Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Norejau paklausti,ar galima dabar po 30 metu paduoti zmogu i teisma del moralines zalos,kada as buvau 15 metu,buvau aklai isimylejusi ji, tuo laiku jam buvo 20 metu. Jis tuo laiku pasinaudojo manimi, suejes lytiskai, ir sakydamas kad jeigu as jam neatsiduosiu jis su manimi nedraugaus,ir po to atsidavimo as su juo ne tik nedraugavau bet dar ir turejau lytiniu santykiu problema. Budavo bjauru santykiauti netgi su savo vyru.Jis tuo budu suzeide mano psihologija ir poziuri sexsa, vyrus. Po suejimo jis paprasciausiai isvyko mokintis i Ukraina, po 3 metu grizo namo, dar po 3 vede.Tik aisku ne mane. Ar butu galima dabar kaip nors jam uz tai atsilyginti? Jis isprievartavo galima sakyti nepilnamete pasinaudojus jos naivumu. Jis gimes 1964, as 1970. Dekoju uz laika.

  Laba diena, taip jūs galit kreiptis policiją, tačiau dėl senaties termino tai neturės jokių perspektyvų. Mes suprasdami jūsų išgyvenimus ir nuoskaudas kviečiame kreiptis į mūsų centrą, kuriame mes jums galime pasiūlyti individualią psichologo, teisininko, socialinio darbuotojo, šeimos konsultanto konsultaciją. Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas) Tel. : 8 37 340027 Mob. tel. nr.: 8 679 31930 El. paštas: kriziucentras@kamkc.lt

 • Labas vakaras,palikau drauga pries 6men,bet yra tokia situacija kad nei vienas neturim kur gyvent ir gyvenam tam bute kur ir anksciau,tas butas yra jo mamos.o palikau ji todel kad yra losejas,.tai delto ji palikau,ir nuo pasikeite mano gyvenimas,jis mane kiekviena diena izeidineja,psichologiskai veikia,kad as esu isdavike,kad as isardziau seima,tesiogine ta zodzio prasme terorizuoja,sako kad vaika atims.skambineja mano naujam draugui jam grasina ,kad mane geruoju paliktu. net nzn ar galima kazkur kreiptis kad jis negaletu nei prie manes nei prie vaiko artintis? aciu

  Laba diena, visų pirmą turite ieškoti galimybės su draugu išsikelti gyventi atskirai, taip išvengsite įžeidinėjimo, psichologinio smurto. Tai pat galite kreiptis į policiją, parašyti pareiškimą dėl psichologinio smurto, o jūsų draugas dėl grasinimų. Dėl pareiškimų jūsų buvęs draugas bus iškviestas į apklausą policijoje, galbūt tai padarys įtaką jo elgesiui.

 • Laba diena,susilaukiau dukrytes mum 4men nesu vedus draugas vaiko nenorejo kartu gyvenam laikinai ieskau buto bet niekur nerandu,nes jis liepe issikraustyti niekuo nepadeda gyvenu strese istisai ka daryti??padekite

  Laba diena, kreipkitės į Kauno kartų namus, Sąjungos aikštė 13 A, LT-48374, Kaunas, telef. 8 37 36 35 46. Ten suteiks Jums pagalbą.

 • Laba diena, noriu paklausti, ar turi pagrindo vyro šantažas dėl to, kad namuose netvarka. Pykčio priepuoliais kaišioja nuotraukas, kuriose, jo manymu, netvarka. Sako, kad aš bloga mama ir galima skyrybų atveju atimti iš manęs vaikus. Jis pats nieko nesitvarko, tiktai gilėja priekaištai dėl visko.Pas mus 2 vaikai - 5, 10 m.

  Laba diena, siūlytume pabandyti atvykti šeimos konsultacijoms. Pabandytume išsiaiškinti, kokios tokio elgesio priežastys ir ką galima pakeisti. Jei vyras nesutiks, siūlytume Jums susisiekti su mumis susitarti dėl konsultacijos, paskambinkite mums tel.nr.867931930 arba 340027. Išsiaiškintume jūsų padėtį, taip būtų lengviau kažką patarti.

 • Sveiki, norejau paklausti - skiriuosi su smurtaujanciu vyru. Turime du mazus vaikus. Daviau jam dvi savaites issikelti. Per ta laika jis vis bando mane itikinti, kad ir as kalta del visko, grasina, kad gailesiuos, zodziu kaip ir anksciau - bando paveikti mane psichologiskai, kad as be jo nesusitvarkysiu, net grasina, kad jei

  laba diena, ne visai supratau kokioje fazėje jūsų skyrybų procesas. Ar jus jau esate pateikus prašymą skirtis, ar reikalaujate, kad vyras abipusiu sutarimu paliktu namus. Įstatymiškai kol jus nesate išskirti ir jis nenaudoja prieš jus fizinio smurto dėl kurio jus kviestumėte policija išeiti iš namų ar ne yra tik geranoriškumo reikalas. Žinoma jus galite jam nebūnant namie sudėti daiktus už- durų, ir jei jis pradės grasinti kviestis policiją. Kai kurios moterys pasielgia būtent taip.Bet tada emocijų bangos neišvengsite ir vaikams teks išgyventi skandalą namuose. kitas kelias yra užbaigti skyrybų procesą ir teismine tvarka iškraustyti buvusi vyrą iš buto kuris priklauso jums. Taip , kad jums patarčiau kuo greičiau susitvarkyti formalumus, kad nepriklausytumėte nuo vyro norų ir nuotaikų. Svarbiausia jei iškils nors mažiausia fizinio smurto grėsmė kvieskitės policija. tai skyrybų procese bus tik argumentas apie jo elgesį šeimoje.

 • Kur kreiptis jeigu sugyventinis negrazina televizoriaus.pirkimo dokumentai pas mane o yelevizorius pas ji liko bute.ar policija ka padarys jei pareiskima parasysiu.kokia jam atsakomybe?ar kreiptis i teisma?jis aiskina kad as issivezusi esu televizoriu.

  siūlyčiau jums parašyti pareiškimą policijoje, jei tai nepadės teks buvusi sugyventinį paduoti į teismą.

 • sveiki esu 50 ties metu su vyru gyvenu kaip sakoma tik formaliai,vienas namas,kartu nemiegame jau 20 metu.jis labai bjauraus charakterio mane izeidineja kartais ir ranka pakeldavo,noriu issiskirti su juo jo sutikimo kaip ir nereikia?tik turto atzvilgiu jis gali nesutikti ir temti guma ar as teisi?

