums sunku atvykti sutarsime dėl konsultacijos telefonu.

 • Laba diena.Su vyru susituoke 4metai,turime4metuku suneli.Mano vyras yra tolimuju reisu vairuotojas.Jo namuose nebuna7savaite,o kaip grysta 3savaitems atostogu visa laika prageria.mane terorizuoja,varo is namu.Esu dirbanti.Bute kuriame gyvena,jis pries santuoka pasiemes paskola butui.Ar man priklauso su vaiku kazkokia butu dalis?nores dar bankui visa suma ismoketa?

  Laba diena . Trečiadieniais nuo 12val. pas mus konsultuoja teisininkė.Prašom paskambinti tel.340027 ir užsirašyti pas ją konsultacijai. Jeigu jums sunku atvykti sutarsime dėl konsultacijos telefonu.

 • Laba diena,turiu dukrą kuriai 19 metų,draugauja su vaikinu(vyresniu 7 metais) beveik du metus.Iš pirmųjų tas vaikinas patiko ir man ,viskas buvo tvarkoje išskyrus kazino ir greituosius kreditus.Leidome gyventi jam pas mus ,padėdavom kuo galėjom,galvojau pamirš kazino ,atiduos skolas ir viskas bus gerai.To nebuvo visvien skolos ,pradėjo bartis,dukrą laikė savo nuosavybe,niekur su ja neidavo,liepiau jam išeiti iš musų namų.Dar draugavo,kol dukra nesužinojo,kad važinėja su draugais pas kitas,padarė avariją ,sudaužė mašiną.Susipyko ,dukros gyvenime atsirado kitas,visiška priešingybė,lėtas ,mylintis,geros širdies.Tada anam prabudo meilė ,diena dienom rašinėjo žinutes ,nešė gėles ir taip toliau.Dukra man žadėjo ,kad tikrai nesitaikys ,nei vieno gero žodžio nesakė apie jį.Bet po pusantro mėn.pareiškė,kad negali be jo,labai myli ir pas jį grįžta.Sakė,kad jisai visiškai pasikeitė. Man buvo šokas,naujam jos draugui irgi.Verkiau savaitę laiko ,dar ir dabar negaliu atsigauti,kaip galima mylėti tokį žmogų tiek daug įskaudinusį.Prašau patarti ką man daryti ,palikti viską taip kaip yra ,ar bandyti kaip nors įsikišti.Aš jo matyti visai nenoriu,per daug įskaudinęs ir netikiu,kad toks žmogus gali pasikeisti.Pas jį gyventi jinai nenori.Ačiū.

  Laba diena. Kadangi dukra jau pilnametė jokių veiksmų savavališkai imtis negalite. Šioje situacijoje gali padėti tik atviras bendravimas su dukra. Labai svarbu nepulti jos kaltinti ar priekaištauti.Ramiai kalbėkite apie tai ką ji jau išgyveno draugaudama su tuo vaikinu ir kaip ji įsivaizduoja kokios perspektyvos jos laukia susiejus gyvenimą su tuo žmogumi. Kalbėti daugiau turi ji , bet ne jus. Priešingu atveju tai taps pamokslavimu. Preiš pradėdama pokalbi gerai apgalvokite klausimus kuriuos norėtumėte dukrai užduoti.Stenkitės palaikyti su ja gerus santykius , kad dukra Išgirstu jūsų nuomonę.Kalbėdama su dukra apie jos draugą nepulkite jo kaltinti. Tai tik sustiprins jos norą šį žmogų ginti .Ir atminkite, kad vienas pokalbis problemos neišspręs - reikalinga kantrybė. Jei norėtumėte individualios konsultacijos prašom skambinti nr. 3400270 arba 867931930.

 • Laba diena.Norejau pasiteirauti,man 21 metai gyvenu su vyru pas ji ir jo seima,turime 2-ju menesiu vaikeli.Pastaruoju metu namie pastoviai kila konfliktai,vyro motina mus varo is namu,soka mustis,neduoda ramiai gyvent,provakuoja i smurta pries ja,rekia,vaiksto tranko durym,ilekia i kambari kur miega vaika pradeda rekt ir ji taip isgasdina,prikelia is miegu.Mes jau emociskai jauciames paluze ir vaikas pasidare baikstus.Kas jai uz tai gresia ar niekur mes negalim kreiptys su tokia situacija ?

