Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Laba diena. Nezinau ka daryti. Gyvenu su vaiku buvusio vyro buto vienam kambary. ( pagal teismo sprendima ) . Siam kambary buves vyras paliko sekcija, i kuria netelpa mano ir vaiko daiktai , drabuziai. Prasiau jo issinesti ja ( nes turiu spinta, bet neturiu jos kur statyt) jis nesutinka, tipo neturi kur jos statyt. Ja savavaliskai as kaip suprantu negaliu atsikratyt paskui atsakyk kaip uz nauja. Kaip priversti buvusi vyra isnesti is mano kambario man nepriklausancius jo baldus ? Kur galima butu kreiptis ? Aciu uz atsakyma.

  Laba diena, truputį neaišku ar tai jūsų kambarys ar visas butas priklauso buvusiam vyrui? Jei tas kambarys pagal teismo sprendimą priklauso jums, tokiu atveju iš savo kambario tiesiog išneškite jums nepriklausančius daiktus ir palikite bendro naudojimo buto dalyje pvz.: koridoriuje.

 • Laba diena,rašau Jums nes nebežinau kur man dar kreiptis :( Pavargau jau nuo visko :( Su vyru šiemet bus kaip vedę 15metų auginame 3vaikučius ir jau nebesusikalbame. Pastovus pyktis. Didžiausias pyktis dėl vyro gėrimo. Aišku vyras tikrai nebegeria pastovei nors iš kitos pusės aš griežtai piktumais neleidžiu jam gerti. Vyras mane tada kaltina kad aš uždraudusi jam visus jo draugus esu. Mes vienas kito jau nebesuprantame. Aš užsidariusi namuose niekur eiti nebenoriu nebenoriu gyventi :( Nenoriu jo matyti akyse. Norėčiau skirtis labai bet nebeturėčiau kur eiti. Turiu tėvus bet nebegalėčiau su jais gyventi nes mama nuo pat vaikystės nebendraudavo su manim taip kaip turėtų,šilti pasikalbėjimai būdavo su močiute tačiau jos netekome prieš beveik 2metus :( Tėtis pastoviai išgerinėja,mama iklimpusi į didžiausias skolas. Mes patys turime buto paskolą, šiuo metu aš nebedirbu nes ęsu išėjusi vaiko auginimo atostogų. Vaikams 11,7 ir 1,8mėn. Patarkite kaip man elgtis,ką daryti jau pavargau labai pavargau :(

  Laba diena, paskambinkite mums į centrą ir užsiregistruokite konsultacijai: Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena, norėčiau paklausti,yra tokia situacija kad buvau išprevatauta budama 16 metu,savo vaikinu, su kurio bendravau apie metus. negalejau nedgi numanyti kad taip galėtu atsitikt dėl to kad nustojau su jo bendrauti nes žmogus buvo tikrai sunkaus charakterio. Nekam nepasakiau kaip viskas įvyko, pastojau jis nedgi nebandė savo elgesio paaiškint, dėl ko tai padarė. aišku aš vaika pagimdžiau jis ir jo tėvai buvo nustebinti tokio naujena nes iki tos dienos nėkas nėko nežinojo. Aš bijojau pasakyti visa tiesa tai kas buvo ir nutariau sumeluoti ir pasakiti kad tai buvo iš meilės. nes žinojau kad mano tėvai pasodins ji, ir mums jo šeima pradėtu keršyti. maniau kad tai bus mums visiems gėriau. pirmus 5 mėnesius jo tėvai jam neleisdavo matyti vaiko, bet šeimoje turi odvokata tai nutarė kad is dėlto kad tai vaikas jo kad aš yrašičiau ji i vaiko liudijima. Aš nesutinku visiškai su tuo, nes je absiuličiai nėko mums nepadėda, sako kad aš jokiu elementu iš ju negausiu nes je jau viska yra suplanavė ir aš neko nepsieksiu. musu šeimoje yra šėši ir dar vaikas. pas mus dirba tik mama ir uždirba labai mažai kad visus mus patempt. Nežinau kur kreiptis pagalbos, ka daryt? mane domina labiausiai klausimas jajgu aš neirašisiu jį i vaiko liudijima ar galiu priversti ji mokėti elementus?

