Konsultavimas internetu

Užduoti klausimą

Klausimai / atsakymai

 • Sveiki. Su vyru gyvenam kartu 10 m., susituoke 5 m. Kažkas atsitiko, jis turejo sms flirta su savo kolege, atsiprase, sake nieko rimto, bet su ja liks gerais draugais nes jam ji faina. Negaliu su tuo susitaikyti, jie nuolat bendrauja, jis nuolat jai padeda. Kai apie tai su juo kalbu sako kad per daug pavydziu, kad matau dalykus kuriu nera. Jis net man meluoja sakydamas kad neskambino jai ar nekalbejo, nors tikrai zinau kad buvo kitaip. Jus sako kad meluoja nenoredamas manes skaudinti nes zino kaip reaguosiu. Nebematau dziaugsmo, nebera pasitikejimo, ir noriu buti kartu su juo ir nebenoriu. Nesijauciu laiminga. Arba bijau jaustis laiminga. Kaip elgtis, kaip vel sypsotis, kaip valdyti pavyda, kaip vel myleti....

  Laba diena, susisiekite dėl konsultacijos telefonu.

 • Laba diena mama kencia nuo girtuokliaujancio 45 metu sunus,ji nebenori gyventi ir kenteti .nes jis gyvena pas ja ir gryzta girtas. Jis yra agresyvus,kai gryzta girtas ,kur ji galetu ieskoti pagalbos,kad jai kas nors padetu.aciu uz informacija.

  Laba diena, kai jis yra neblaivus ir elgiasi agresyviai skambinkite 112, nes kyla grėsmė, kad moteris gali ir fiziškai nukentėti. Skambinti 112 gali ne tik pati moteris, bet ir kiti asmenys.

 • Bendraujam 3m norim bendro gyvenimo,bet mano vyras nenori gyventi su manim pas mano tevus.jis sako nebus bendros seimos,atskiri gyvenimai ir kad jis pas mane jauciasi kaip svecias,sako kad visa laik taip pas tave jausciaus.

  Laba diena, nesupratome jūsų klausimo.

 • Kaip iseiti is darbo sutartis ira neterminuota. Nes pinigu nemoka

  Laba diena, kreipkitės į Darbo inspekciją konsultacijos telefonu. VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Jums paaiškins, kaip elgtis šioje situacijoje, nes turite problemų ir dėl darbo apmokėjimo.

 • Sveiki, su sugyventiniu turime kūdikį. Butas, kuriame gyvename priklauso jam. Esu ten registruota. Susipykome ir jis mane veja iš namų, norėdamas atimti mažylį.Ar turi tokią teisę kol yra mažylis?Ar hali mane išmesti iš savo buto? Kur kreiptis?

  Laba diena, susisiekite telefonu.

 • Sveiki norėjau paklausti man yra 17 metu turiu 8 mėn kūdikį ir kūdikio tėvas nori jį atimti, ka turėčiau daryti vaiko nenoriu prarasti nes labai ji myliu gal patartumėte ką turėčiau daryti?

  Laba diena, susisiekite telefonu.

 • Sveiki,buves vyras nuolat mane smeizia draugams pazystamiems kartais susitinkam gatvej pradeda vadinti visais necenzuriniais zodziais ka daryti kur kreiptis.aciu

  Laba diena, galite parašyti pareiškimą policijoje, buvusį vyrą pasikvies prevenciniam pokalbiui.

 • Esu istekejus galiu vyra paduot elementams?

  Laba diena, taip galite.

 • Laba diena, Net nežinau kur galėčiau daugiau paklausti nuomonės iš šalies.Netyčia užklydau čia.Todėl bandau..Prieš maždaug metus išsiskyriau su buvusiu draugu ir labai greit suradau kitą vyrą , jis 20 metų už mane vyresnis, taip pat mano bendradarbis.Tėvai nežino, jog aš su juo, nes abejoju, akd palaikytų šį mano srendimą.Kurį laiką gyvenau su juo.Po barnio persikrausčiau pas tėvus.Susitinkam dažnai, nes kartu sportuojam.Taip pat leidžiam savaitgalius kartu.Didžiausia bėda ne tik tai, akd tenka slėpti savo santykius..Bet ir tai, jog jis nenori, kad as susitikčiau su draugemis.Kiekviena karta kai sugalvoju susitikti su drauge kyla konfliktai.Jis sakė, jog jam tai nepatinka.Nors mes visada laika leidžiam kartu.Su drauge susitinku geriausiu atveju karta i pusantro menesio.Nežinau kaip spresti sia problema.Galbut reiktu kreiptis i poru psichologa?

