Juozapavičiaus pr. 77 (III aukštas), Kaunas. Tel. 8-37-340027 arba 8-679 31930. I – V 09.00 – 17.00 val. Fax: 8 - 37 - 340027, El. p.: kriziucentras{eta}kamkc.lt

Organizuojame susitikimus su Policijos komisariatais

2012-09-19

Kauno apskrities moterų krizių centras kartu su partneriais („Moters pagalba moteriai“ ir Kauno apskrities vyrų krizių centras) teikia pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims kaip specializuotas pagalbos centras (SPC).

Norėdami sustiprinti bendradarbiavimo ryšius su Policija ir paskatinti glaudesnį bendradarbiavimą teikiant pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims, organizuojame susitikimus su policijos pareigūnais.

Rugsėjo 6 d. buvo suorganizuotas susitikimas su Jonavos ir Kėdainių rajono komisariatų atstovais. Susitikimų metu aptarėme problemas kylančias teikiant pagalbą nuo smurto nukentėjusiems asmenims bei bendradarbiavimo perspektyvas. Taip pat aptarti bendradarbiavimo buvome susitikę su Jonavos rajono socialinių paslaugų centro ir Kėdainių krizių centro atstovėmis.

Rugsėjo 18 d. buvo suorganizuotas susitikimas su Kauno apskrities VPK ir Kauno miesto policijos komisariatų atstovais. Tikimės, kad šio susitikimo dėka dar efektyviau bendradarbiausime su komisariatais ir pavyks palaikyti tarpusavio dialogą ne tik sprendžiant problemas, bet ir teikiant pagalbą nukentėjusiesiems.

Rugsėjo 19 d. įvyko susitikimas su Raseinių rajono PK atstovais. Taip pat buvome susitikę su Raseinių krizių centro specialistėmis ir aptarėme bendradarbiavimą teikiant pagalbą Raseinių rajono gyventojams.

Tikimės susitikimų dėka vyks glaudesnis bendradarbiavimas su Policijos komisariatais ir galėsime suteikti kuo skubesnę pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nuketėjusiems asmenims.

Smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims tereikia duoti sutikimą policijos pareigūnui, kad sutinka priimti pagalbą. SPC konsultantai gavę informaciją iš Policijos susisiekia su tais asmenimis ir suteikia pirminę pagalbą:

  • Padeda įveikti kritinę būklę;
  • Palaiko;
  • Informuoja;
  • Konsultuoja;
  • Tarpininkauja bendraujant su kitomis institucijomis.

Asociacija Kauno apskrities moterų krizių centras teikia pagalbą Kauno mieste
A.Juozapavičiaus pr. 77, Kaunas
Tel. nr. 8 679 31930
El. pšt. kaunoaspc@kamkc.lt
 

Všį Moters pagalba moteriai teikia pagalbą Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Ukmergės ir Elektrėnų savivaldybėse
V.Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas
Tel. nr.  8 618 40044
El. pšt. info@moters-pagalba.lt
 

Asociacija Kauno apskrities vyrų krizių centras teikia pagalbą nuo smurto nukentėjusiems vyrams Kauno apskrityje
A.Juozapavičiaus pr. 77, Kaunas
Tel nr.  8 636 81621
El. pšt. info@vyrukrc.lt 
 

« Atgal