  Laba diena, norint prisiteisti iš vaiko tėvo alimentus, turi būti nustatyta tėvystė, kitu atveju, jei vyras nepripažįsta vaiko turite kreiptis į teismą dėl tėvystės nustatymo. Jei nesutiksite įrašyti vaiko gimimo liudijime tėvo, tokiu atveju alimentų negalėsite prisiteisti.

 • sveiki,as su tokiu klausimu ka daryti man ,draugas palieka mane su vaiku ,gyvenome nuomuojame name o dabar kur man su vaiku detis,kur kreiptis?elementuz zada moketi ,bet neaisku ,ka man daryti ,mes liksime ant gatves..kur kreiptis?

  Laba diena, kreipkitės į kartų namus esančius Sąjungos aikštė 13 A, Kaunas Tel.: 8 37 36 35 46

 • Man 20, gyvenu su mama, neleidžia išvažiuoti niekur, nenori kad bendrauciau su vaikinu, nes jos manymu jis ne mano lygio. Gasdina,kad iskvies policija... Cia normalu?

  Laba diena, jūs esate pilnametė, mama iškvietusi policiją nieko nepasieks, nes jūs nedarote nusikaltimo. Kadangi dar gyvenate su mama, stenkitės su mama gražiuoju išspręsti šiuos klausimus.

 • Sveiki, pirkau rankinuka internetu uz 110 eur, ji man nepatinka ir pasirodo neoriginali, grazinti pinigus atsisako, issiunciau pirkejui rankinuka atgal, bet paste neatsiima. Ar imanoma paduoti i teisma tokiu atveju kad atgauti pinigus? Ar reiktu kreiptis i policija?

  Laba diena, taip jūs galite rašyti į policiją pareiškimą dėl savo priekaištų pardavėjui, tačiau pinigus jūs sumokėjote savo noru, prekę gavote.Nepaminėjote kur pirkote prekę ar iš fizinio asmens ar iš įmonės.Jei tai įmonė ir turite įrodymus, kad pardavėjas garantavo prekės originalumą, galite kreiptis į vartotojų teises, tai pat turi būti skirtas 14 dienų prekių gražinimo laikotarpis.

 • Sveiki,as su savo nuolatiniu globotiniu isvykau gyventi i uzsieni, jau po metu nutrauke globos pasalpos mokejima.Vaiko deklaruota gyvenama vieta Lietuvoje, as deklaravau isvykima.Noreciau paklausti ar teisetai buvo nutrauktas globos pasalpos mokejimas.Vaikui dabar 17 metu, jis mokosi uzsienyje.

  Laba diena, jūs turite kreiptis į savivaldybę dėl globos pašalpos, kurioje buvo priimtas sprendimas dėl jos skyrimo,jums bus suteikta informacija dėl kokių priežasčių buvo nutrauktas mokėjimas. Pašalpos mokėjimo nutraukimui galėjo turėti įtakos jūsų išvykimo į užsienį deklaravimas.

 • Laba diena. Su draugu gyvename anglijoje. Turim 8 menesiu dukra. Pries kelias dienas vyras pakele ranka pries mane.As iskvieciau policija, vien tam, kad daugiau tai nepasikartotu. ji isveze.as pareiskimo nerasiau. Vyko teismas, ir draugas negali gryzti namo 14 dienu. Man skambino socialine darbuotoja, ir sake kad ateis patikrinti vaika, kaip gyvename... Del to as nesijaudinu, nes vaikas tikrai gerai priziurimas. Bet ar yra bent menkiausia galimybe, kad socialines darbuotojos nusprestu, kad vaikas negali likti su manimi, nes buvo smurtas seimoje. ( sako kad galbut tai gali pasikartoti ir pan.) Labai aciu uz atsakyma

  Laba diena, pagal jūsų pateiktą situaciją, socialiniai darbuotojai neturi turėti jums priekaištų, problematiškas yra jūsų vyras ne jūs. Kadangi jūs šiuo metu esate ne Lietuvoje, rekomenduoju kreiptis konsultacijos į Jolantą Bogužienę, ji teikia pagalbą emigrantams Anglijoje, telefonas Jungtinėjė Karalystėje: 07427606616, Jolantos svetainė: http://www.psichologopagalba.co.uk/lt/top/pagrindinis/

 • Ar gali vyras drausti išsivežti vaiką į kaimą pas močiutę? Gyvename santuokoje, bet neišsiskiriu, nes grasina, jog atims vaiką.