  Laba diena, galite kreiptis į mūsų centrą konsultacijos individualiai, tai pat, kaip ir pora. Jo draudimas jums susitikti su draugėmis yra jūsų teisių, laisvės ribojimas. Jums paklusus jo sąlygoms ateityje gali atsirasti vis daugiau ribojimų. Sąntykiai poroje turi būti lygiateisiai su pasirinkimo ir sprendimo teise.

 • Sveiki gyvenau su draugu gime dukryte po metu issiskyrem oficeliai susituoke nebuvom issiskyrem nes smurtavo ir gere praejo 7 metai niekuo nesidomejo apie dukra islaikymo nebuvo visus 7 metus dabar ale atsibudo ir pervede kelis simtus euru pradejo dometis ale kaip gyvena bet prasidejo yzeidinejimai ir grasinimai todel bendravima nutraukiau gyvename anglijoj 7 metai ir pradejo grasinti teismais jeigu kreipsis y teisma ydomu ka gali jis padaryt

  Laba diena, jis gali kreiptis į teismą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, alimentų ir bendravimo tvarkos su vaiku nustatymo. Jums reikėtų pačiai kreiptis į teismą dėl vaiko gyvenamosios nustatymo su vienu iš tėvų, tai pat dėl alimentų. Jeigu tėvas yra pripažinęs tėvystę, tuomet jūs abu šiuo metu esate teisėti vaiko globėjai ir tėvas gali pasiimti vaiką iš mokyklos, darželio ir jus informuoti, kad vaikas gyvens su juo.

 • Laba diena. Keletą metų su vaiko(12m dukra)tėvu gyvename atskirai. Susituokę nebuvome. Tėvui yra priteisti alimentai ir keletą metų jis juos moka anstolių dėka. Prieš metus jis išėjo iš darbo ir išvyko į užsienį. Pas anstolį yra jo pasižadėjimas alimentus pervesti iš jo asmeninės sąskaitos. Iki 2018 spalio jis mokėjo 190e,kai išėjo iš darbo,pradėjo man pravedinėti 210e. Tai suprantu.kad buvo indeksuota iš naujo ,bet ne nuo vasario 1d? Ar tai reiškia,kad iki spalio men yra skola? Netikėtai prieš keletą dienų sulaukiau skambučio iš anstolių kontoros. Motyvuodami,kad tėvas geranoriškai moka alimentus,siūlo uždaryti bylą. Pažinodama vaiko tėvą 15metų ir patyrusi psichologinį ir emocinį jo smurtą,su vaiku buvau išvaryta iš namų,kuriuose gyvenome. Tuom žmogum aš nebepasitikiu. Anstolis šiuo metu yra mano saugumo ir ramybės garantas. Ir kol byla yra pas anstolį,tol jis moka alimentus ir mes visiškai nebendraujame. Todėl dabar kyla klausimas -ar aš privalau raginama heraniriškai nutraukti bylą,ar turiu teisę ją laikyti iki vaiko pilnametystės? Jei dabar nutraukus bylą,po kurio laiko vaiko tėvas pradės manipuliuoti ir toliau smurtauti,aš vėl būsiu priversta tą bylą atnaujinti. Vėl man bus papildomos išlaidos ir emocinis stresas. Aš šito labai noriu išvengti. Prašau atsakyti,kokiu įstatymu remiantis aš turiu nutraukti vykdomąją bylą ir koks įstatymas gina mano vienišos mamos saugumą ir garantą,kad vaiko tėvas ateityje sąžiningai mokės alimentus ir nesmurtaus ar kaip kitaip nemanipuliuos vaiku ir alimentais? Nuoširdžiai dėkoju už išsamų atsakymą.

  Laba diena, rekomenduojame konsultacijos kreiptis į kitą anstolių kontorą, jeigu abejojate anstolio pateikta informacija.

 • Sveiki, norėjau paklausti, ar ši paslauga yra nemokama? Psichologo konsultscija? Laukiuosi beveik 7 menesį, esu emociškai palūžusi ir nelabai turiu su kuo pasikalbėti.

  Laba diena, mūsų paslaugos nemokamos, susisiekite telefonu dėl konsultacijos:837340027

 • Sveiki, pirkausi buta viena ,padejo tevai. Su drsugu gyvenam 15 metu, su pertraukom... dabar jis labai isgerineja, as jo net bijau, buna agresyvus, isvaryti neina ir bijau as jo. Nezinau nei kur kreiptis kad padetu ji iskeldinti, nes gyvenimas nebepakenciamas. Jis niekur nedirba, as dirbu parejus is darbo net nebegaliu pailset. Net nezinau ar galiu prasyt policijos pagalbos ar ne? Jis bute neregistruotas.