  Laba diena, jūsų aprašytoje situacijoje yra neaiškumų- ar jūs patys registruoti tame bute, ar anyta naudoja fizinį smurtą ar tik psichologinį. Šio klausymo teisiniais aspektais galite nemokamai pasikonsultuoti su mūsų teisininke. Ji dirba trečiadieniais nuo 12val. reikalinga telefonu iš anksto užsiregistruoti.Jeigu atvykti pas mus jums sunku tai trečiadieni paskambinkite mūsų krizių centro telefono nr. ir pasakykite, kad norite konsultacijos tel. Gal būt yra galimybė išsinuomoti atskirą kambarį, kad išvengti kontakto ir konflikto su anyta. Išsamiau problemą ir sprendimų budus galima aptarti susitikus krizių centre.

 • Laba diena. Gyvenau su drauge nesusituoke. Paaugus dukrai,na suėjus metukui, draugė padavė alimentams ir išsikraustė.Dukrytę įregistravau savo pavarde. Dukra ir draugė buvo deklaruota mano nuosavybės teise turimame bute.Pasirodo man nežinant ji kūrė planus kaip išeiti, bet motyvai man neaiškūs. Žodžiu, ar turėjo teisę draugė iš deklaruoti man nežinant, pagrobti dukrą.Kai gavau teismo ieškinį, jos abi jau buvo iš deklaruotos, kur dukra dabar deklaruota nežinau, bet privalau žinoti. teismas dar neįvyko, dėl gyvenamosios vietos nustatymo.

  Laba diena . Kiekvieną trečiadienį mūsų krizių centre nemokamai konsultuoja teisininkė. Paskambinkite ir užsiregistruokite ji galės išsamiai atsakyti į jūsų klausymą.

 • Laba diena, esu studente, 20metu patyriau psichologini ir fizini smurta is savo mamos. Pasekmes viso to tai kad as visko bijau, turiu ilgalaike depresija ir nezinau kaip toliau gyventi. Pries 3menesius isvaziavau i uzsieni (ten issiunte mane motina, o as negaledama jei pasipriesint, nes jos bijojau, ten isvaziavau, palikdama cia savo vaikina su kuriuo jau gyvenau). Ten budama vos neisprotejau, po 2menesiu gryzau i Lt, bet ta kelione mane suzlugde emociskai, pasikeiciau ir pasikeite mano draugas. Atsalo musu santykiai, jis mane kaltina kad as su savo motina sugrioviau jam gyvenima. Jauciuosi apgailetinai, nieko nebenoriu, daznai be priezasties uzsipuolu drauga, pykstames nes jam nepatinka mano depresija. Naktimis nepailsiu, del nieko praverkiu puse dienos. Pries sventes tai tik suaktyvejo, noriu uzsidaryt ir pasislept kad niekam negadinciau svenciu su savo depresija. Gal yra kokiu vaistu kas malsintu tokias nuotaiku pusiausvyras?

  Laba diena, Dėl medikamentinio gydymo Jums reiktų kreiptis į savo poliklinikos psichiatrą, nes vaistus gali skirti tik gydytojai. Tikriausiai ten Jums bus skirtos ir konsultacijos pas psichologą. Jeigu norite, galite atvykti konsultacijoms ir pas mūsų psichoterapeutę, tik ji suteikia nemokamas 5 konsultacijas ir medikamentinio gydymo neskiria. Užsiregistruoti galite telefonu 8 679 31930.

 • Laba diena,trumpa monoji istorija.Su vyru gyvename apie 12m susilaukem dvieju vaikuciu,mes nevede.Gyvename mano bute,as su vaikais registuoti siame bute,vyras neregistruotas,gyvenime buvo visko,zinau ka reiskia smurtaujantis vyras,psichologinis terorizavimas,tik ta patyriau,kol neturejau vaiku,cia kalbu apie ta pati savo vyra.Jau kokius keturis metus jis isgerineja,zinot savaitgaliais,zodziu,dabar tie isgerinejimai dar padaznejo,trunka 4dienas,grizes namo pradeda vaizduot koks jis macio vyras,mane zemina visokiais zodziais,matant vaikams,zodziu pavargau taip gyvent,noriu ramybes,bet tik tiek,kad jis neiseina is namu,sako tau jei reikia tai ir eik,as su vaikais liksiu,bijau zengt ta zingsni,nes nebijantis nei policijos,nieko.