  Laba diena, jūs turite teisę vežtis vaiką kur norite, beje kaip ir jis, jei esate neišsiskyrę ir vaiko gyvenamoji vieta nenustatyta( su kuriuo iš tėvų ji gyvens), nėra teismo sprendimo dėl vaiko lankymo. Dėl kokių priežasčių jis grasina atimti vaiką? susikite su mumis ir užsiregistruokite nemokamai teisininko konsultacijai:Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930 El. paštas: kriziucentras@kamkc.lt

 • Sveiki. Gyvenu Anglijoje apie 4 metus su draugu (kartu mes jau 10 metu) Turim bendra 8 menesiu dukryte. Pries pora dienu draugas pakele ranka pries mane. As iskvieciau policija, nes nenoriu kad tai dar kada pasikartotu. Ji isveze. Pareiskimo nerasiau, nes esu isitikinusi, kad visa tai isspresim. Tiesiog nenoriu kad jis dar kada nors pries mane keltu ranka, todel ir iskvieciau policija. Pries vaika jokio smurto ir niekada nera buve nei is mano, nei is draugo puses. Vaikas pilnai priziuretas, aprupintas ir begalo mylimas. Draugas dirba, o as vis dar motinystes atostogose. Pasalpu negauname, tik tuos kelius svarus, uz vaika ( kurie beje ir priklauso vaikui). Ar gali buti, ar yra nors kokia tikimybe, kad dukra gali is manes atimti ? Aciu uz atsakyma.

  Laba diena, truputį painiai parašėte, jūs bijote, kad draugas gali atimti iš jūsų dukrą? Mums trūksta informacijos.

 • Laba diena, norėčiau paklaust, kaip man pasielgt? Moteris kankinama pavydo, pradėjo persekiot mane, renka informacija apie mane, mano šeima ir kitus giminaičius. Rašinėja, įžeidinėja ir grasina. Negana kad man rašinėja, bet ir mano vyrui, vaikams ir šmeižia mane bei įžeidinėja, net sužinojo kur gyvenu, tai grasina atvykt į namus. Dabar net namuose nesijaučiu saugi. Kaip ją sustabdyt? Nereikia kad ją ten nubaustu ar ką, noriu tik kad paliktu ramybėje.

  Laba diena, jei žinote tos moters vardą ir pavardę parašykite policijoje pareiškimą dėl persekiojimo, šmeižimo ir grasinimų. Jei turite pateikite įrodymus, tada moteris bus iškviesta į policiją apklausai, to gali užtekti, kad ji nurimtų. Jūs siekdami apsaugoti save ir savo šeimą, turite parodyti žmogui, kad už neteisėtus veiksmus yra baudžiamą.

 • Laba diena, gyvename su vyru 3.5m. Esam susituoke 2.5m. Auginame dukryte 2m. Paskutiniu metu mano vyras pasidare labai nervuotas,piktas, susinervina del bet kokio mazmozio, nes mete rukyti. Musu mazosios dukrytes laikotarpis,kad jai viskas idomu, jai patinka ziuret filmukus per TV. Tetis grizta namo,negali ziuret TV,nes ziuri dukryte, nervuojasi.Viskas ji erzina.Musu santykiai pasikeite i blogaja puse. Siandien as pasakiau,kad eisiu dirbti, jis susinervino, sake,kad ir pasieiskociau buto,kad butu kur man iseit. Mane tai skaudina, vakar visa nakti negalejau miegot,verkiau. Nezinau kaip tokioje situacijoje elgtis. As nenoriu,kad mano dukryte prarastu mama arba teti. Esame skirtingu tautu, todel nekalbame viena kalba. Gal sunkiau suprasti vienas kita. Jis sake,kad negali kalbeti su manimi,nes as nemoku gerai vokiskai. Patarkit ka daryti,kaip rasti kompromisa, kad neisirtu musu seima. Dekui

  Laba diena, problema manau ne jūsų kalbos barjere, o nore išsiaiškinti ją. Turite kalbėtis su vyrų apie esamą padėtį jūsų namuose ir įvardinti jam kas jūsų netenkina, išklausyti jo nuomonę. Tik išsiaiškinę jūsų problemą galėsite ieškoti sprendimo ar patys spręsite ar kreipsitės į specialistus pagalbos.