  Laba diena , skyrybų atveju yra užvedamos dvi skirtingos bylos , viena dėl santuokos anuliavimo, o kita dėl turto dalybų. Abiem atvejais galimas abipusis sutarimas. Tokiu atveju procesas yra greitesnis ir pigesnis, bet jei vyras nesutiks su jūsų siūlomomis turto dalybomis tada tai teks padaryti teismui. tai užtruks ilgiau ir abiems pusėms kainuos brangiau. Todėl ir pačiam sutuoktiniui toks proceso vilkinimas yra finansiškai nenaudinga.

 • Sveiki, noriu informacijos , del vieso smeizto internete apie mane kaip apie aferiste, apie mano imone kurioje dirbu . Grasinimai viesoje vietoje susidorojimu su manimi bei mano ketveriu metu dukrele, persekiojimas mano darbuoveteje , smeiztas pries mano kolegas . Prasau pagalbos !

  Laba diena , paskambinkite mums tel.nr.867931930 arba 340027. ir mes jus užregistruosime nemokamai teisininko konsultacijai.

 • Susipazinau su nescia moterim, kuri neturi kur gyventi, neturi kur auginti vaikelio, del sitos priezasties galvoja vos gimusi palikti langelyje. Girdejau kad yra centras kuris apgyvendina moterys su kudikiais ir keleta menesiu padeda issilaikyti. Kur tiksliai jis randasi ir kokie kontaktai?

  Laba diena, Gerb. Valentina malonu, kad yra gerų žmonių, kuriems rūpi moterų ir vaikų likimas. Taip Kaune yra kartų namai, kurie priima jaunas mamas su vaikais, tačiau ten pakliūti reikalingas Vaikų teisių apsaugos skyriaus (VTAS) siuntimas. Bet kokiu atveju reiktų krieptis į VTAS bei Kartų namus, kontaktai yra čia: http://www.kartunamai.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/darbuotoju-kontaktai; Jei nepavyktų sutarti dėl apgyvendinimo ar moteriai reikėtų psichologinės ar kitos pagalbos, duokite mūsų kontaktus, pasitengsime padėti kiek galėsime.

 • Gyvenau su zmogum 3 metus anglijoj,jis pries menesi gryzo i lt,raso grasinancias zinutes,grasina,kad i interneta ides kazkokias privacius video,nezinau kur kreiptis,kaip man ji nuramint....?

  Kaip suprantu Jūs vis dar esate Anglijoje? Būtų gerai jei parašytumėte daugiau apie Jūsų situaciją. Galbūt jums reiktų kreiptis Anglijoje į policiją. Lietuvoje gąsdinimas nėra baudžiami pagal BK, bet jei jūs nereguotumėte į grąsinimus, neparodytumėte kad bijote didelė tikimybė, kad jie nebus įgyvendinti.

 • Sveiki. Su vyru nugyvenome 26 m. Niekada jis nepasižymėjo dideliu dėmesiu man. Bet šiuo metu pastoviai pykstamės, tiesiog parėjęs iš darbo net nepasako nieko. Jei važiuojame automobiliu nekalbame, nors ir nebūname susipykę. Niekada jis man nepasako gražaus žodžio, aš pati negaliu pasiguosti jei kas man negerai. Kartais ieškodamas kažkokio daigto, kimba prie manęs, kad aš turiu žinoti viską. Dirbame tame pačiame darbe, todėl matau dažnai jį maloniai bendraujantį su kitais, besišypsantį. Suprantu, kad jis darbe pavargsta. Aš jei namuose būnu, visada padarau pietus ir vakarienę, stengiuosi kad visada jo drabužiai būtų tvarkingi. Vaikai jau suaugę, studentai. Kiek prisimenu niekada man be gimtadienio jis nepadovanojęs gėlių ar mažos smulkmenos. Vestuvių metinių proga tik vieną kartą. Jei paskutiniu metu išeiname kur nors į vakarėlį jis visada palieka mane, šoka su kitomis. Esu kelis sykius net pati išėjus iš vakarėlio, nes man labai buvo nesmagu ir blogai jaučiausi, o pats sau leidžia gyžti 2 val. nakties. Todėl dabar nenoriu net eiti kur nors. Jei bandau kažką pasakyti ar išsiaiškinti, tai tik veltui laiko gaišimas, nes viskas virsta pykčiu, kad aš kabinėjuosi. Tiesiog kartais esu labai žeminama prie kitų tokiu jo elgesiu. Nežinau, gal aš ką negerai darau. Ačiū.

  laba diena, santuokoje gyvenimo kokybę leme ne vieno , bet abiejų sutuoktinių pastangos.jus galite būti idealia žmona, bet jeigu partneris su jumis nekalba apie šeimoje esamą situaciją ir kaip ją reiktu keisti - nieko nepadarysite. gal būt dėl kažkokių priežasčių vyro jausmai jums prigeso, nebeliko artumo bei savitarpio supratimo.Esamoje situacijoje tik jus pati galite apsispręsti kaip norite toliau gyventi. Ar jums priimtinas toks vyro elgiasys su jumis . Jeigu taip belieka bandyti išsakyti savo savijautą ir paklausti jo nuomonės kaip jis jaučiasi gyvendamas su jumis , ko jam trūksta . Gal pavyks išprovokuoti atvirą pokalbį, po kurio sektu konkretus veiksmai su tikslu suartinti pozicijas. Jei kalbėti vyras atsisako ir teigia , kad nesiruošia nieko keisti, tai ženklas , kad sprendimą turite priimti jus pati. Ar ir toliau gyventi tokį pat gyvenimą( būnant vieniša poroje), ar palikti tą žmogų ir gyventi gyvenimą suteikiant sau galimybę naujiems santykiams su kitu žmogumi.