  Laba diena, Geriausia būtų, kad užsiregistruotumėte konsultacijai ir galėtume pakalbėti apie Jūsų situaciją ir paieškoti išeičių. Užsiregistruoti galite telefonu 8 679 31930. Lauksime skambučio!

 • Laba diena nezinau net nuo ko pradeti mano mama patiria psichologini ir fizini smurta nuo savo dukters alkoholikes. Bande kreiptis i policija policija pasake kol nera suzeidimu jie tipo nieko negali padaryti mama nori,kad ji isikraustytu ir duotu jai ramiai gyventi.patarkyte ka daryti aciu.

  Laba diena, Policija privalo reaguoti ir dėl psichologinio smurto, tik jų galimybės sumažėja, kuomet nėra akivaizdžių įrodymų. Galbūt reiktų pagalvoti apie galimybę iškeldinti dukrą, kuri neduoda mamai ramiai ir saugiai gyventi. Galbūt galima ją gydyti nuo alkoholizmo? Ar ji sutiktų? Pasiūlykite mamai atvykti pas mus pasikonsultuoti. Turime socialinį darbuotoją, kuris padės išsiaiškinti pagrindinius dalykus. Jei reiks, galime pasiūlyti ir teisininko konsultaciją. Būtų gerai, kad mama pasiskambintų prieš atvykdama. Situaciją reiktų keisti, kad mama jaustųsi saugiai savo namuose.

 • Laba diena, dideli nesutarimai su vyru, turiu mažus vaikus, ar būtų kas išklasytų mano bėdas, neturiu net kam pasipasakoti.

  Laba diena, Taip, galite atvykti pas mus ir gauti nemokamas konsultacijas. Tik reiktų užsiregistruoti telefonu 8 679 31930. Lauksime Jūsų atvykstant!

 • Laba diena. Su vyru esame kartu jau 6 metai, 2 metai vedę. Turime 10 mėnesių sūnelį. Atrodo, turėtų būti viskas gerai, esam sveiki, turim savo namus ir pan...Bet jaučiuosi nelaiminga, man viskas blogai ką daro vyras, neusžikraunu gerų emocijų..ir nežinau kaip išbristi iš šios savijautos..gal dar sunku, nes visus 10 mėnesių nepamiegu normaliai, vaikutis naktim labai blogai miegga ir šiaip hyper aktyvus vaikelis..O gal nebemyliu savo vyro, užtat man kliūna viskas, ką jisai daro, sako..nežinau kaip suprasti, ir ką daryti..Atrodo ir pabūna kartais porą valandėlių mama su sūneliu, išleidžia mane į miestą, ir vakarais vyras padeda su leliuku..nu bet vistiek kažkas man netaip..

  Laba diena, Jeigu blogai jaučiatės, vadinasi yra tam priežasčių. Reikia jų ieškoti ir įveikti. Juk nuo ar Jūs laiminga ir gerai jaučiatės, priklauso ir kitų šeimos narių savijauta - vyro ir vaikiuko. Siūlytume pasikonsultuoti su psichologu. Tai galite padaryti poliklinikoje arba pas mus. Tik reiktų užsiregistruoti iš anksto telefonu 8 679 31930. Lauksime Jūsų skambučio. Laikykitės ir pabandykite surasti priežastį dėl ko Jūsų savijauta nėra gera.

 • Laba diena. Mano vyras naudoja psichologinį smurtą prieš mane. Sutuoktiniai mes esam 18 metų. Jaučiu, kad daugiau nebegaliu to išgyventi. Esu emociškai nusilpusi ir sugniuždyta. Ar mes turime nors menkiausią galimybę gyventi kartu? Aišku jis turėtų nustoti smurtauti. Ar tai realu?

  Laba diena, Siūlytume pabandyti atvykti šeimos konsultacijoms. Pabandytume išsiaiškinti, kokios tokio elgesio priežastys ir ką galima pakeisti.

 • Laba diena. Gyvenu su vyru 17 m., bet jaučiu, kad nebegaliu daugiau. Vyras laikas nuo laiko pakelia ranką, grubus, šantažuoja, žodžiu nerandam bendros kalbos. Suprantu, kad turiu skirtis, nes egzistuoju. Bet nerandu išeities, neturiu namų, darbo. Butas pirktas santuokoje, bet man nežinant, vyras savo mamai užrašė. Reikia patarimo man, nuo ko pradėt viską, buto nuomotis šiai dienai neturiu pajamų. Turbūt geriausia jums pasiskambinti ir konsultacijai užsirašyti?