  Laba diena, taip jūs galite kviesti policijos pareigūnus, jeigu asmuo, kuris kelia jums grėsmę atsisako išeiti iš jūsų nuosavybės(buto). Tik jūs, būsto savininkė, sprendžiate kas gali būti, gyventi jūsų bute.

 • Laba diena, pradėsiu nuo to,kad esu visiškame pasimetime. Tačiau kad būtų paprasčiau suprasti šiame pasakojime yra du vaikinai vieno vardas M, o kito D. Prieš beveik 3 metus draugavau su M buvo visko, kaip ir visuose santykiuose, labai vienas kitą mylėjom bet nusprendę kad esam per daug skirtingi, išsiskyrėme. Praėjus metams,aš pradėjau draugauti su D, viskas buvo labai gerai,atrodo suradau savo sielos draugą tačiau vis dar kas dien ir kas nakt galvoje ir širdyje pasirodydavo M. Stengiausi nuvyti mintis į šalį ir džiaugtis esamais santykiais Su D , tačiau vis atsirasdavo progų susitikti M ,pasikalbėti,jis sakydavo,kad negali manęs pamiršti,myli ir nori būti kartu,aš taip pat jį mylėjau,tačiau buvau įsipareigojusi D. Žodžiu su D vaikinu išdraugavau beveik metus,jis mane beprotiškai mylėjo,mes nesipykdavome beveik,gyvenome gražiai,tačiau aš vedama ilgesiui ir jausmas palikau D ir sugrįžau pas M. Su M vėl pradėjome gyventi kartu,tačiau niekas nepasikeitė:kasdieniai pykčiai,mano ašaros ir t.t. Tai gi po 5mėn atsinaujinusios draugystės jis mane paliko pareikšdamas,kad myli, nenori skirtis bet jam atrodo,kad mums reikia išsiskirti,nes esame skirtingi(ta pati problema),aš dariau viską,kad taip nenutiktų tačiau aš ir vėl išsiskyrusi su M. Ir dabar atsitiko toks dalykas vaikinas D sužinojo,kad aš vėl vieniša ir pakvietė susitikti,aš sutikau,mes pasikalbėjome kaip kam sekasi ir tiek( paprastas pokalbis),prieš man išeinat D pasakė,kad mane myli ir mes pasibučiavome. Taigi, nežinau kaip elgtis, esu įsitikinusi,kad su M daugiau tikrai nebedraugausiu, tačiau po D pareiškimo,kad vis dar myli mane po to kai aš jį palikau dėl buvusio,mane pritrenkė. Nežinau ką turėčiau daryti? Ar atsiriboti nuo D ir nebendrauti su juo,neskaudinti jo bendraujant?

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Laba diena, kur kreiptis ir kas gali padėti, jeigu motiną terorizuoja sūnus ( jam virš 40 metų) ,grąsindamas padegti namus, sužaloti artimuosius, išprievartauti anūkę. Kelia nepagrįstus reikalavimus dėl turto. Iškviesti policijos pareigūnai aiškina, kad tai šeimos reikalas ir jie niekuo negali padėti. O kas bus jeigu jis įvykdys savo grąsinimus, kas bus kaltas? gal yra kokios prevencinės priemonės. Dėkoju už atsakymą.

  Laba diena, tai ką jūs minite yra smurtas artimoje aplinkoje, pareigūnai atvykę į iškvietimą turi pradėti ikiteisminį tyrimą pagal. 145 straipsnį. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas 1. Tas, kas grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. 2. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų. 3. Už šio straipsnio 1 ir 2 dalyse numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, prokuroro reikalavimas arba kai ikiteisminis tyrimas pradėtas nustačius smurto artimoje aplinkoje požymius. Rekomenduojame užsiregistruoti konsultacijai.