 • Sveiki;Situacija tokia: Mano vyro sesuo gyvena su senyva, 81 metų mama. Pagrindinė problema- dukros alkoholizmas.Tai jau nebe paprasta alkoholikė: jai turi būti atnešta valgyti į lovą, alaus ir degtinės pristatyta kiek reikia. Visus jos norus- kaprizus turi tenkinti mama, nors ji vaikštanti.Blogiausia tai, kad ji periodiškai šantažuoja motiną: jei pažiūrėjo netaip, jei pasakė netaip- eina

  Laba diena, kai jūsų vyro sesuo yra agresyvi, užgaulioja, grasina, muša jūsų vyras ar jo mama turėtų kviesti policiją parašyti pareiškimą, neblaivi dukra bus sulaikyta policijoje iki 48 val. Norėdami apsaugoti vyro motiną nuo agresyvios dukros, jūs turite jai parodyti, kad už netinkamus veiksmus yra baudžiama.

 • Laba diena norejau pasiteirauti patarkite esu jaunas 21 metu vaikinas ir mane kamoja skausmai atrodo kad net nesinori gyvent noris iseit nes del kurio zmogaus gyvenu ji praradau buvom 7 metus pazystami kazkaip po truputi ja isimilejau prasidejo vistitis jausmai apie kurios daba sunku net kalbeti vis jie yra net stipresni buvau nusprendes nutraukti gyvybe bet nepaviko draugai mane rado uzkirto tam kelia daba jau kokius 2 metus nebendraujam gyvenu uzseni bet sergu gilia depresija del kurios galvojasi kad nebera to gyvenomo nebera man vilties cia gyventi nes as jos nenesupelniau iskaudinau brangu zmogu del kurio padariciau viska net gyvybe atidociau gryzau atostogu i lietuva taip skauda tam zmogiui pasakyti kad tave myliu neij as neij ji to nepasakia net labas gal galite patart kad neverkciau isprotesiu arba pasidarysiu kazka sau blogo nes suzinojau kad inai turi kita ir man labai skaudu net nenoriu gyventi nes supratau kad ja praradau ir verkiu ir sakau sau dieve dieve kodel taip man ivyko...

  Laba diena, mums trūksta informacijos, ar kreipėtės prieš tai pagalbos. Parašykite mums savo el pašto adresą. kriziucentras@kamkc.lt

 • SveikiSusidūriau su tokia problema...šiuo metu nedirbu, vyrui sumažino pajamas, tad kreipiausi į soc. paramos skyrių dėl pašalpos.Negana to, kad jau šį mėnesį neišmokėjo pašalpos, nes neva trūksta pažymos už vasario mėnesį (nors kreipiausi vasario mėn.), bet ir pareiškė, kad mes neturime teisės į būsto kompensacijas. Vyras mane priėmė su dukra, kurios susilaukiau vos 18. Vaikinas mane apgavo nežinau nei jo pavardės, nei asmens kodo, nei gyvenamos vietos. Kai buvo priimtas įstatymas dėl tėvystės nustatymo aš kreipiausi į teismą, bet dėl nenurodytos pavardės, gyv. vietos, gimimo metų, asmens kodo ieškinys laikomas nepaduotu ir grąžinamas man. Su šiuo sprendimu aš gaudavau vienišos mamos pašalpą. Šio dokumento man soc. rūpyba nepripažįsta, ką man daryti? Ačiū

  Laba diena, kreipiantis į teismą būtina nurodyti asmens duomenis. Šiuo atveju soc. rūpyba yra teisi. Užsiregistruokite pas mus teisininko konsultacijai, tai pagelbės jums rasti sprendimą šioje situacijoje. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930 El. paštas: kriziucentras@kamkc.lt

 • Labas vakaras,kaip elgtis, kai esu nuolat šantažuojama, žeminama, šmiežiama, gąsdinama. Jau beveik 9 metus gyvenu nuolatinėje baimėje, nuolat jaučiu nerimą. Skaitomi mano laiškai, lendama į privačią erdvę. Nesijaučiu žmogumi. Tiek fiziškai, tiek emociškai esu išsekusi. Vidinių jėgų savyje jau nebeturiu. Artimieji nepadeda. Jaučiuosi nesuprasta, atstumta, nesugebanti įsilieti į gyvenimą. Ko gera, tai tiesiog pagalbos šauksmas, nesitikint, kad kažkas galėtų pagelbėti. Mintys apie savižudybę, ašaros,pyktis, savęs nekentimas - visa tai, kas dominuoja mano gyvenime.