  Laba diena, Taip, geriausia būtų atvykti konsultacijai, bet prieš tai pasiskambinikite. Mes Jums galime tarpininkauti dėl apgyvendinimo. Jeigu ilgą laiką nedirbote, ir norėtumėte, galime pasiūlyti koučerės konsultaciją. Turime teisininkę, psichoterapeutę. Atvykite, ir padėsime apsipręsti, kas šiai dienai Jums geriausia.

 • Laba diena, Vedę pusę metų, vaikui - mėnuo, vyras paliko ir išėjo. Kadangi išskirti gali tik po metų vedybų, nuo ko pradėti tvarkytis dokumentus, kad būtų iš ko išlaikyti vaiką? Ir nuo ko pradėti ruošti dokumentus, kad gyvename skyriumi ir vyras piktybiškai be žmonos sutikimo neprisiimtų paskolų? Ar gali viena žmona pasirašyti separaciją ir kur? Ačiū.

  Laba diena, Vaiko išlaikymą galite tvarkytis netgi neišsiskyrusi. Tai Jums būtų greičiausia. Kad dar pagreitinti šį procesą, Jūs galite kreiptis į Teismą su pareiškimu išduoti Teismo įsakymą. Jį galite užpildyti Teisme. Jeigu nusprendėte skirtis, galite pradėti skyrybas. Taip pat reikia kreiptis į Teismą. Dėl separacijos taip pat reiktų kreiptis į Teismą. Tik tokiu atveju Jums tai kainuos papildomai, nes dabar kreipsitės dėl separacijos, po to dėl skyrybų. Galbūt Jums pavyktų atvykti konsultacijai pas teisininkę? Ji dirba trečiadieniais, tik reiktų iš anksto registruotis telefonu 867931930.

 • Laba diena, štai mano istorija: esu vieniša mama, gyvenu su dukra kuriai 15metų, su dukros tėvu nebuvome susituokę, jis mane paliko kai gimė dukrytė. Mano dukra labai norėjo susitikti, susipažinti su tėvu, tai aš taip ir padariau, juos supažindinau praitų metų vasarą. Dukros tėvas atsikraustė pas mus gyventi, nors dukra buvo ir labai prieš, sakė kad per anksti, sakė mama gal neverta taip skubėt. Bet aš jos nepaklausiau, nes labai jį mylėjau ir norėjau kad viskas būtu kaip ankšciau...kai susipažinom. Visus metus dukra labai su juo nesutarė, bandė visaip mus išskirt. Dukra labai pyko kad jis neturėjo nei darbo nei pinigų. Sakė mama, pamatysi kaip tu nukentėsi. Be to prieš mums susipažįstant jis buvo sukūręs kitą šeimą, turėjo žmoną ir vaiką. Bet išsiskyrė. Kai pradėjom vėl bendraut, atrodė viskas gan gerai, bent jau man taip atrodė... Kol jis neparodė savo tikro veido. Iš manęs jis pavogė auksinius papuošalus, nunešė į lombardą, sakė kad yra kažkam skolingas, bet nei papuošalų, nei pinigų man negrąžino. Aš jam atleidau. Toliau pradėjo smurtauti priieš mano dukrą, aš jam sakydavau, kodėl tu taip darai? Aš jam viską atleisdavau, nes buvau apakus nuo meilės ir nebenorėjau vėl būt vieniša mama, kai jam labai reikėjo paskolinau 40 000lt, tai buvo pinigai atidėti dukros mokslam, sakė kad atiduos, nes jis buvo megėjas žaisti kazino. Bet iki šiol tų pinigų neatgaunu. Jis viską iš manęs iščiulpė iki paskutinio lašo... Pradėjo smurtauti ir prieš mane. Dukrai nieko nesakiau, nei apie pinigus nei apie smurtavimus. Šiandien pagaliau pavyko jį išvyti, iš savo namų. Pasiėmė visus daiktus, tikiuosi nebegrįš, nes daugiau nebenoriu jo matyti.Dukra sužinojo visą tiesą apie jį ir dabar jo nekenčia dr labiau. Bet ko labiausiai bijome su dukra, tai jis prieš įšeidamas pagrasino kad bus man blogai, apipils veidą rūgštim, arba dar kažką panašaus padarys... Dar prieš įšeidamas sakė kad turiu jam atiduoti 800lt už remontą kurį jis padarė mano namuose, bet man jis neikiek nepadėdavo su pinigais, visus metus valgydavo mano nupirktą maistą, neduodavo nei trupučio pinigų. Patarkite ką man daryti, ar nueiti į policiją dėl tokių grasinimų? Ar duoti tuos pinigus? Labai lauksiu jūsų patarimo!