 • Sveiki, gyvename santuokoje apie puse metu, viskas galvoju tobula turim leliuka 8 mėnesių turiu dukra iš pirmos santuokos 8 metu, planuojame pirkti nuosavą būstą, bet vis abejoju ar noriu toliau tokiu santykius nes jaučiuosi sužlugdyta. Gyvenome 3 metus kartus buvom issikyre dėl jo nezmogisko pavydo, palikau susitaikė po 3 mėnesių ir iškart pastojau norėjau negimdyti nes iškart pareiškė kad ne jo vaikas čia, labai įskaudino šitie žodžiai iki pat šiol negaliu pamiršti. Buvo pakėlęs ranka kai nėščia buvau, atleidau pasigailėjau, iskelem vestuves galvojau viskas į gerą, ir dabar vėl pasikartojo... Vaikas šiuo metu labai nerami verkia daug zirzia tai ji labai erzina ir nuneses į lovyte ja paguldė ir pasakė vaikui eik N.... Ui... Negalėjau patikėti ką išgirdau sakau kaip tu šitaip gali vaikui pasakyti, susipykom pareiškė kad aš labai sureiksminau šitą jo žodį, mane iskoneveike visokiais žodžiais ir k... Ir nevala, ir neveksla. Ryte atsikėlė ruoštis į darbą kaip niekur nieko sako ar gersi kavos sakau pamiršai kas vakar buvo ir vėl duris dauzyt pradėjo miegamojo ir iskoliojo visais keiksmažodžiais ir dar spyrė pora kartu į kojas.... Ir kuo toliau tuo baisiau darosi man gyventi bet išeiti su vaikučiais neturiu kur.... Noriu pabėgti gaila vaikų kad mato kaip mama muša ir zemina

  Sveiki, susisiekite telefonu.

 • Sveiki, nebežinau nei kur kreiptis nei ka daryti esu 21m ištekėjusi mergina turiu vyra kuriam yra 30m. Esu baigusi mokslus dirbu gerai apmokama darba ir siekiu aukstumu tik beda kad nuo vyro patiriu ko gero visas smurto rusia tiek fizini tiek psichologini tiek ekonomini smurta. Karta kaimynai iškviete policija kai rėkiausi pagalbos apie jo smurtinius protarpius papasakojau tevam uosvem bet jie nesieme jokiu veiksmu kai jis mane musa noriu kviesti policija kaip ir pataret ko gero kiekvienai moteriai bet jis netoks zioplas paslepe telefonus mano kad negaleciau iskviesti. Kai prašau jo skirtis (juk nera nei vaiku nei bendro busto) jis pradeda mane musti ir grasinti sako tik pabandyk pamatysi kas bus. Esme tame kad jis mane smeizdamas terorizuodamas ir musdamas apgalvoja kiekviena zingsni. Jai ir iseiciau bijociau riti i darba kad nelauktu manes. Prasau patarkite labai sunku..

  Sveiki, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki, nesame sysirase/susituoke, taciau turime 1 vaika, gyvenam mano nuosavam bute, klausimas butu toks: ar gali bent viena puse (vyras arba moteris) riboti buvinma su vaiku, taip, kaip pavyzdziui jei moteris pasiimtu vaika i teviske ir vyras nematytu vaiko kelias dienas, vyras nebutu apie tai informuotas moteris tai padarytu slapciomis, ar gali vyras kreiptis i policija, kad is jo vaikas buvo pagrobtas jo paties sugyventines?

  Laba diena, abu tėvai yra pilnateisiai vaiko globėjai, nesvarbu su kuriuo iš tėvų vaikas yra, svarbiausia, kad juo yra pasirūpinta . Tai nėra vaiko pagrobimas. Jeigu kyla nesusispratimų, dėl bendravimo su vaiku, kreipkitės į teismą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir lankymo tvarkos.

 • Laba diena esu nescia,su draugu pradejom pyktis labai vos tik,kaip pastojau,ir nutareme issiskirti,taip padarem.Jis man pasake as palauksiu,kol pasigimdysi,jis pastoviai gazdina,jog atims is manes vaika man lb neramu,gazdina mane,kur man eit,kur kalbetis,tokiu klausimu svarbiu

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos. 867931930

 • Noriu skirtis su vyru Rusijos piliečių, turime mažą vaiką (vaikas turi dvigubą pilietybę Rusijos ir Lietuvos ). Vyras grąsina uždrausti vaikui išvykymą iš Rusijos. Ką turėčiau daryti ir kur kreiptis, jei tikrai atsitiks?

  Sveiki, pasikonsultuokite su Vaikų teisių apsaugos skyriumi.

 • Esu 23 metu mergina issiskyrusi 2 metu vaika turiu bet nenoriu jo auginti jis man kaip nasta ka daryti man.?As dirbu mieste ir mieste laikinai tai gyvenu o vaikas pas tevu yra buna.Kartais as namo gristu..bet jau pavargau buti ir girsti su vaiku..