 • Laba diena. Esu visiskoj nevilty ir baimej. Su vyru pragyvenom 25m. Atsventem rudeni sidabrines vestuves. Po nauju metu prasidejo kazkokie neaiskus dalykai. Paaiskejo, kad jis susirado kita. Jai 30, jam 46. Uzauginom sunu ir dukra. Treciai dukrytei tik 11. Mes tikrai nuostabiai gyvenom. Mano vyras turi savo versla, taip kad man buvo suteikta galimybe nedirbti. As visa laika tik mokiausi. Mokslai baigti, bet nera nei praktikos, nei jokios patirties. Jis isejo gyventi pas tevus. Mes likome gyventi name tryse:as. Sunus 25m ir dukryte 11m. Kita nuo rudens isvaziuoja mokytis i Vilniu. Neiisivaizduoju kaip ir nuo ko pradet vienai gyvent, kaip pradet viska nuo nulio. Mes buvome labai artimi, buvome ir sutuoktiniai ir draugai, mokemes vienoje klaseje. As ji vis dar be galo myliu ir neisivaizduoju gyvenimo be jo. Nezinau kaip dukryte islaikys . Kartais nebesinori gyventi, bijau ,kad nepakelsiu vienatves, nes esu is tu zmoniu, kurie negali buti vieni, o juo labiau gyventi. Visas gyvenimas subyrejo, kaip kortu namelis. Ka daryti? Kaip isgyventi tokioj situacijoje? Labai atsiprasau uz toki ilga pasakojima, bet tiesiog esu ant bedugnes krasto. Labai aciu.

  laba diena Edita, Jūsų situacija išties problemiška, bet tai kas vyksta jūsų šeimoje tikrai ne pasaulio pabaiga. Tiesiog jums su vaikais teks pergrupuoti savo gyvenimo prioritetus ir išmokti didesnio savarankiškumo,Juolab , kad jūsų sūnus jau suaugęs vyras ir gali būti jums parama. Būtu labai gerai jeigu jus galėtumėte iki mūsų atvykti. Išsiaiškintume kas šiai dienai jus labiausiai baugina, ką norėtumėte daryti ir kas trukdo. Viena galva gerai , bet dvi dar geriau, manau, kad mums pabendravus rastume kurkas daugiau problemos sprendimo būdų nei šiuo metu jūs įsivaizduojate. Paskambinkite prašau tel. nr 867931930 arba 340027 pakvieskite Naurą ir mes su jumis susitarsime dėl susitikimo laiko. Stiprybės , vilties ir ryžto! Lauksiu jūsų skambučio.

 • Sveiki, norejau paklausti.. Ar yra sansu, kas vyras

  laba diena, taip yra programų smurtaujantiems vyrams, kurių tikslas pakeisti tokio žmogaus elgseną . Tačiau, kad ji būtu efektyvi turi norėti pats vyras. Jei žmogus nesupranta,kad jo elgesys yra smerktinas ir nėra motyvuotas jo keisti ,ta i jokie net patys geriausi specialistai nepadės. Siūlau dar kartą pasišnekėti su vyrų , pasakyti, kad psichologinė pagalba tokiems smurtauti linkusiems žmonėms teikiama ir išklausyti jo nuomonės. Jei vyras pasakys aiškų NE ir nepripažins , kad jis yra smurtautojas tai ženklas, kad jūsų lūkesčiai dėl vyro elgiasio pagerėjimo yra tušti. Ir patikėkite jokie gyvenimo aplinkybių pasikeitimai nepakeis smurtautojo noro smurtauti. Jeigu jus būsite nuolanki tad būsite mušama už tai, kad nesipriešinate ir esate pasyvi, jei ginsitės- muš už tai, kad bandote prieštarauti, jei nėra darbo ir pinigų išsikraus ant jūsų, jeigu atsiras pinigų ir draugų vistiek nukentėsite jus kad trukdote linksmai gyventi. Smurtautojo psichologija - nesvarbu už ką svarbu trenkti, o priežastį galima sugalvoti bet kada.

 • ar galima paduot zmogu zu psichologini smurtavima? labai didelis. manipuliacijos. santazai.zeminimas prie zmoniu. bandimas itikint neutais dalykais. uz viska kaltint. uz dalykus kuriuos nepadarai. arbakuriuos pats padaro ir kaltina mane. uz savo nestikimybes net jai yra akyvaizdus juodaant balto,foto ir video ir viskas.. ir net gyva meiluze salia tsovetu vsitiek tikintu ir kaltintu mane.. sako kad as aogavike. suplanavus viska is anksto ir taip toliau.. tokais kyvaizdziais nesamons. kur seniau net itikedavau vos ne.. ir kaltinau svae ir visaskai kai skuduras buvau. pakol porai sav nebuvau sivykus ir gatves sutiktas zmogus sugebejo kazkaip ilyst i psichika mano ir biski pataisyt.. tai po to savaite su puse atlaikiau ir isvengiau smurtavimu ir zeminimu ir pan. bet po to rado ir per padaryta amno psichologini barjera priejima.. nukove vistiek.. irr atada dar skaudziau.. iki tokio lygio kursaliska buni nei atsiprasai ne i giniesi. vistiek toliau suakia kol jau nervai nebelaiko. suka oda ,ir tirpsta ir jau nebeatlaikomas dusulys jau .. ir pradedi bliaut kraujo asarom ir rekt.. kad tik paliktu mane ramybej. uzteks kaltint ir saukt teisiai i akis uz nieka.. ir tikint ir mindyt kaip skudura..isleistu iseit arba tyketu, noris tik ramybes. nieko daugiau. nes galva sprogt gali nuo to klykimo ir vis bandymo mane tikint jai ir sutinku toliau ta pati katrot kokia as esu bloga ir tolia uri toliau vis dagalvoja dar ir dar is vienos temo is kita po truputi suka suka.. ir viena ir kita kol galu galiausia esu visi blogumai viename. ir bmelage ir apgavike ir nemylinti ir aktore ir netikele ir ziurke bjaurybe ir slyksti ir tt. ir pan.. kol jau bliaunu garsu springdama ir ausis uzsikisus.. ir jau atrodo skrandis pro burna islip.. ai dar ne gana to anksciau dar ir narkotikus siule ir visai kitaip bande pratint. kasdien kartu norejo ir ta ir ana kad as isbandyciau.. pamatyciau kaip liksma ir gera.. o po to.. jau vel isvadint mane narkomane .. nors pats bet kiek metu vartoja.. kasdien. o as tik tuo metu prima kart kazka pabandziau. po to jau situacija sudaro kad tipo man jis neduos nors ir nenoriu. jis padaro tokia situacija vaizda ir kad lyg as noreciau. nors nenoru. nieko nesakau ir neprasau.. pats pradeda is niekur sakyt.. va ziurek kokia darais kai negauni .// ? kas cia per nesamone..?? ?!! kas cia per bendravimo budas? arba kai sakau kad tel issikroves mane sako , nemeluok tavo telefonas yra kitur.. tu jo neturi prie saves net.. nors as laikau ji rankoj.. ? arba jo meiluze salia stovi jis saukia ant manes tol kol ji nueina tada jau saukia kad : man jinai niekas.. tai buvo kai mes buvom isiskyre.. ( keles dienas kai susipykom.. ,) o tai buna daznai . tada net jai sakau man nesvarbu.. gali eit pas tas mergas , man vienodai. jai tau patinka eik. man nepatinka as neinu.. kosk skirtumas. jusu cia reikalai. tingiu as cia gincytis bereikalo sukaut.. del kazkokiu meiluziu. .. tada vistiek saukia.. ir kaltina kad as suplanavau.. susigalvojau . meluoju. pagavike as.. ir tt. sako as paskambinsiu jai ir paklausiu.. ri tada sakau tai kodel negalejai iskart kai katik buvo pasneket su ja.. ? ( nes jinai tokia pat auka.. jinai man sake , net gaila man jos ) . tai tada jis .. vaziuojam.. pas ja .. isisakinsim. skau vaziuok. tavo reikalas. man veinodai.. as nepykstu del tu apgavysvciu nei del vienos .visteik toliau saukia kad kokia as sukta as apgalvojus , primelavau jam mat.. nenoriu vaziuot reiskia as cia prisigalvoju ir tt.. tada jis sako va ziurek as skambinu draugui kuris buvo tada kai jus snekejot.. ar tikrai jinai sake kad mes su ja.. skau man nesvarbu. beto jis tavo draugas.. zinoma jis gali pasakyt taip kaip tau geriau. tada jis sako gerai as jai paskambinsiu ir jai jinai pasakys kad jinai nesake .. tada ! nu zodziu.. sakau tai ta kuri kazkokia