  Laba diena, mums trūksta informacijos apie jūsų situaciją, kas jus šantažuoja, kas jus persekioja. Pasiskambinkite mums į centrą užregistruosime jus konsultacijai ir padėsim ieškoti sprendimo. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930 El. paštas: kriziucentras@kamkc.lt

 • Laba diena,esu vieniša mama.Sūnui 9 mėn.Jam tėvystė nesuteikta.Rajono savivaldybė moka man 44 eur.pašalpą,kaip vienišai motinai.Socialinė darbuotoja reikalauja prisiteisti alimentus,tačiau aš su vaiko tėvu nebendrauju,jis vaiko nepripažysta.Esu 50% darbinga,gaunu invalidumo pašalpą apie 90eur.Savivaldybės parama labai reikalinga ,nes mano ir vaiko pajamos tik viso apie 120 eur.Norėčiau sužinoti ar soc. darbuotojos turi teisę manęs kiekvieną kartą primygtinai reikalauti teismo keliu prisiteisti tėvystę ir alimentus,jei aš tvirtai nusprendusi su vaiko tėvu nebendrauti.Kai kreipiuosi į soc. darb.jaučiuosi nepatogiai,nes esu žeminama.Ar turiu teisę į šią pašalpą? Ačiū.Su pagarba.

  Laba diena, socialinės darbuotojos yra teisios sakydamos, kad jūs privalote nustatyti vaiko tėvystę ir prisiteisti( alimentus) vaiko išlaikymą. Nesvarbu, kad jūs nenorite bendrauti su vaiko tėvu, jis turi prisidėti prie vaiko išlaikymo, tuo labiau, jūs pati teigiate, kad jums šiuo metu reikalinga finansinė pagalba. Jei jūs nesirūpinsite įsiteisinti vaiko tėvystę ir prisiteisti išlaikymą, savivaldybė gali priimti sprendimą ir nemokėti jums išmokos. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis mūsų centrą teisininko konsultacijos. Kauno apskrities moterų krizių centras Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930 El. paštas: kriziucentras@kamkc.lt

 • Sveiki,noriu pasiteirauti.Su vyru išsiskyrusi 12m;prieš 2 m;jis tapo neįgalus ,turime bendrą dukrą aš iš geros valios jam padedu,o jo motina ir brolis mane šmeižia ir man grasina,su manim susidorot mane užmušti,padangas mašinai supjaustyt,pagal juos mažai rūpinuosi juo nes ,kaip dukros motina turečiau labiau.Ar galiu į policiją parašyt pareiškimą ar iš kart duot į teismą,del šmeižtų ir grasinimų.

  Laba diena, dėl šmeižto ir grasinimų galite kreiptis į policiją, parašyti pareiškimą, jums grasinantys asmenys bus pakviesti pasiaiškinti dėl savo veiksmų. Kadangi šie asmenys jums yra pažįstami, todėl jums bus pasiūlyta kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Norint teisme įrodyti šmeižtą ir grasinimus, jums bus reikalingi įrodymai( pokalbių įrašai, sms žinutės, liudininkų parodymai). Tai sudėtingas ir varginantis procesas, tai pat daug išlaidų teisininkams.

 • Laba diena, ar esant darbo biržoje, yra galimybė gauti advokato paslaugas pigiau?

  Laba diena, dėl nemokamos teisinės pagalbos kreipkitės: Kauno miesto savivaldybė Advokatės Nijolė Reimerienė, Violeta Naujokienė, Diana Degutienė, KĘSTUČIO g. 36. 103-104-105 kab. Tel. 22 71 29, 22 92 68, 22 82 11. Darbo laikas: I - V nuo 8 iki 16 val. (pietų pertrauka nuo 12-13 val.)