  Laba diena, Visų pirma dėl smurto prieš nepilnametę dukrą ir dėl smurto prieš jus reiktų kreiptis į Policiją. Ar kvietėte policiją tokiais atvejais? Gal ėmėte abdukciją, ar kreipėtės į gydytoją? Dėl grąsinimų būtinai kreipkitės į Policiją. Jei turite kokių žinučių, būtinai jas išsaugokite kaip įrodymą. O jei atiduosite 800 Lt, kurie turbūt Jums taip pat reikalingi, jis nebegrasintų? Ko gero atsirastų daugiau priežasčių dėl ko grasinti ir ko pareikalauti iš Jūsų... Jeigu norėtumėte daugiau pakalbėti ar pasitarti, atvykite pas mus krizių centrą. Laikykitės! Turite dukrą, kurią viena užauginote. Džiaukitės tuo ką turite ir nesileiskite žeminama ir skriaudžiama.

 • Laba diena, su vyru nebegyvename jau metai laiko, tačiau oficialiai dar neesame išsiskyrę. Jis nenori ir grąsina. Pries 1,5 metų jis man buvo praskėlęs galvą, tačiau bijodama pareiškimo nerašiau. Liko tik randas ir išrašas ligoninėje. Ar dabar galiam dar atkelti tuos faktus? Ir ar jam už tai iškeltų baudžiamąją bylą? Ar jau vėlu? Dėkoju už atsakymą

  Laba diena, Galite rašyti pareiškimą, bet jau nemažai laiko praėję po įvykio, tai apsunkina tyrimą. Reikia daugiau detalių žinoti, kad atsakyti ar bus keliama baudžiamoji byla. Tačiau Jūs galite viena kreiptis dėl skyrybų ir pateikti tuos išrašus iš ligoninės, kaip įrodymą dėl ko norite skirtis. Kitas dalykas - Jūs turite teisę kreiptis į Policiją dėl grasinimų. Jei kiltų daugiau klausimų rašykite arba skambinkite mums!

 • Laba diena. Turiu tokią problemą... Vyras neišlaiko šeimos, jis tėvystės atostogose, gauna iš Valstybės 2000 Lt, bet man nieko neduoda. Negaliu sau nei batų nusipirkti. Jei mama nuperka, tai nuperka. Vaikui pririnko rūbų iš draugų. Jis nelegaliai dirba, nors turėtų būti su vaiku. Eičiau dirbti pati, bet negaliu, nes nėra kam vaikų palikti. Buvau dėl pašalpos, bet neduoda, nes vyro uždarbis didelis. Ką daryti? Aš juk taip negaliu gyventi.

  Laba diena, Siūlau Jums paskambinti rugsėjo 11 d. nuo 12 iki 16 val. tuo metu dirbs teisininkė ir su ja aptarsite, kaip šioje situacijoje įrodyti, kad vyro gaunamų vaikams pinigų Jūs net ir nematote.

 • Sveiki. Norėčiau paklausti dėl savo draugės. Ji patyrė smurtą nuo savo vaikino, niekam negali pasiskųsti, nes bijo kad kas nors nenutiktu. Dabar jis ją persekioja nenustoja rašyti žinučių. Draugė kiekviena kart pašoka gavusi žinutę. Kaip jai galima padėti?

  Jeigu tai yra grasinamojo pobūdžio žinutės jas reikia išsaugoti ir parašyti policijoje pareiškimą dėl persiokiojimo bei grasinimo. Pagal LIetuvos baudžiamąjį kodeksą grasinimas susidoroti fiziškai yra rimtas nusikaltimas už kurį gresia reali bausmė.Tikiuosi ,kad šiuo atveju parašius pareiškimą policijoje užteks to , kad šis pilietis bus iškviestas apklausai. Praeis bet koks noras grasinti.