  laba diena jūsų laiške daug skausmo bei nevilties tačiau labai mažai aiškių faktų, kad atsakyti į jūsų klausymą. Labai norim jums padėti , bet nežinom daugelio svrbių detalių Pvz: kam priklauso būstas kuriame jus su vyru gyvenate, ar jus vedę oficialiai, ar buvo kada ir fizinis smurtas. Kokios pagalbos šiuo metu jums reiktu labiausiai. Kaip supratau turite daug problemų su sveikata, kaip jas sprendžiate , kur lankotes? Geriau būtu mums pasišnekėti betarpiškai telefonu . Parašykite į el. paštą kriziu centras@kamkc.lt savo tel. numerį ir mes su jumis susisieksime, kad aptari susiklosčiusę situaciją ir kuom galėsim jums padėti. lauksim jūsų tel. nr . Pagarbiai Naura.

 • Sveiki, nežinau ar sugebesit ką nors mums patarti. Prieš septynis metus paliadojom tėtį, po pusmečio išvažiavau gyventi į kitabmiesta, sukūriau savo šeimą, o mam liko gyventi viena. Iki šiol idealią mam buvusi moteris labai pwsinere į alkoholizmą. Bandėm ne kartą prašyti tiek gražiuoju, tiek piktuoju, tačiau rezultatų jokių. Daugelį kartų traukem butą iš skolų, mamai vis nuvesdavom maisto, drabužių ir t.t. Praeitą savaitę sulaukėme mamos skambučio su prašymu padėti, mat.....matomai apsvaiginus buvo nuvesta vienos moters ir vieno vyriškio į notarų biurą, kur ji pasirase savo noru įgaliojimą parduoti ir pirkti bet kokį butą. Reziume- butas parduotas iš karto po kelių dienų, o nei pinigai nei joks kitas būstas nenupirktas. Mama šiuo metu iš viso pasinerusi į depresiją, pastoviai grasina nusižudyti, o mes ne nebezinom kuo padėti. Su įgaliojimą turejusia moterim beveik neįmanoma susisiekti, vis vengia kontakto. Galbūt pas jus įmanoma būtų gauti tiek psichologo-psichiatro pagalbos ( nes realiai mama tikrai nestabialiai po tiek metų jaučiasi) tiek teisininko. Atsiprašau už issipletima, tačiau atsidurem aklavietėje.

  Laba diena, dėkojame už klausimą. Visų pirmą, jums reikėtų labai skubiai pasikonsultuoti su advokatu. Mūsų teisininkė šiuo metu atostogauja, todėl labai rekomenduotumėme nedelsti ir kreiptis pas advokatą. Jis informuos, kokių priemonių turite imtis. Dėl psichologo konsultacijų šioje situacijoje pabandyti galima, reikėtų užsiregistruoti ir kad pati mama norėtų ir būtų motyvuota keisti savo gyvenimą, bet iš patirties žinome, kad jei yra priklausomybė nuo alkoholio, visų pirmą reikia apsisprendimo gydytis nuo alkoholizmo ir tuomet galimos psichologo konsultacijos. Pakalbekite su mama, kriepkitės pas mus. Nuoširdžiai, Kauno apskrities moterų krizių centro konsultantė.

 • laba diena. rasau cia, kadangi nezinau kur daugiau galeciau rasyti.zinau, kad jusu centre vyksta pagalba moterims. noreciau susizinoti, ar butu ymanoma lankyti kokia nors paramos grupe. tai nusprendziau perskaicius knyga ir supratus,kad reikia pagalbos. mano problema gal but nera tokia sudetinga kaip jusu centre besilankanciu moteru, bet ji yra ir as noreciau ja gydyti. supratau, kad esu mergina kuri myli per stipriai. turiu priklausomybe nuo kito zmogaus, jei taip trumpai sakant. tai noreciau pasiteirauti, ar butu ymanoma lankyt kokia paramos grupe, kur galeciau paklausyti pasakojimu ar kazka panasaus?kad isgirsciau kazkokiu tais panasiu patirciu, kurios susije butent su per stipria moters meile ... lauksiu jusu atsakymo

  Gerbiama, Viktorija, dėkojame, kad kreipiatės į mūsų centrą. Deja šiuo metu moterų paramos grupės neturime. Labai rekomenduotumėme paieškoti tokios grupės kitose organizacijose: Moters pagalba moteriai, Arkivyskupijos šeimos centras, Kauno moterų draugija ir kitose organizacijose.