 • Sveiki.Nesenai išsiskyriau su vyru.Turime 8metu dukrą.Išsiskyrėme,nes jis alkoholikas. Kas metai koduojasi,o kai kodas baigiasi,pradeda gerti,išgėręs būna agresyvus.Po skyrybų šeštadieniais, sekmadieniais aš su dukra būnam pas jį.Jis nori buti su dukra dvi dienas,tad važiuoju pas jį tik delto,kad mergaite būtų prižiūrėta,pavalgiusi.Iki šiol jis negėrė,buvo užsikodavęs,kodas nesenai baigėsi ir dabar jis pradėjo išgėrinėti.Dabar aš nežinau kaip man elgtis,aš bijau pas jį važiuoti,išgėręs gali mane sumušti,o leisti važiuoti vieną dukrą irgi baisu.Jei jam neleisiu matyti dukros,jis man grasins,gali atvažiuoti į namus (gyvenu su tėvais),gali daužyti langus,spardyti duris (taip jau yra buvę). Patarkit kaip man elgtis,ar mum su dukra rizikuoti ir važiuoti pas jį,ar dukrą leisti vieną,be manęs pas jį.Ar geriau abiem likti namuose ir pas jį nevažiuoti nei vienai?Ar jis turi teisę matyti dukrą,kai pradėjo gerti,yra neužsikodavęs?Ar man dėl to kažkur kreiptis?Ar jis taip pat gali kažkur kreiptis,jei neleisčiau jam šiuo metu matytis su dukra? AČIŪ.

  Laba diena, dėl buvusio sutuoktinio problemų ir mergaitės lankymo jūs turite kreiptis vaiko teisių apsaugos skyrių :Laisves al. 28 tel. (8-37) 750137, tai pat užsiregistruokite pas mus nemokamai teisininko konsultacijai: Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas). Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena, noreciau pasiteirauti..As su vaiku pagal teismo sprendima gyvenu dvieju kambariu buto (jis priklauso buvusiam sutuoktiniui) viename kambaryje. Iki siol kitam kambary gyveno nuomininke.Dabar jis planuoja atsikraustyti i ta kambari su savo nauja moterim. Ar nebus pazeistos vaiko (3m.), mano teises? Nes as neisivaizduoju gyvenimo po vienu stogu su jais. Gal ka nors butu galima padaryti ir kur kreiptis? Padekit prasau. aciu

  Laba diena, jūsų buvęs sutuoktinis nepažeidžia nei teismo sprendimo, nei jūsų ar vaiko teisių. Šiuo atveju turėtumėte su buvusiu sutuoktiniu pasikalbėti, kad jūsų netenkina tokia situacija ir rasti sprendimo būdą. Bandykite tartis su vyru dėl galimybė jūsų kambarį išnuomoti ir išsinuomoti jums su vaikučiu kitur, nes šiuo atveju jis nedaro jokio nusižengimo.

 • Laba diena, gyvenu 3 kambarių bute, kurio 1/3 priklauso dukrai, gyvenančiai kitame mieste.Butas mano vardu, tačiau jame rgistruotas mano suaugęs sūnus, kuris mėgsta vartoti alkoholį ir tuomet tampa agresyvus.Priš metus jam buvo iškelta baudžiamoji byla už mano sumušimą, tačiau bylą užbaigėme susitaikymu. Noriu paklaustio, kaip galėčiau sūnų išregistruoti iš buto, nes jau bijau kartu su juo gyventi dėl mušimo ir pastovių pykčio bei agresijos priepuolių. Didžiausia problema man yra tai, kad darbo metu negaliu išeiti iš darbo, nuvykti į policiją parašyti pareiškimo ir pasidaryti med. ekspertizę. Kas galėtų padėti, kur kreiptis. Netgi šiuo metu dirbu darbe sumušta galva ir sulaužytais šonkauliais. Ačiū.