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki, mes su vyru esame vedę virš 2m. Gyvenome apie 5virs metu kartu. Aš neapsikentusi jo savo vyro ir jo senelio elgesiu nusprendžiau pakeisti gyvenamąją vietą, tačiau kol krausčiausi, kadangi dar nebuvo sąlygų batsivežti vaiką susitarėme, kad vaikas nakvos jo namuose. Sutartu laiku, kada jam reikia į darbą aš pati atvazžuodavau pasiimti vaiko, tada jau pas save vėžiausi, nes aplinka buvo tvarkinga ir saugi vaikui. Esu dirbanti , tėvas irgi. Kai laukiausi jis mane spaudė pasidaryti abortą, gal apie 2 savaites. Visu tuo metu jaučiau didelį psichologinį poveikį, taip pat spaudimą .. net kai jau pasakiau kad neatsisakysiu vaiko, jis man į savaitę bent nors kartą aiškino, kad pati pasigimdysiu pati ir rūpintis turėsiu, nes jam jo nereikia. Viso nėštumo metu taip pat norėjo , kad persileisčiau ir dažnai puldavau į ašaras, nes jam nerupejau, visada prikaisiojo kad jis nenori vaiko, mes per jauni. Man buvo 23 už poros dienų 24 metai suėjo. Jis dviems metais vyresnis. Jo senelis daro didžiulę įtaką jam. Taip pat jis man per tuos du metus nėra padėjęs normaliai net vaiko auginti, net išėjo į kitą kambarį, nes jam vaikas trugdo ilsėtis. Tuo tarpu jo senelis norėdamas padėti kai aš jau nebepavilgdavau kojų padėdavo, bet tuo pačiu manipuliavo ir dabar net vaikui kažką darant jam jau 2m. Duodi valgyti, tai ne ta duodi, tai ne taip, tai jam to negalima. Žodžiu jo senelis nori kad viskas būtų pagal ji, nes tik jis vienintelis išmano kaip auginti vaikus. O yra pasakęs kad mano vyras tam nesutvertas, nes mat ne visi ir gali juos auginti. Taigi o dabar jis nori jį iš manęs atimti. Aš pati dirbu darželyje, vaikas greitu metu irgi eis, nes nėra kam jo prižiūrėti. Kadangi anksčiau mano vyras

  Sveiki, dėl konsultacijos susisiekite telefonu, tai pat galite pasikonsultuoti su Vaikų teisių skyriaus specialistais.

 • Labą diena,Norėčiau pasiteirauti, dėl skyrybų su Rusijos piliečių.Aš esu Lietuvos pilietė, 2012 metais Rusijoje buvo įregistruota santuoka su Rusijos piliečiu. 2014 metais gimė vaikas, jis turi 2 pilietybės (Rusijos ir Lietuvos). Lietuvoje į apskaitą yra įtrauktas. Vaiko gyvenamoji vieta deklaruota Rusijoje,ten gyvena mano artimiausi gimynes. Nuo gruodžio 2017 su vyru negyvename kartu. Norėčiau skirtis su juo, nes gyventi kartu nėra galimybės - vyras ilgą laiką neturėjo darbo, turi alkoholizmo priklausomybę, per visą atskiro gyvenimo laikotarpį jis niekaip mus nepalaikė, kur konkrečiai jis gyvena aš nežinau. Be to, ir aš ir vyras turime  judėjimo neigaluma.Mane labai palaiko mano šeima ir moterialiai ir realia pagalba.Sakykyte, man svarbiausia, kad vaikas liktu su manimi, ar tai yra įmanoma skyriantys Lietuvoje.?

  Laba diena, sprendimus priima teismas ir kiekvienas atvejis yra labai individualus.

 • Sveiki,gyvenau su vaikinu 2 metus,mes norėjome abudu vaikelio ir nesenai pastojau ,esu nėščia jau 3 mėnesį,o mūsų santykiai atšalo jis pradėjo meluoti man gryšt namo vėlai iš darbo ir daugiau laiko leisti darbe arba su draugais . Šiuo metu jis net išsikraustė gyventi atskirai ir paliko mane viena nežinau ką daryti jis man sako kad man reikia keistis kad aš esu neprognozuojama o jis tiesiog nori atsiriboti. Esu gilioje depresijoje laukiuosi vaikelio visiškai viena ir manęs niekas nepalaiko artimieji sako kad daryciausi abortą nes viena vaikelio neislaikysiu nežinau kur daugiau kreiptis....