 • Sveiki,esu beviltiskoje padetyje.Esu vienisa motina,mano vaikui dabar 11menesiu. Gyvenu savo tevo namuose,mane istisai terorizuoja tevo sugyventine/drauge kuri net gi neregistruota tuose namuose,sako,kad ji namu seimininke ir mane su vaiku ismes i gatve(mes su vaiku registruoti) Daznai girtaujanti,linkusi smurtaut. Tevas i mano jokias kalbas nekreipia demesio ir veja is namu,neleidzia virtuve naudotis,tualetu,dusu. Vaikas labai nervingas,istisai verkia,naktim krupcioja. Pati taip esu issekusi,tad paskutine viltis man esate Jus,prasau jusu nuomones apie sia situacija ir patarimo, Pagarbiai.

  Sveiki, ačiū, kad kriepiatės į mūsų centrą. Jūsų situacija nelengva, būtų gerai, jei paskambintumėte mums užsiregistruotumėte. Mes pabandytumėme pasikalbeti su jūsų tėčiu, kitais artimaisiais arba tarpininkauti ieškant laikinojo apgyvendinimo. Mūsų tel: 8-37 340027 arba mob: 867931930 adresas Juozapavičiaus pr. 77

 • Sveiki,nesinori labai issiplesti,taciau nuolatos patiriu psichologini smurta is vyro puses. Nuolatinis kasdien kabinejimasis,ieskojimas problemu,norejimas iteigti man,jog esu kvaila ir tt..nors esu issilavinusi, visada dirbau vadovajanti darba. Jis dirba statybininku,o as siuo metu jau antri metai auginu vaikeli. Bijau,kad neatimtu is manes vaikelio,nes jis agresyvus, yra karta panaudojes fizine jega pries mane ir mano manymu psichiskai nestabilus. Stengiausi visais imanomais budais isgelbeti seima,ir geruoju ir bloguoju bandziau,taciau praradau vilti ir jaucuosi bejege..gal galetumete man padeti?Labai Dekoju!

  Laba diena, ačiū, kad kreipiatės į mūsų centrą. Psichologinis smurtas ir žeminimas yra labai dažnas iš vyrų, kurie žino, supranta ir jaučia, kad moteris savo gebėjimais, išsilavinimu yra viršesnė už jį. Tai nėra lengva situacija, tačiau jūsų nuolankumas šeimos išgelbėti nepadės, nes nuo psichologinio smurto yra tik vienas žingsnis iki fizinio. Labai svarbus jūsų abiejų noras ieškoti sprendimų, tačiau pirma jūs turite parodyti, kad nesutinkate gyventi nuolatinėje nepagarboje. Gąsdinimas kad atims iš jūsų vaiką, taip pat labai dažnai naudojamas vyrų, nes vaikas yra silpniausia mamos vieta ir baimė netekti vaiko labai didelė. Nepasiduokite tokiems gąsdinimams, nes atimti iš mamos mažamečio vaiko beveik neįmanoma, nebent esate visiška alkoholikė, narkomanė, asociali. Visais kitais atvejais atimti iš jūsų vaiko neįmanoma (ypatingai labai mažo iki 7-8 metų). Trumpai informacijos tiek, bet labai kviečiame paskambinti, užsiregistruoti ir atvykti į mūsų centrą konsultacijoms. Tai svarbu Jums, nes ilgas buvimoas tokioje aplinkoje, kokioje esate jus daro labai pažeidžiamą.

 • Laba diena. Klausimas, vyras yra neistikimas. Turiu net liudijancius zmones apie jo kitas motersi.Meiluze net dirba jo ofise. Tai daro akivazdziai. Skirybu atveju nesutinku atiduoti puse turto. Turint irodymus ar galiu prisiteisti didesne dali turto? vaikas pilnamestis.

  Laba diena , nepriklausomai nuo skyrybų priežasties( kadanngi nėra nepilnamečių vaikų) sutuoktinių turtas dalinamas per puse. nebent jus turite įrodymų, kad jus daugiau investavote į bendrą šeimos turtą, tokiu atveju teisme galite užginčyti lygias dalybas

 • Laba diena. Norėjau jusu paklausti... Mano draugę muša jos buvęs vyras, smurtauja prieš ją, nuteikinėja jų mažametę dukrytę prieš motiną. Patarkite, ką mano dragei tokiu atveju daryt.

  Laba diena, Jeigu jis buvęs vyras, tai jiedu nebegyvena kartu? Kai jis netinkamai elgiasi (smurtauja, grasina ar pan.), visada Jūsų draugei patartume kreiptis į policiją. Taip pat ji bet kada gali pasiskambinti mums. Geriausia būtų, jei ji galėtų atvykti pasikalbėti. Išsiaiškintume jos padėtį, taip būtų lengviau kažką patarti. Galite ir Jūs ją iki mūsų palydėti. Bet būtų gerai iš anksto susitarti laiką. Lauksime Jūsų skambučio!

 • Sveiki nežinau ar galite man padėti. Tiesiog turiu problemą su vyru. Su juo gyvenu 15 metų, turime du vaikus, 14 ir 7 m. Norime skirtis. Prieš keletą metų padariau klaidą - na tiesiog su drauge padauginom ir jis nuo to karto negali pamiršti. Žemina mane, kontroliuoja ir su savo mama aptarinėja kasdien musų santykius. Man trūko kantrybė, viską pasakiau, ką galvoju. Jis mane sumušė vaikų akivaizdoje. Ar galite man padėti? Nežinau ar noriu toliau su juo gyventi. Nežinau DAUGIAU, kur kreiptis... Ačiū

  Laba diena. Jūs galite bet kada mums paskambinti ir atvykti konsultacijai. Pasikalbėsime ir nuspręsite, ko Jums labiausiai norėtųsi, ką galima būtų padaryti, kaip pasielgti. Esant tam tikrai krizinei situacijai, sunku vienai sudėlioti mintis, priimti tam tikrus ryžtingus sprendimus. Lauksime Jūsų skambučio - 8 679 31930 arba 8 37 340027.