  Laba diena, visų pirma, visada kai sūnus kelia prieš jus ranką ar vyksta agresijos priepuoliai, jūs turite kviesti policiją ir tada bus surašytas pareiškimas. Nuvykti pasidaryti medicininę ekspertizę darbdavys jus privalo išleisti. Pagal iškvietimą dėl smurto atvykę policininkai privalo sulaikyti smurtautoją dviem paroms. Vėliau sulaikytojo likimą sprendžia teismas, įgijęs galimybę smurtautoją iškraustyti iš jo paties namų, uždraudžiant bendrauti su jo artimaisiais. Pas mus centre galite užsiregistruoti nemokamai teisininko konsultacijai. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena. turiu tokia situacija. Su vyru susituokę metus(beveik), pragyvenom kartu pora metų. Turime sūnų, jam dabar 6 mėn. Atsitiko taip, kad taip esame jauna šeima abiem po 23 metus, bet aš taip savo vaiką myliu labai, bet pridariau nesamonių, buvo trūkumas pinigų, iš vyro negaudavau nieko, nei dėmesio, nei meilės tiesiog nemokėjo to parodyti. Taip aš prisėmiau paskolų ir jo vardu ir savo, jos buvo skirtos paskolom padengti ir kažkaip gyventi, šiek tiek skyriau sau. Žinau tai yra blogai, jis dabar sužinojo, nieko nenori girdėti apie mane. Vaiką jis myli, bet aš dabar liksiu vieną su vaiku, gyventi turiu kur, esu dekretinėse, pinigėlių šiek tiek gaunu. kažkaip pragyvensime su sūneliu, bet pati esu nusilpusi, nevalgau, nieko nenoriu, nuotaikos nėra, verkiu. Aš jo atsiprašiau, paprašiau šanso, jis nebežino ar gali man atleisti, pasitikėti aš jo ir neteisiu. neturiu su kuo pasikalbėti, kam pasipasakoti, visi nusisuko, mamai sakyti bijau. Ką daryti? Noriu bent patarimo, nes nebesuprantu, kas darosi. Labai prašau.

  Laba diena, paskambinkite mums užsiregistruoti konsultacijai Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • sveiki :) Gyvenu vieno kambario bute su tevais ir net neisivaizduoju kaip tai pasakyti vaikinui gal kas patars kazka?

  Laba diena, kodėl negalite pasakyti, bijote jo reakcijos ar, kad negalit pasikviesti jo į svečius? Jei vaikinui jūs esate svarbi, tai jam neturėtų rūpėti, kokio dydžio jūsų tėvų butas. Tiesiog pasakykite tai jam.

 • Laba diena nemaniau kad man ateis tokia diena kaip prasyciau pagalbos ar patarimo....pries 2 metus isiskiriau su vyru ....ir siuo metu gyvenau su draugu bet pries kelias dienas suzinojau kad jis man melawo kad uzsieni dirba o pasirodo uzsiminejo kaskuom kitais dalikais ir jis sulaike irdabar tokioj sutuacijoje nes jis mus islaike gyvenam du sunum 3metuku namuojame bute ir nezinau nuo ko man pradet atrodo isproto iseisiu ......kur eiti kur kreiptis pagalbos

  Laba diena, jūs esate išsiskyrus su vyru, ar yra priteisti alimentai sūnaus išlaikymui? Jūs šiuo metu esate nedirbanti? Registruota darbo biržoje? Užsiregistruokite pas mus į centrą konsultacijai, susipažinę su jūsų situacija išsamiau, galėsime patarti .

 • Laba diena. Mes su draugu abu našliai, draugaujame virš metų, bet man labai sunku, nes negaliu niekaip sutarti su jo suaugusia dukra..Ji sako, kad aš jai patinku, bet daro tyliai taip, kad lyg norėtų kad man nervai neatlaikytų ir aš juos palikčiau. Ji ir su tėčiu nelabai skaitosi. Buvau nusprendusi išsakyti jai viską, kas man nepatinka, kaip ji elgiasi, bet tai būtų beprasmiškas aiškinimas ir triukšmas . Dabar galvoju, kad gal geriau išvis su ja nebendrauti, tik žinau, kad sunku jos tėčiui, mano draugui, nors jis sako kad aš teisi, viskas susitvarkys, bet aš abejoju, ar bus kada gerai, ir ar verta man toliau draugauti, nes per tuos metus man labai pašlijo sveikata, o viskas susiję su jo dukra. alkoholio beveik visai nevartojame nei kur lakstome, stengiamės gyventi tvarkingai, be to mano draugas dar globoja savo antrą dukrą neįgalią (29m). Jam tikrai labai vienam sunku, nes dukra pareiškė, kad nieko nepadės tėčiui, mus niekur neišleis išvažiuoti, nes reikia pabūti kažkam su neįgalia mergaite, žodiu, gal jinai nori, kad jos tėtis namuose turėtų tarnaitę, nors mes tik dar draugai, gyvename atskirai. Aš padedu kiek galiu, bet kartais pagalvoju, vardan ko, juk aš galiu gyventi savo gyvenimą. Visai pasimečiau gyvenime, nėra kam patarti, bet aš su šitokia situacija susitikau pirmą kartą ir todėl prašau Jūsų patarimo.Prašau patarkite, kaip man elgtis, nes bijau kad nereiktų papulti pas rimtus gydytojus. Geros dienosPagarbiaiMarija