  Laba diena, susisiekite dėl konsultacijos telefonu. Tai pat galite kreiptis pagalbos: www.neplanuotasnestumas.lt

 • Sveiki, kur kreiptis, kai nori paiimti savo seserį į globą (kad visuomet būtų kartu). ?

  Sveiki, trūksta informacijos, kur yra sesuo ir pan. Kreipkitės į socialinių paslaugų centrą savo mieste.

 • Sveiki. Su vyru gyvename nuomuojamame bute, bendras turtas - metuku sunus. Esame nesusituoke. Jau metai, kai namuose pastivi itampa, emocinis santazas ir pan. Pykciu metu girdziu, kd vaiko neturesiu. Iki VPA dirbau, esu pareiginga ir be priklausomybiu, kas tikrai galetu byloti apie vaiko atemima, bet as jau pakankamai ibauginta ir kiekviena zingsni lyg pradedu numatyt ne savo naudai. Kaip ir minejau, kol kas nuosavo busto neturime, bet vaiko tevo siekiamybe-karjiera ir NAMAS (kas atrodytu labai vyriska ir normalu). Mano klausimas butu, ar, nespejus issiskirt dabar, o vyrui isigijus nuosava busta, teismas nepriskirtu globos jam? Siuo metu isigyti savo as neturiu galimybes ir dar tikriausiai kokius 4-5 metus negalesiu, nes turiu uztikrinti pilnaverte gerove vaikui.Aciu uz atsakyma.

  Sveiki,susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki. Jeigu su vaiku esu deklaruota vyro mamos bute. Ar vyras turi teise varyti mus su vaiku is namu. Kokios mano teises bei apribojimai ne savo bute?

  Sveiki, visus sprendimus gali priimti jūsų vyro mama, nes ji nuosavybės savininkė.

 • Laba diena, buvęs vyras jau tris skundus parašė į vaikų teises, kaltindamas mane (vaikų mamą), kad vaikus auginu nessugioje aplinkoje, juos blogai įtakoju, skriaudžiu ir pan. Vaikai gyvena su manim. Visus tris kartus apsilakę specialistai nustatė, kad jokio pavojaus nėra. Vaikai kiekvieną kartą labai jaudinasi ir patiria stresą, kur galėčiau kreiptis ir kokį pareiškimą rašyti, dėl vaikų ir manęs psichologinio terorizavimo?

  Laba diena, susisiekite telefonu.: 837340027

 • Sveiki, galvoje minčių kratinys... Santuokoje išgyvenau 18 metų, bet deja išsiskyrėme. Jau šešis metus turiu draugą, tačiau ir su juo santykiai nesiklosto. Draugas turi priklausomybę alkoholiui, žaidimams. Kiek prašau, kad liautusi, nekreipia dėmesio į prašymus. Atrodo norėčiau skirtis, bet bijau likti viena. Kaltinu save, gal manyje problemos ? Nuo nuolatinių blogų santykių jaučiuosi išvargusi emociškai, pradėjau vengti draugų, kolegų, viskas aplink pradėjo erzinti ir gyvenimas ne mielas. Nebežinau ką daryti ir kaip viską pakeisti.

  Laba diena, susisiekite telefonu dėl konsultacijos.

 • Sveiki. Apie 10metu nemaciau tevo, jis nemokejo alimentu taigi valstybe mokejo. Dabar jis yra ieskomas uz skolas alimentu, sodros ir tt. Kiek zinau as vienintele jo dukra. Ar yra tikimybe kad tos skolos pereis kazkaip man??

  Sveiki, jeigu nuspręsite priimti tėvo palikimą, priimate jį visą, tai yra ne tik turtą, bet ir skolas, ir ne tik tas, kurios jums žinomos, bet ir tas, kurios priimant palikimą jums nežinomos. Siekiant apsaugoti savo asmeninį turtą nuo mirusio asmens kreditorių pretenzijų, patartina, įpėdiniui teikiant pareiškimą notarui dėl palikimo priėmimo nurodyti, kad palikimą pageidaujama priimti pagal turto apyrašą. Tokiu atveju, laikoma, jog įpėdinis, priėmęs palikimą pagal antstolio sudarytą turto apyrašą, už palikėjo skolas atsako tik paveldėtu turtu. Tai pat turite teisę įstatymo nustatyta tvarka atsisakyti priimti Jums pagal įstatymą priklausantį palikimą, tuomet jokie tėvo likę įsiskolinimai jums netaps prievole.