 • Sveiki. Norėčiau paprašyti patarimo dėl savo penkiasdešimtmetės mamos. Visą savo gyvenimą moteris kenčia smurtą. Tėvas, agresyvus alkoholikas, skriausdavo ir mus, dvi dukras. Šiuo metu sesė ir aš gyvename atskirai. Į kaimą grįžtame tik dėl mamos, tačiau moteris visiškai sužlugdyta. Kažkada buvusi darbšti ir sveika, mama pamažu degraduoja. Prieš keletą metų mėginau jai padėti, atsivežiau į Kauną. Po savaitės ji grįžo pas tėvą. Mums su sese dažnai sakoma, jog tai mamos gyvenimas, reikia jos iniciatyvos, o mes nieko nepakeisime. Kita vertus, manau, jog šitaip sužlugdytas žmogus pats nebepajėgia nuspręsti. Jai reikia pagalbos. Nuosavybės mama neturi (viskas teisiškai priklauso tėvui, kuris skirtis ir dalintis turtu tikrai nesutiks). Jis turi įrašų policijoje dėl smurto šeimoje. Nuo ko turėtume pradėti? Mūsų finansinės galimybės labai ribotos. Iš anksto ačiū.

  Laba diena, dėkojame, kad kriepiatės ir rūpinatės mamos situacija. Deja jeigu mama pati nenori keisti savo gyvenimo padėti žmogui yra gana sunku, tačiau jei ji leidžiasi, kad jūs jai padėtumėte, kartu galite padėti situaciją keisti. Jei jūs gyvenate Kaune, būtų gerai, kad pasiskambintumėte mums ir užsiregistruotumėte teisinei konsultacijai. Bendrai informacijai reikia pasikalbėti su mama ar ji ryžtūsi skirtis. Jei taip, tai vyrui pradėjus smurtauti vėl būtina kvieti policiją, kad vėl išvežtų iš namų ir pradėtų ikiteisminį tyrimą pagal Apsaugos nuo Smurto Artimoje Aplinkoje Istatymą (2011). Pradėjus veiksmus dėl smurto, tyrėjai turėtų pridėti ir senesnes bylas, jei budavo kad susitaiko. Tuomet su visu komplektu prokuratūra turi teikti kaltinimą surtautojui į teismą. Jei buvo aiškūs sužalojimai teismai turi nuteisti ( nuosprendžiai būna skirtingi ). Po teismo nuosprendžio galima teikti dokumentus skyryboms esant sutuoktinio kaltei. Tai gana nelengvas procesas, bet jei mama pasiryžtų su jūsų palaikymu galima padalinti turtą. Tik reiktų pradžioje apsispręsti ką darytumėte jei teismas padalintų turtą: parduotumėte tą turto dalį ir mama pirktų kur gyventi kitur ar vis tik liktų gyventi tuose pačiuose namuose. Jei namų keisti mama nenori, situacija nelabai keisis. Deja skyrybos tokiu atveju nelabai padeda. Kaip matote yra nemažai niuansų, būtų gerai, kad užeitumėte pasikalbėti, pasitarti, užsiregistruotumėte pas mūsų teisininkę.

 • Sveiki,rasau jums is nezinojimo kur daugiau galime kreiptis ir ka daryti. Mano mama daug metu vargo su alkoholiku tevu,pries du metus mama susipazino su tokia bobute(92m) kuri artimu giminiu neturi ir paprase jos jog ji globotu ja,uz tai ji po mirties jai atiduos sena sodyba su zeme.Mama sutiko,pasidare renta pagal kuria po mirties namas priklausys tik jai. Po metu gyvenimo su mociute mano tevai issiskyre oficialiai,kadangi tetis pries mama pastoviai naudojo psichologini smurta ir ne tik,gerdavo bet ir is namu vogdavo,visi aplinkiniai kaimynai zino jo darbelius. Po issiskyrimo mama pagaliau susirado nuostabu drauga,kuris ja rupinasi,o tevas jai kersija kaip tik gali,grasina uzmusiantis,padegsentis nama(kuri mama visiskai atnaujino is savo lesu),kiekviena vakara vaziuoja i nama ir neiseina,kol policija neatvyksta.Bobute ikalbejo kad ji sakytu jog nori su juo gyventi,pradejo mama varyti is namu naudos sau ieskodamas..Nebezinom kaip mamai padeti,ji pasieme paskola namui dabar viena ja moka,o tetis su ta mociute varo ja is namu..Ar butu gaalima teisiskai kazkaip atsisakyti globoti ta mociute,atsisakyti rentos?mes,vaiakai labai nerimaujam del mamos sveikatos,ji dirba,stengiasi ir niekas jai padeti negali.Mes priimtumem kad ir siandien ja pas save,bet gaila palikti nauja nama ,alkoholikui tevui kuris gyvenime niekuo nesirupino ir moketi bankui paskolas.Aciu labai uz bet kokia pagalba Jums.

  Laba diena, dėkojame, kad kreipiatės. Labai rekomenduotumėme ateiti jums su mama į mūsų centrą bendrai konsultacijai ir ypatingai teisinei konsultacijai. Teisininkė dirba trečiadieniais. Pasiskambinkite ir užsiregistruokite tel: 8-37 340027 arba mob: 8-67931930

 • labadiena. norejau paklausti ka man daryti? SU VYRU ISSISKYRUSI ESU 2 METAI . turime sunu 8 metu .JIS SEDEJO KALEJIME NE KARTA ir nesenai isejo is ikalinimo istaigos. ir persekioja mano gimine skambineja rasineja ateidineja palikineja rastelius grasina kad kreipsis i vaiku teises kad vaika nori matyti.as gyvenu su kitu zmogum ir jis nezino kur mus rasti. as nelabai noriu kad jie bendrautu kadangi nemanau kad toks zmogus duos jam ko nors gero .jis nedirba nemoka alimentu, isgerineja ,bustas kuriame gyvena apleistas.

  Laba diena, dėkojame kad kreipiatės. Šiuo klausimu būtų geriausiai kad ateitumėte pasikonsultuoti su mūsų teisininke. Reiktų pasiskambinti ir užsiregistruoti tel: 8-67931930. Bendrai informacijai: LR civiliniame kodekse nustatyta teisė tėvui matytis su vaiku, tačiau jūs galite krieptis į teismą su prašymu nustatyti tėvo ir vaiko pasimatymų grafiką ir prašyti, kad pasimatymai vyktų tik jums arba kitam asmeniui dalyvaujant ir būnant visą susitikimų laiką. kalėjimas galėtų būti pakankamas argumentas tokiam prašymui. Būtų gerai, kad ateitumėte pasikonsultuoti pas teisininkę.

