Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

  • Laba diena, noriu pasiteirauti... Su vyru negyvenu kartu jau daugiau kaip trys metai. Skirtis jis nesutinka, nes nori taikytis. Paskutiniu metu pradėjo psichologinį smurtą, grąsindamas atvažiuoti į darbą, sugadino bendradarbių vakarėli ir panašiai. Ar galima rašyti kažkokį pareiškimą policijai?

    Laba diena, Lina, Pagal galiojančius teisės aktus ir įstatymus psichologinis smurtas prilyginamas fiziniam smurtui. Jūs tikrai galite policijoje parašyti pareiškimą dėl psichologinio smurto bei vyro grąsinimų su Jumis susidoroti fiziškai. Dėl išsamesnės informacijos siūlyčiau pasiskambinti į mūsų centrą. Esant būtinumui mes suteikiame ir nemokamas teisines konsultacijas. Linkiu sėkmės ir ryžto įgyvendinant savo siekius.

  • pries 3 d.buves sutuoktinis panaudojo smurta pries mane,as iskvieciau policija,sau medikus,yra yrasai is kliniku,ekspertizes,kad sumuse,jam iskelta baudziama byla,pas mane namie like jo rubai,ir as dar ju neatidaviau,skambino jo brolis ir reikalavo jo rubu as atsakiau,kaip susimokes nors viena imoka alimentus uz vaika atiduosiu jis man pradejo grasinti,gasdinti,kad per musu su vyru teisma mane suzlukdys,kad man aplamai blogai viskas baigsis,zodziu ka man dabar tokiu atveju daryti,ar galima paduoti skunda ant jo brolio,kad man grasina?ar nera jokiu ginanciu zmogaus teisiu istatymu?as siuo metu isgyvenu gilia depresija,man atsirado baimes jausmas,bijau,kad man nekersytu,auginu dvi dukras viena vyresnele is pirmos santuokos 16m,ir kita su antruoju 5m,dukra nuo sio jau dabar smurto kaltininko,ka man daryti,kur man rasti pagalba?

    Laba diena, Policijoje parašyti pareiškimą apie jums grasinanti vyro brolį jus tikrai galite. Teisiškai neatiduoti vyro rūbu ir už juos reikalauti alimentų jus negalite.Klausymą dėl elementų priteisimo sprendžia teismas. Jeigu vyras šiuo metu negauna oficialių pajamų elementus jums mokės valstybė, o vėliau tuos pinigus išreikalaus iš jo. Dėl jūsų psichologinės būsenos bei pasireiškiančios depresijos siūlau susisiekti su mumis. KAMKC konfidencialiaiteikiama nemokama psichologinė pagalba.

  • Laba diena, patarkit, ką daryti, ėmiau patirti pastovų fizinį smurtą, štai ir praeitą savaitgalį vyras apipylė smūgiais į galvą, koją ranką, grasino nušauti savigynai išduotu pistoletu. Auga mažametė dukra iš mūsų šitos, abiem antros santuokos, dėl kurios aš nenoriu palikti visko ir išeiti.Be to, buvo pasakyta, kad man jos neatiduos, o mane susiras bet kur. Jis pats buvęs pareigūnas, todėl rašyti pareiškimą aš be proto bijau.

    Laba diena. Jums reiktų kreiptis į policiją dėl fizinio smurto, dėl grasinimų. Neturėtumėte kentėti, nes niekas neturi teisės Jūsų mušti, grasinti. Vaikui tai, kad gyvenate nuolatinėje įtampoje ir baimėje, negeriau. Nors ir mažas vaikas, nors jo akivaizdoje tai nevyksta, viską jaučia ir supranta. Bent jau rinkite įrodymus dėl patiriamų grąsinimų, dėl sumušimų pasiimkite abdukcijas, kreipkitės į medikus. Jums nereiktų bijoti. Dėl dukrytės taip pat ne vyras sprendžia, su kuo gyvens. Nebent Jūsų padėtis yra labai bloga. Vaiko gyvenamoji vieta apsrendžiama Teisme. Gal rastumėte galimybę atvykti kasikabėti? Galėtume daugiau pagalvoti, ką įmanoma daryti. Tačiau vis tiek pagrindiniai dalykai, ką turėtumėte daryti, tai kreiptis į Policiją ir pasistengti pakeisti gyvenimą.