  Laba diena, visų pirma nuspręskite ar jums svarbu išsaugoti šiuos santykiu(su draugu) ar jums jie yra svarbūs. Jei taip tada jūsų trijų(jūs, draugas ir jo dukra) pokalbis būtų naudingas, tik turite ramiai, konkrečiai įvardinti tai kas jūsų netenkina ir išklausyti jos nuomonę. Jei draugo dukra neis į kompromisą, tada gal yra galimybė atsiriboti nuo jos ir bendrauti tik su draugu. Stenkitės iš šių santykių pasiimti tai kas jums teikia geras emocijas. Tai pat galite užsiregistruoti į mūsų centrą psichologo konsultacijai, kuris jums padės priimti tinkamą sprendimą. Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • laba diena. turiu klausimą su vyru gyvenau 25metus o jis dabar turi meilužę, ką reikia daryti norint išsiskirti internetu arba paprastuoju būdu? kokius dokumentus reikia pildyti ar tiesiog rašyti kažkokį prašymą?

  Laba diena, norint išsiskirti paprastuoju būdu, turite su vyru užpildyti prašymą dėl skyrybų bendru sutarimu. Šis prašymas pildomas kai abu sutuoktiniai pareiškia norą skirtis, skyrybų byla gali būti svarstoma sutuoktiniams nedalyvaujant teismo posėdyje. Jei vyras nesutiks bendru sutarimu, tada turite rašyti prašymą skyryboms dėl kito sutuoktinio ar abipusės kaltės( ar kitų svarių priežasčių).

 • Sveiki.Vyras sumane skirtis,vaikai jau pilnameciai ir gyvena bendrame name ir uz viska apmoka daugybe metu.Klausymas ar vyras gali gauti puse namo nors jau virs 10 metu neuzdirba ir nevykdo ukines veiklos,turi sugyventine,ir del jo skolu jau arestuota jo namo dalis?Ar gali prasideti turto dalybu byla kai turto dalis jau arestuota.Ar tai gali buti traktuojama kaip vyro kalte (skirybos)?Aciu.

  Laba diena, jeigu namas yra jūsų su vyru bendra nuosavybė, įgyta santuokos metu, tai turtas skyrybų atveju bus dalinamas per pusę, nesvarbu ar vyras tuos metus dirbo ar ne, ar vykdė ūkinę veiklą. Vaikai yra pilnamečiai, į vaikus teismas neatsižvelgs, jie yra suaugę nesvarbu, kad jie apmoka už viską. Truputėlį trūksta informacijos, jūs minite jo namo dalį, jūs teisiškai pasidalinę namą dalimis? Jei vyksta skyrybų procesas, tai pat dalinamas ir turtas. Jei jūs kreipsitės į teismą su prašymu dėl skyrybų ir nurodysite, kad tai dėl vyro kaltės( įvardindama konkrečias priežastis), teismas pradės skyrybų bylą ir jūs turėsite įrodinėti vyro kaltę. Užsiregistruokite pas mus centre teisininko konsultacijai, teisininkė susipažinusi su jūsų situacija į klausimus atsakys konkrečiau . Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. nr.: 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930

 • Laba diena, mano vyras dirba nelegaliai, darbo biržoj neįsiregistravęs. Kaip skyrybų atveju būtų paskirti alimentai, jei nesusitartume dėl sumos? Ačiū.

  Laba diena, jei skirsitės bendru sutarimu, tada tai jūsų sutarta suma, jei vieno prašymu, tada spręs teismas. Paprastai suma tokiais atvejais svyruoja 300-400 litų.

 • bendrauju su draugu kuris yra nuteistas, ir jis praso kad jam parasyciau laiska, ir net nesugalvoju ka tame laiske galeciau parasyti. neturiu minciu visiskai...

  Laba diena, papasakokite savo draugui kaip jums sekasi, kuo užsiimate laisvalaikiu, to paties pasiteiraukite pas jį.