 • Sveiki, noreciau kreiptis pagalbos. Neseniai suzinojau, kad laukiuosi, is vaiko tevo buvo labai didelis ignoravimas, tyla, pasisakymu, gal geriau pasidaryk isvalyma. Tiesiog dave pasijusti visiskai nemylimai, nereikalingai. Taigi pati viska uzbaigiau, palikau ji. Dabar jauciuosi labai labai sunkiai, nusprendziau gimdyti. Nezinau kur detis? Ka reikia daryti tokioi situacijoi. Ar yra galimybe psrisiteisti is to zmgaus pinigu uz psichologini skausma? Nes puikiai suprantu, be psichologu pagalbos tiesiog numirsiu o pinigu tam neturiu.

  Gerb. Renata, būtinai kriepkitės konsultacijai į mūsų centrą. Būtų gerai jei prieš ateidama paskambintumėte ir susitartumėte tel: 8-37 340027 arba 867931930. Lauksime Jūsų. Pagarbiai, Kauno apskrities moterų krizių centras

 • Laba diena.reikia patarimo. Pavargau kentėti vyro psichologinį ir fizinį smurtą, pastovius žeminimus... Šiuo metu esu išėjus iš namų, jam nieko nepasakius. Noriu skirtis, bet jis man ne kartą grasino, kad susiras ir nužudys, jei išeisiu. Daugiau negaliu kentėti, pavargau bijoti. atgal negrįšiu... Gal galite patarti nuo ko man pradėti skyrybų procesą? Esam vedę 25 metus, vaikai suaugę, gyvena atskirai. Ačiū už atsakymą.

  Laba diena, dėkojame kad kriepiatės. Būtinai paskambinkite arba atvykite į mūsų centrą Juozapavičiaus pr. 77, arba tel: (8-37)340027. Suteiksime konsultacija, galėsime tarpininkauti, ieškoti galimų sprendimų, užrašti teisinei konsultacijai, bet labai svarbu, kad atvyktumėte asmeniškai. Lauksime.

 • Kartu su vyru auginame nepilnametę dukrą, jai 15 metų. Vyras dirba dvi naktis per savaitę, kitu laiku girtauja. Pinigų maistui ar kitoms vaikui reikalingoms išlaidoms neskiria. Nesant dideliems sunkumams, dukrą išlakau pati, lėšų pristingu tik didesniems sveikatos sutrikimams gydyti, pavyzdžiui, dukrai reikalingai breketų sistemai. Pagal nerašytą susitarimą vyras mokėdavo už būsto paslaugas, dabar ir šioje srityje yra įsiskolinęs. Maistą perkasi tik sau. Klausimas: ar galiu prašyti jo darbdavio dali vyro atlyginimo pervesti į žmonos sąskaitą nepilnamečio vaiko išlaikymui?

  Laba diena, dėkojame už klausimą. Darbdavys negali darbuotojo dalį atlyginimo pervesti kitiems asmenims, tokias procedūras vykdo antstoliai. Jums labai rekomenduotumėme pasikonsultuoti pas teisininkę. Teisininkė pas mus dirba trečiadieniais. Prašome pasiskambinti ir užsiregistruoti tel: 8-37340027

 • Laba diena buvo toks ivikis kad brolis mane sumuse ir as parasiau pareiskima po poros dienu isvykau i uzsieni grysiu tik po poros menesiu . man idomu ar as uzsieni budama galeciau gaut advokata?

  Laba diena , gyvendama užsienyje jus galite susisiekti su bet kuria advokatų kontorą ir sudaryti sutarti , kad ji jus atstovautu čia Lietuvoje.

 • Laba diena. Esu labai keblioje situacijoje, nemaniau, kad tokioje kada nors atsirasiu... penkis metus gyvenau nesusituokusi su vyru, susilaukėme sūnaus, jis buvo blogas vyras, galima sakyti, buvo lengvas psichologinis smurtas, jaučiau, kad nemylėjo nei manęs, nei sūnaus, būdavo šykštus. Sau niekada nieko nereikalaudavau, o dėl to, kad nupirktumeme per pusę kažką sūnui, tekdavo primigtynai sakyti: reikia rūbų, reikia batų ir t.t... galiausiai palikau jį. Bet tada prasidėjo tikrasis pragaras...nors nemylėjau jo, bet prisirišimas buvo, gailėjau jo, o kai jis iš nuoskaudos pradėjo mane šmeižti, grasinti , kad atims sūnų, pradėjome labai konflikuoti.Vieną dieną prašydavo grįžti, kitą - užgauliodavo. Ir tada mano gyvenime atsirado kitas - švelnus, geras, visiška priešingybė buvusiam. Paskubėjau, bet pradėjome draugauti. Naujas mylimasis prisiekinėjo meilę, darydavo gerus darbus, buvo svajonių jaunikis..aš su juo pradėjau draugauti, nes norėjau įkąsti buvusiajam už jo išdavystę nėštumo laikotarpiu, kai laukiausi sūnaus.O pamažu stipriai pamilau savo dabartinį vyrą... pamilau už jo gerumą, už nepriekaiįtingą elgesį su mano sūnumi, mano šeima. Tačiau šis rožinis sapnas tęsėsi neilgai. Pastojau. Aš buvau prieš pastojimą, saugotis turėjo jis, o jis labai norėjo vaiko, tiesiog buvau apgauta... nusivyliau, nes studijavau universitete, negyvenome kartu...po žinios , kad laukiuosi, jis supanikavo. santykiai pradėjo kritiškai keistis į blogąją pusę, jis nustojo lankytis pas mane, pastebėjau, kad mano sūnus jį lyg ir erzina, bet nenorėjau tuo tikėti. prieš pat gimdymą pradėjome kartu gyventi, mano mama buvo prieš, norėjo, kad baigčiau mokslus, aš išėjau...padariau klaidą... vyras pradėjo išgėrinėti pirmąją dieną, o kai vakare vaikas jo paprašė saldainių, jis pasakė negalima, negerai, aš užpykau, kam auklėja jei dar net neprisitaikė prie sūnaus, o jis sviedė vaikui tuos saldainius ant lovos. susibarėm, apskaldžiau jį...sūnus išsigando...po kelių dienų išvažiavau gimdyti, o sūnus papasakojo mano mamai kas nutiko, ji supyko, ir labai apsibarė su mano vyru. Nuo to laiko mes nebendraujame šeimomis, važinėjame atsikrai pas tėvus, aš nebaigiau mokslų, nes neišlaikiau paskutinio egzamino, praraja tarp mamos ir vyro tapo dar didesnė, ji kaltina jį dėl visko (deja didžioji dalis kaltinimų - tikri...)jis išgėrinėja, jau kelis kartus buvo dienom užgėręs, kai susipykstam, aš išeinu iš namų ir prižadu negrįžt, o jis pradeda atsiprašinėt, tapt tokiu kaip pradžioje, ir grąsina savižudybe. taip jau kokie penki kartai ...atsibodo būt manipuliuojamai, pasakiau, kad nepalieku, kad pagyvensim atskirai, pažiūrėsiu , ar jis keičiasi, ar meta gerti, o jis sako, kad esu jam jo gyvenimo prasmė, ir be manęs negyvens. aš negaliu savo vaikams leisti jausti tokias nuotaikas (nuo to susipykimo mes nesame susibarę prie vaikų, nei truputį pakėlę balsų).mano berniukas neturi matyti ar užuosti alkoholio, juk jis gali imti pavyzdį iš patėvio...o dukra išvis, nejaus tėvo autoriteto...aš taip pat noriu siekti išsilavinimo, ir baigusi vieną universitetą, tęsiu mokslus, noriu kilti aukštyn, tuo tarpu jis smukdo mane žemyn, . AR teisingai elgiuosi, pasakiusi , kad reikia pagyventi atskirai? nenoriu, kad mane šantažuotų, bet kartu ir bijau , kad tikrai nepasidarytų kažko... ar gali žmogus pasikeisti iš gero į blogą, o tada atvirkščiai? o gal jis niekada geras ir nebuvo?...o gal jis palūžo...mus slegia finansinės skolos, nesutarimai tarp šeimų... bet aš nebenoriu švaistyti dar penkių metų, ir laukti, kol žmogus pasikeis, nes jei nepasikeis, prarasiu sveikatą, kantrybę, o jos reikės dar mano vaikams ir man pačiai...

  Laba diena. Prieš nusprendžiant kaip pasielgti dabartinėje situacijoje jums reiktu gerai apgalvoti nuo kokio momento pradėjo keistis jūsų santykiai su vyru. kas lėmė jų pablogėjimą.Bet kokiame konflikte nebūna kalta tik viena pusė . Gal būt ir jūsų elgesys bei santykis į vyrą labai pasikeitė? Tai , kad jis gąsdina nusižudysiąs gali būti ir moralinis šantažas su tikslu priversti jus pasijausti kalta ir atsakinga už susiklosčiusią situaciją. Kad suprasti kokius jausmus jums jaučia jūsų vyras reiktu ramaus ir išsamaus pokalbio. Būtu labai gerai , kad rastumėte galimybę susitikti ir pasišnekėti dviese be vaikų . Šis pokalbis turi patenkinti jūsų abiejų poreikius. Tai yra: vyrui suteikti vilties jog jeigu jis pasikeis jus galėsite būti kartu , o jums suteikti laiko pagyventi atskirai ir matant vykstančius arba nevykstančius pokyčius nuspręsti ar jus ateityje norite būti su tuo vyru.Svarbiausia, kad šio pokalbio metu nebūtu pateikiami kaltinimai vienas kitam. Smerkiančius sakinius " tu girtuoklis, esi neatsakingas, nekenti mano vaiko, tau nerūpi mūsų vaikai" ir t.t. turi pakeisti sakiniai kurie nusako jūsų savijauta . " man skaudu matyti tave gerianti, tu taip mylėjai mano sūnų ar dabar tavo jausmai pasikeitė (kodėl?) kaip manai kodėl pasikeitė mūsų santykiai? Kam tu esi pasiruošęs , kad viskas būtų kaip anksčiau?" Pasakykite, kad dabartinėje situacijoje būti kartu nenorite, bet jus tikite , kad jeigu jis nustos gerti ir susitvarkys savo gyvenimą galėsite būti vėl kartu. Pasiūlykite vyrui kartu nuspręsti kiek laiko jums pagyventi atskirai, kad nurimtu aistros. Būtu labai gerai , kad tiek jūsų tiek vyro artimieji mažiau komentuotu jūsų santykius tai gali įnešti papildoma įtampa jūsų santykiuose ir bendravime.

 • Laba diena norejau paklausrt jau metai esu su vaikinu kai susipazinom jis buvo paliktas 7 menesiai bet jau buvo ir su kitom kol sutiko mane.jis dirba su savo buvuse bet nera draugai.viena karta mylintis jis mane pavadino jos vardu ir kartais taip pavadindavo jis aiskina del to kad visa diena dirba su ja.dabar jau menuo kaip as dirbu su juo ji ateina i darba tik keturias valandas,bet vel mane jis pavadino jos vqrdu as jam pasakiau kad jis apie ja galvoja ir panasiai.jis neigia aiskina kad myli mane kad jos nenoretu daugiau niekada.ar cia normalu ar jis ja tebemyli ar pars to nesuvokdamas galvoja apie ja.kad butu aiskiau ta mergina tikrai jam daug problemu pridare nemanau kad nirmalus vyras gryztu pas tokiavmoteri,bet kodel jis daug kartu mane vadina jos vardu?aciu uz atsakyma nes as galvoju skirtis as ji myliu bet nenoriu buti isduota psichologiskai.

  laba diena , labai sunku atsakyti į jūsų klausimą. Atsakymas į klausimą ar vaikinas jus myli susideda iš daugybės smulkmenų: jo elgesys su jumis, kai esate dviese, kaip jis elgiasi su jumis prie kitų žmonių, tai kaip jis elgiasi su buvusia mergina, jo gyvenimo prioritetai , kuo panašios ir kuo skiriasi judviejų gyvenimiškos vertybės.Begalė faktu kuriuos jus galite sudėlioti ne tik galvoje , bet ir "atsakyti širdimi".Net jeigu jūsų vaikinas ir galvoja apie buvusią savo merginą jus negalite žinoti ką jai jaučia nes verčiate jį gintis ir neigti bet kokius jo jausmus jai. Gal vertėtu pabandyti nespausti ir nekaltinti jo. Pasišnekėkite, pasakykite, kad jeigu jis dar kažką jaučia buvusiai merginai, bet nori pamiršti ją jus tai suprasite.Kiekvienas žmogus turi savo praeitį...Gal būt ta mergina specialiai provokuoja situacijas siekdama jus išskirti kalbėkitės su savo vaikinu, bet nepulkite kaltinti , taip sužinosite daugiau tiesos.Nes puolamas žmogus nebūna atviras jis tik ginasi ir viską neigia.